estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

La Liga: Τοπικό ντέρμπι για γκολ στη Μαδρίτη

H 32η αγωνιστική της La Liga ολοκληρώνεται στο Butarque με το μαδριλένικο ντέρμπι ανάμεσα στη Λεγκανές και τη Ρεάλ (22:00).

* 2-0-7 η παράδοση, με τις δύο «μαδριλένες» να έχουν αναμετρηθεί ήδη τρεις φορές αυτή τη σεζόν. 4-1 το σκορ του πρώτου γύρου υπέρ της Ρεάλ, από μια νίκη στο Κύπελλο: 3-0 στο Bernabeu και 1-0 στο Butarque.

Η ισοπαλία με σκορ 1-1 κόντρα στην Αλαβές στο Mendizorroza, μπορεί να ήρθε αγχωτικά στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, σημασία έχει όμως ότι έστειλε την ομάδα του Μαουρίτσιο Πελεγκρίνο στους 40β. και πλέον ο στόχος της παραμονής επετεύχθη και τυπικά. Η Λεγκανές από δω και πέρα μπορεί να κάνει όποια… εξυπηρέτηση θέλει, στο ισπανικό πρωτάθλημα αναφερόμαστε. Για το ντέρμπι της πρωτεύουσας κόντρα στη Ρεάλ, ο Αργεντινός τεχνικός δεν θα έχει διαθέσιμους τους βασικούς Εν-Νεσιρί (Ε, 24/8) και Μπερούο (Α, 21συμ.). Την επόμενη αγωνιστική δοκιμάζεται στο Ceramica της Βιγιαρεάλ, η οποία θέλει κάποια… ποντάκια ακόμα για να σώσει τη χρονιά. 4/5 οver & g/g στα τελευταία πρωταθλήματος (2-1-2).

Masterchef: Η Ασημίνα Ουστάλλι σε… χορεύει στο ταψί (pic)

Επιστροφή στις νίκες για τη Ρεάλ Μαδρίτης, η οποία μετά την ήττα στη Βαλένθια κέρδισε με σκορ 2-1 την Εϊμπάρ, με δύο γκολ του Μπενζεμά (59’, 81’), αν και στο ημίχρονο ήταν πίσω στο σκορ. Αυτή την περίοδο οι Μαδριλένοι έχουν ανοίξει τα δίχτυα τους (κυρίως στην Ευρώπη) για την ανανέωση κι ενίσχυση που χρειάζεται η Πρωταθλήτρια Ευρώπης, με το όνομα του Λούκα Γιόβιτς της Άιντραχτ να φιγουράρει από χθες σε όλα τα μέσα, ενόψει καλοκαιριού. Οι εφημερίδες της Ιβηρικής, μάλιστα, του «έδωσαν» ήδη τη φανέλα με τον αριθμό 9, με ό,τι αυτό συνεπάγεται για το μέλλον του Μπενζεμά. Ο Ζιντάν δεν υπολογίζει στον Σέρχιο Ράμος (Α, 28/6) και στον Βινίσιους (ΜΕ, 15/2). Σταθερά εκτός ο τερματοφύλακας Κουρτουά (τι τζάμπα λεφτά κι αυτά…).  4/5 over & g/g στα τελευταία πρωταθλήματος (4-0-1).

Πιθανές ενδεκάδες

Λεγκανές (3-4-1-2): Κουεγιάρ – Ταρίν, Σιόβας, Μπουστίνθα – Νιόμ, Βέσγα, Ρ. Πέρεθ, Σίλβα – Εράσο – Μπρεθγουέιτ, Καρίγιο.

Ρεάλ Μαδρίτης (4-3-3): Νάβας – Οντριοθόλα, Βαράν, Νάτσο, Ρεγκιλόν – Μόντριτς, Κασεμίρο, Κρόος – Μπέιλ, Μπενζεμά, Ασένσιο.

Πρόταση: Η Λεγκανές είναι πλέον σίγουρη για την παραμονή της και δεν έχει λόγο να ταμπουρωθεί κόντρα στη μεγάλη ομάδα της πρωτεύουσας. Η Ρεάλ Μαδρίτης είναι το φαβορί της αναμέτρησης, αλλά οι γηπεδούχοι ένα γκολ μπορούν να το βρουν… Το combo 2 & over πληρώνει 2.30 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.