estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Premier League: «Μάχη» Ευρώπης στο Vicarage Road

Η Γουότφορντ πανηγυρίζει ακόμα τη συμμετοχή της στον τελικό του FA Cup, η Άρσεναλ το σκορ… πρόκρισης κόντρα στη Νάπολι στο EUL, ωστόσο και οι δύο «καίγονται» για το αποψινό παιχνίδι (22:00). Οι γηπεδούχοι επειδή στοχεύουν στην 7η θέση, οι φιλοξενούμενοι στην 4η.

* 11-1-12 η συνολική παράδοση, δύο κολλητές νίκες της Άρσεναλ με no goal. Στον πρώτο γύρο οι “κανονιέρηδες” κέρδισαν με σκορ 2-0.

Η Γουότφορντ έκλεισε θέση για τον τελικό του κυπέλλου Αγγλίας (Σάββατο, 18/5 – Wembley) κόντρα στη Σίτι, μετά από ένα συγκλονιστικό παιχνίδι με τη Γουλβς. Οι Λύκοι προηγήθηκαν 0-2 στο ημίχρονο και στο δεύτερο ανέλαβε δράση το επιθετικό δίδυμο της Γουότφορντ με τον Ντεουλοφέου να μειώνει στο 79′ και τον Ντίνι να στέλνει το ματς στην παράταση με πέναλτι στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στον έξτρα χρόνο, και πάλι ο Ισπανός επιθετικός “χτύπησε” και με γκολ στο 104′ έστειλε την ομάδα του στον μεγάλο τελικό. Αν δεν κατακτήσει το Κύπελλο, θα πρέπει να τερματίσει στην 7η θέση για να αγωνιστεί στο επόμενο EUL. Ντεουλοφέου (Ε, 25/ 7) και Φεμένια (Α, 23/1) είναι αμφίβολοι με τις πιθανότητες υπέρ τους. Ακολουθεί έξοδος στην έδρα της υποβιβασμένης Χάντερσφιλντ. 4/5 over και G/G στα πέντε τελευταία πρωταθλήματος (2-0-3).

Ασημίνα Ιγγλέζου: H γυναίκα-φωτιά του Instagram (pics)

Η Άρσεναλ κέρδισε με σκορ 2-0 τη Νάπολι το βράδυ της Πέμπτης στον πρώτο προημιτελικό του UEL και απέκτησε ισχυρό προβάδισμα ενόψει και της ρεβάνς στον ιταλικό νότο την ερχόμενη Πέμπτη. Άμεση αντίδραση μετά την ήττα στο πρωτάθλημα από την Έβερτον (1-0). Οι «κανονιέρηδες» βρίσκονται με 63β. στην 6η θέση, ένα πόντο πίσω από τη Γιουνάιτεντ και με νίκη κόντρα στη Γουότφορντ πιάνουν την Τσέλσι στην 4η θέση. Αυτός είναι και ο βασικός εγχώριος στόχος. Να τερματίσουν στην τετράδα του CHL. Ο Ουνάι Έμερι δεν έχει στη διάθεσή του τον Παπασταθόπουλο (Α, 22 συμ.) ο οποίος θα εκτίσει την πρώτη από τις δύο αγωνιστικές της τιμωρίας του. Γνωστές οι υπόλοιπες απουσίες. Αμφίβολος ο μέσος Τζάκα (Μ, 25/4). Μετά την επιστροφή από την Ιταλία υποδέχεται την Πάλας (21/4) σε λονδρέζικο ντερμπάκι.  3/5 τελευταία πρωταθλήματος εμφάνισαν σύνολο τερμάτων 2-3 (3-1-1).

Πιθανές ενδεκάδες:

Γουότφορντ (4-4-2): Φόστερ – Γιανμάατ, Μαριάπα, Κάθκαρτ, Μασίνα – Ντουκουρέ, Καπού, Χιουζ, Περέιρα – Ντίνι, Ντεουλοφέου.

Άρσεναλ (3-4-1-2): Λένο – Μουστάφι, Κοσιελνί, Μονρεάλ – Νάιλς, Γκεντουζί, Ράμσεϊ, Τορέιρα – Ιβουόμπι – Ομπαμεγιάνγκ, Λακαζέτ.

Πρόταση: Και οι δύο προέρχονται από σπουδαίες νίκες και οι δύο θέλουν για διαφορετικούς λόγους τους τρεις βαθμούς. Το σύνολο τερμάτων 2-3 που καλύπτει και τα περισσότερα πιθανά σενάρια πληρώνει 2.10 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.