estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Super League: Μπορεί ο Αστέρας στο Περιστέρι

Τον Αστέρα Τρίπολης φιλοξενεί ο Ατρόμητος στο Περιστέρι (19:00) στο τελευταίο παιχνίδι της 7ης αγωνιστικής της Super League.

* Η ομάδα του Περιστερίου αν καταφέρει να νικήσει τον «σκληροτράχηλο» Αστέρα, τότε θα βρεθεί ξανά στην κορυφή μαζί με τον ΠΑΟΚ, έχοντας συγκεντρώσει 19 βαθμούς.

Ο Ατρόμητος στο πρωτάθλημα παραμένει αήττητος, έχοντας 5 νίκες και τη μοναδική απώλεια στην ισοπαλία με την Ξάνθη. Οι Περιστεριώτες προέρχονται από το νικηφόρο 1-0 επί του ΠΑΣ Γιάννινα πριν τη διακοπή. Ο Κουλούρης μέχρι στιγμής είναι εκείνος που ξεχωρίζει, σημειώνοντας συνολικά 6 τέρματα για τον Ατρόμητο στη φετινή σεζόν σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Στατιστικά η ομάδα του Κάναντι στα 5 τελευταία παιχνίδια στο ελληνικό πρωτάθλημα έχει βγάλει 5 Under 2,5 που συνδυάστηκαν όλα με το No Goal. Στα αγωνιστικά εκτός παραμένουν οι επιθετικοί Ενσικουλού και Μανούσος.

Δείτε εδώ τις “καυτές” φωτογραφίες της Ράνιας Κωστάκη

Από την άλλη πλευρά ο Αστέρας Τρίπολης παρότι πραγματοποιεί εξαιρετικές εμφανίσεις ακόμη και με τους… μεγάλους, δεν έχει καταφέρει να φέρει το ανάλογο αποτέλεσμα. Πιο πρόσφατο παράδειγμα, ενώ ήταν μπροστά στο σκορ απέναντι στον Παναθηναϊκό με 1-0, δέχθηκε γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων με πέναλτι.

Στατιστικά ο Αστέρας στα τελευταία 7 ματς έχει βγάλει σε έξι περιπτώσεις το Under 2,5. Στις εκτός έδρας αναμετρήσεις μετρά 3/3 ήττες, σκοράροντας μόνο στο «Καραϊσκάκης» (2-1).

Σχετικά με τις απουσίες ο Σάββας Παντελίδης δεν υπολογίζει στους τραυματίες Σάλας (ΜΕ) και Τασουλή (Μπακ), στον Ματρικάρντι (ΑΜ) που είναι ανέτοιμος και τον τιμωρημένο μπακ Κυριακόπουλο.

Πρόταση: Σήμερα στο Περιστέρι θα διεξαχθεί ντέρμπι μεταξύ δύο ομάδων με αρκετά καλή τακτική και προσέγγιση του παιχνιδιού. Ο Ατρόμητος θα ψάξει τη νίκη για την κορυφή, ο Αστέρας τους βαθμούς που… αξίζει. Εμείς, προτείνουμε το Χ ή 2 διπλή ευκαιρία (απόδοση 1,83 στην Goalbet).

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.