estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Serie A: Σε τρελή κατάσταση η Μίλαν!

Παγίδα για τη Μίλαν το ματς με τη Σασουόλο, παιχνίδι… παραμονής για την Εμπολι η αναμέτρηση με την Πάρμα.

ΕΜΠΟΛΙ – ΠΑΡΜΑ (16:00)

Κατέρρευσε στο β’ ημίχρονο στη Μίλαν και ηττήθηκε με 3-0. Η ήττα της Μπολόνια από τη Γιουβέντους διατήρησε το +3 υπέρ της Έμπολι, ωστόσο η ομάδα χρειάζεται την επιστροφή στις νίκες, για να πάρει ανάσα. Εχει δεχθεί γκολ σε 22 από τα 25 ματς της σεζόν. Εκτός ο αριστερός μπακ Αντονέλι (10/0) και ο φορ Μκεντλίτζε.

Τρίτη σερί ήττα για την Πάρμα, διαλύθηκε με 4-0 από τη Νάπολι και δεν πρόβαλε ιδιαίτερη αντίσταση. Η Πάρμα είναι σε κάμψη, αν και βρίσκεται σε σχετικά άνετη βαθμολογική θέση, έχοντας ένα +11 από τη 18η Μπολόνια. Μετρά 3 διαδοχικά G/G και Over 2,5 εκτός έδρας, ενώ στα 5/6 τελευταία επιβεβαιώθηκε το Over 2,5. Εκτός οι χαφ Στούλατς, Σκοτσαρέλα και Γκράσα.

Πρόταση: Τα εντός έδρας παιχνίδια της Έμπολι έχουν… γκολ, ενώ η Πάρμα είναι ομάδα που δεν κλείνεται. Στηρίζουμε το G/G που θα το βρείτε στην Goalbet στο 1.66

Μαρία Σταμάτη: Η Θεσσαλονικιά Instagramer με το απίστευτο μπούστο! (pics)

ΜΙΛΑΝ – ΣΑΣΟΥΟΛΟ (19.00)

Η Μίλαν κράτησε το μηδέν στην έδρα της Λάτσιο και πήρε ένα ελαφρύ προβάδισμα στη μάχη για τον τελικό του κυπέλλου. Στο πρωτάθλημα μετρά τρεις σερί νίκες, προέρχεται από το άνετο 3-0 επί της Εμπολι, σκοράροντας τα τρία γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. G/G και τα 6 επίσημα ματς στο Μιλάνο με τη Σασουόλο. Στα τρία τελευταία στο πρωτάθλημα σημείωσε ισάριθμες τριάρες κάτι που είχε να συμβεί από το 2012. Δεν υπάρχουν νεότερα προβλήματα, εκτός οι Μποναβεντούτα, Ζαπάτα.

Δίκαιο το 1-1 με τη ΣΠΑΛ σε ένα ματς χωρίς πολλές φάσεις. Αλλωστε, τα 7 γκολ που είχε δεχτεί στα τρία προηγούμενα ματς ανάγκασαν τον Ντε Τζέρμπι να παίξει άμυνα. Ο κόσμος πάντως αποδοκίμασε την εικόνα της ομάδας, η οποία κάνει μια καλή πορεία. Επιβαβαιώθηκαν τα 2-3 γκολ στα 5 τελευταία της Σασσουόλο. Ο Μπεράρντι έχει σημειώσει 8 γκολ εις βάρος της Μίλαν σε τρεις αγώνες. Εκτός ο εξαιρετικός μέσος, Ντάνκαν, αλλά και ο στόπερ, Μάρλον.

Πρόταση: Η Μίλαν είναι σε εξαιρετική κατάσταση, μπήκε στην τετράδα και δε θέλει να μείνει εκτός. Εχει βρει ρυθμό και ο άσος στην Goalbet τιμάται στο 1.58

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.