estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Serie A: Εξαιρετική η εικόνα της Φιορεντίνα

Για την έβδομη αγωνιστική της Serie A της Ιταλίας η Φιορεντίνα υποδέχεται στο Αρτέμιο Φράνκι την Αταλάντα. Η ομάδα του Στέφανο Πιόλι στην εκκίνηση της σεζόν πραγματοποιεί εξαιρετικές εμφανίσεις και στην έδρα της παραμένει αήττητη έχοντας το απόλυτο σε τρία ματς.

Γλυκόπικρη γεύση άφησε στην Φιορεντίνα η αναμέτρηση με την Ίντερ. Απογοήτευση για την ήττα (2-1) και ταυτόχρονα ικανοποίηση για την πολύ καλή εμφάνιση. Ξεκίνησε πολύ δυνατά το ματς και μόλις στο 4′ είχε δοκάρι με τον Μιραλάς. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με αυστηρό πέναλτι στο 45′ που εκτέλεσε εύστοχα ο Ικάρντι. Με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου έφτασε στην ισοφάριση με αυτογκόλ του Σκρινιάρ (53′) και είχε τον απόλυτο έλεγχο του ματς. Ωστόσο, ένα λάθος της άμυνας στο 77′ το εκμεταλλεύτηκε ο Ντ’ Αμπρόσιο που διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Η εικόνα της Φιορεντίνα στις πρώτες 6 αγωνιστικές είναι εξαιρετική. Φέτος είναι πραγματικά άλλη ομάδα και φαίνεται ότι θα διεκδικήσει μέχρι το τέλος μια θέση στην Ευρώπη. Η ομάδα του Στέφανο Πιόλι στο Αρτέμιο Φράνκι παραμένει αήττητη και χωρίς απώλεια βαθμών, καθώς μετράει το απόλυτο σε 3 αγώνες. Στα 6 τελευταία ματς έχει 4 νίκες. Παράλληλα διαθέτει μία από τις καλύτερες επιθέσεις του πρωταθλήματος με 12 τέρματα. Δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα.

Διπρόσωπη παρουσιάστηκε στην αναμέτρηση με την Τορίνο η Αταλάντα (0-0). Η ομάδα του Τζιάν Πιέρο Γκασπερίνι στο πρώτο ημίχρονο κυριάρχησε και έχασε ευκαιρίες να σκοράρει, ωστόσο στο δεύτερο μέρος η απόδοσή της κυμάνθηκε σε χαμηλά επίπεδα. Παρέμεινε χωρίς νίκη για πέμπτο σερί ματς, στα 3/4 πιο πρόσφατα δεν σκόραρε.

Η Αταλάντα μέχρι στιγμής είναι μια του ύψους, μια του βάθους. Μπορεί να πάρει αποτέλεσμα εκεί που δεν το περιμένεις, όπως έκανε με Ρόμα και Μίλαν και να χάσει βαθμούς με θεωρητικά βατό αντίπαλο. Ο Γκασπερίνι για την αναμέτρηση στο Αρτέμιο Φράνκι, δεν υπολογίζει στους τραυματίες Βαρνιέ (στόπερ) και Ρέκα (μπακ-χαφ).

16:00 ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΑΤΑΛΑΝΤΑ 1 Balance Your Bet @ 2,30