estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Premier League: Παίρνει τη νίκη η Τσέλσι

Η Τσέλσι φιλοξενείται από την Σαουθάμπτον και αναμένεται να πάρει τη νίκη. Η ομάδα του Μαουρίτσιο Σάρι βρίσκεται σε άλλο επίπεδο και η Σαουθάμπτον δεν μπορεί να την κοντράρει.

Την πρόκριση στην επόμενη φάση του Carabao Cup πήρε μεσοβδόμαδα η Σαουθάμπτον. Επικράτησε στα πέναλτι με 4-3 της Έβερτον με την κανονική διάρκεια να ολοκληρώνεται με σκορ 1-1. Στο πρώτο ημίχρονο ήταν καλή και προηγήθηκε με τον Ίνγκς (44′), στο δεύτερο υποχώρησε, δεχόμενη τέρμα στα τελευταία λεπτά του αγώνα (85′). Σε ροτέισον στην ενδεκάδα προχώρησε ο Μαρκ Χιούζ.

Κάκιστη η πορεία της Σαουθάμπτον στην Premier League. Μετρά μία νίκη, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 7 αγώνες. Δεν απέφυγε την ήττα από τη Γουλβς (2-0), παρότι μέχρι το 78′ το σκορ ήταν 0-0. Προβληματίζει η ανασταλτική της λειτουργία. Στα 6 τελευταία ματς, έχει δεχθεί 11 τέρματα. Μοναδικό πρόβλημα αποτελεί ο τραυματισμός του Λονγκ (φορ).

Σε εξαιρετική αγωνιστική κατάσταση βρίσκεται η Τσέλσι. Μεσοβδόμαδα επικράτησε με 1-0 της Βίντι στο Λονδίνο για το Europa League με τέρμα του Μοράτα (70′), κάνοντας το 2/2 στον όμιλο. Ο Μαουρίτσιο Σάρι ξεκούρασε αρκετούς βασικούς ποδοσφαιριστές. Νωρίτερα, είχε προηγηθεί η εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 με την Λίβερπουλ. Δίκαιο αποτέλεσμα με βάση την εικόνα του αγώνα. Στην Premier League η Τσέλσι παραμένει αήττητη με 5 νίκες και 2 ισοπαλίες.

Η επιδράση του Μαουρίτσιο Σάρι στο παιχνίδι της Τσέλσι είναι εμφανής. Οι παίκτες αρχίζουν και αφομοιώνουν σιγά σιγά την φιλοσοφία του Ιταλού προπονητή και από παιχνίδι σε παιχνίδι η Τσέλσι προοδεύει. Ο Σάρι δεν αντιμετωπίζει αγωνιστικά προβλήματα.

16:15 ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ – ΤΣΕΛΣΙ 2 Balance Your Bet @ 1,60