estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

La Liga: Ο Εσκριμπά στη Θέλτα, θέμα με Ματσίν στη Σεβίλλη

Πέντε αναμετρήσεις στο σημερινό πρόγραμμα στην Ισπανία, η Θέλτα υποδέχεται τη Μπέτις (13:00) με τον Φραν Εσκριμπά να αντικαθιστά στην άκρη του πάγκου τον Καρντόσο, μετά την ήττα από την Εϊμπάρ. Στο Zorrilla της Βαγιαδολίδ δοκιμάζεται η Ρεάλ Μαδρίτης (21:45)

ΘΕΛΤΑ – ΜΠΕΤΙΣ

Η ήττα από την Εϊμπάρ (1-0) ήταν και αυτή που ξεχείλισε το ποτήρι στις σχέσεις της Θέλτα με τον Καρντόσο, ο οποίος αποτελεί πλέον παρελθόν και στη θέση του θα βρίσκεται πλέον ο Φραν Εσκριμπά, ο οποίος στο παρελθόν είχε ακουστεί και για τον Ολυμπιακό. Χωρίς νίκη στα τέσσερα τελευταία ματς στο πρωτάθλημα και με 25β. στη 17η θέση, η Θέλτα έχει ένα βουνό μπροστά της για να καταφέρει να σωθεί, αν τα καταφέρει. Εκτός ο Άσπας (18/10). 3/4over & g/g στα πιο πρόσφατα στο Balaidos.

Στραβοπάτησε στα δύο τελευταία η Μπέτις και μοιραία απομακρύνθηκε από την πρώτη εξάδα, ωστόσο, με μια νίκη απόψε όλα γίνονται… Στο τελευταίο, έχασε από τη Χετάφε με σκορ 1-2 στο Villamarin, ήταν πίσω στο σκορ με 0-2 από το ημίχρονο. Οι αμυντικοί Τζούνιορ (16/3) και Μπάραγκαν (13συμ.) παραμένουν εκτός. Ο τεχνικός Σετιέν θα βρεθεί σε δύσκολη θέση αν δεν κερδίσει σήμερα. Τα τέσσερα τελευταία στο πρωτάθλημα εμφάνισαν σύνολο τερμάτων 2-3.

Πρόταση: Η Θέλτα «καίγεται» για να σωθεί κι έχει νέο τεχνικό στον πάγκο, η Μπέτις «καίγεται» για να μη χάσει το… τρένο της Ευρώπης. Δε μπλέκουμε με σημείο κι επιλέγουμε να σκοράρουν και οι δύο, g/g στο 1.80 της Goalbet.

ΧΙΡΟΝΑ – ΒΑΛΕΝΘΙΑ (17:15)

Ο Στουάνι πήρε τη Χιρόνα στις πλάτες του και πάει να τη σώσει μόνος του… Με δύο γκολ του Ουρουγουανού (23/15) η Χιρόνα νίκησε 0-2 στο Βαγιεκάνο και ξέφυγε οκτώ βαθμούς από την επικίνδυνη ζώνη. Πλέον, η υπόθεση παραμονή είναι αποκλειστικά δική της ευθύνη και λογικά δε θα συναντήσει δυσκολίες στα να την καταφέρει. Μεσοβδόμαδα για το Κύπελλο Καταλονίας κέρδισε 0-1 τη Μπαρτσελόνα (με ένα κάρο αναπληρωματικούς η μία, με λιγότερους η άλλη). Απουσιάζουν για το σημερινό οι αμυντικοί Χουάνπε (24συμ.) και Αντάι (9συμ.). Τρία no goal στα πιο πρόσφατα και 4/5 τελευταία.

Τρεις κολλητές νίκες για τη Βαλένθια (Κύπελλο, πρωτάθλημα, Europa League) η οποία δεν έχει την παραμικρή σχέση με την ομάδα χτικιό του 2018! Της… πάει το 2019. Στα τελευταία 12 παιχνίδια της έχει εφτά νίκες και πέντε ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική νίκησε 2-0 τη Μπιλμπάο και μεσοβδόμαδα έβαλε τις βάσεις για τους «8» του Europa League με τη νίκη τηςμε σκορ 2-1 επί της Κράσνονταρ. Ο Μαρθελίνο δεν υπολογίζει στον στόπερ Γκαράι (18/1). Εκτός έδρας μετρά τρεις ισοπαλίες με γκολ και το διπλό επί της Σέλτικ στις τέσσερις πρόσφατες εξόδους της.

Πρόταση: Η Βαλένθια αυτή την περίοδο είναι χάρμα οφθαλμών, ωστόσο δεν έγινε… Σίτι επειδή έκανε κάποιες κολλητές νίκες. Ένα γκολ ας έχει το ημίχρονο και όλα γίνονται μετά, ρίσκο με το over στο 2.20 της Goalbet.

ΛΕΒΑΝΤΕ – ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ (19:30)

Η Λεβάντε μετά την ήττα από τη Ρεάλ (1-2) ηττήθηκε και από τη Λεγκανές (1-0) και με 30β. στη 15η θέση, μόνο άνετη δε μπορεί να αισθάνεται αναφορικά με την παραμονή της. Συνεπώς, κόντρα στη Βιγιαρεάλ η γηπεδούχος «καίγεται» για τους βαθμούς της νίκης. Την επόμενη αγωνιστική παίζει εκτός με τη Σοσιεδάδ. Γυρίζει  ο χαφ Ροσίνα (17/2), εκτός ο αμυντικός Ποστίγκο (15/1) και ο χαφ Ντουκουρέ (9συμ.). 5/6 over εντός, σε πρωτάθλημα και Κύπελλο.

Οι περισσότεροι είχαν ξεγραμμένοι τη Βιγιαρεάλ πριν την πρώτη αναμέτρηση με τη Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης για το Europa League, ωστόσο το «υποβρύχιο» δεν… κόλωσε πουθενά και γύρισε από τη Ρωσία με σκορ πρόκρισης (1-3). Την Πέμπτη η ρεβάνς. Στο πρωτάθλημα πάντως τα πράγματα δεν πάνε καθόλου καλά, έχει γνωρίσει δυο κολλητές ήττες που την έριξαν στην «κόκκινη» 18η θέση με 23β. Δύσκολα τα πράγματα…  Τιμωρημένος ο στόπερ Αλβάρο (23/1), εκτός ο μέσος Τριγκέρος (20συμ.). Τα τρία τελευταία παιχνίδια στο πρωτάθλημα εμφάνισαν σύνολο τερμάτων 2-3.

Πρόταση: Θα επιλέξουμε τον άσσο, στο 2.90 της Goalbet. H Λεβάντε έχει μπόλικα παράπονα από τη διαιτησία στα τελευταία, η Βιγιαρεάλ έχει και την υπερπροσπάθεια από το ταξίδι και το ματς στη Ρωσία. Ρίσκο…

ΣΕΒΙΛΛΗ – ΣΟΣΙΕΔΑΔ (19:30)

Από το κακό στο χειρότερο πάει η Σεβίλλη, την πιο «γεμάτη» περίοδο της σεζόν. Δύο κολλητές ήττες στο πρωτάθλημα, η δεύτερη από την ουραγό Ουέσκα –δεχόμενη το μοιραίο γκολ στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων και ισοπαλία 2-2 το βράδυ της Πέμπτης  με τη Σλάβια Πράγας, με το τελικό αποτέλεσμα να έχει διαμορφωθεί ήδη από το πρώτο ημίχρονο και τον επαναληπτικό της Τσεχίας να κρύβει πολλές παγίδες για τους Σεβιγιάνους. Μερίδα οπαδών ζητά την απομάκρυνση του Ματσίν. Τέτοια ώρα, τέτοια λόγια… Τιμωρημένος ο στόπερ Κιάερ (21συμ.), εκτός ο μέσος Νολίτο (3συμ.). Οver & g/g στα τρία τελευταία, σε πρωτάθλημα και EUL.

Η ήττα από την Ατλέτικο Μαδρίτης (0-2) έβαλε τέλος σ ένα αήττητο δέκα αγώνων σε πρωτάθλημα και Κύπελλο για τη Σοσιεδάδ η οποίαμε 35β. βρίσκεται στην 9η θέση. Προφανώς και δεν θα κινδυνεύσει, αλλά δεν είναι και τόσο… προφανής η επιθυμία να κυνηγήσει λυσσαλέα κάθε ελπίδα για να προλάβει ευρωπαϊκό εισιτήριο. Κόντρα στη Σεβίλλη δε θα αγωνιστούν ο μέσος Ιγιαραμέντι (21/1) και ο φορ Γουίλιαμ Ζοσέ (21/9). No goal τα τέσσερα τελευταία της στο πρωτάθλημα.

Πρόταση: Κάποια στιγμή θα κάνει «μπαμ» και θα κερδίσει η Σεβίλλη, αλλά δεν είμαστε διατεθειμένοι να πληρώσουμε για να το μάθουμε. Το σύνολο τερμάτων 2-3 πληρώνει 2.0 στη Goalbet και καλύπτει τα περισσότερα πιθανά σενάρια.

ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

Δείχνει να παραπαίει η Βαγιαδολίδ, δε μπορεί να σηκώσει κεφάλι με τίποτα… Νέα ήττα από την Εσπανιόλ με σκορ 3-1, τρίτη ήττα στη σειρά και τέταρτη στα πέντε τελευταία παιχνίδια και αναμενόμενα η απόστασή της από την επικίνδυνη ζώνη (τρεις βαθμοί) δεν την αφήνει να ηρεμήσει. Τουλάχιστον δεν έχει δύσκολο πρόγραμμα μπροστά της, αλλά δε δείχνει και ικανή να καθαρίζει παιχνίδι με ομάδες που είναι στα κυβικά της. Δεν θα αγωνιστεί πάλι φέτος ο μέσος Τόνι Βίγια (22/2). Εντός έδρας μετρά 3/4no goal στα πιο πρόσφατα.

Οι δηλώσεις του μεγάλου Λούκα Μόντριτς τα λένε όλα για το κλίμα που επικρατεί στη Ρεάλ: «είναι σίγουρα η χειρότερη εβδομάδα της καριέρας μου», τόνισε ο εμβληματικός αρχηγός των εν δυνάμει πρωταθλητών Ευρώπης, οι οποίοι δε θα έχουν την πολυτέλεια να διεκδικήσουν την παραμονή τους στην κορυφή της Ευρώπης (για 4η σερί χρονιά) μένοντας εκτός θεσμού… με πάταγο από τον Άγιαξ (1-4) κι ενώ είχαν προηγηθεί δύο ήττες από τη Μπάρτσα σε Κύπελλο (0-3) και πρωτάθλημα (0-1). Βατερλό… Για το αποψινό δεν υπολογίζεται ο τιμωρημένος Ράμος (25/6), ο τραυματίας μεσοεπιθετικός Βινίσιους (15/2) και οι Καρβαχάλ (17/1) και Λούκας Βάσκεθ (21/1). Εκτός έδρας για το πρωτάθλημα πέντε διαδοχικά over & g/g.

Πρόταση:  Όλοι περιμένουν ένα ξέσπασμα της Ρεάλ, το θέμα είναι αν μπορεί να το κάνει και αν οι παίκτες της έχουν όρεξη. Πολλές αμφιβολίες, κυρίως για το δεύτερο… Η Βαγιαδολίδ ξέρει ότι μπορεί να ψάξει ένα γκολ και να κάνει το ματς ροντέο. Στο 1.90 της Goalbet το combo over & g/g.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.