estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

La Liga: Αργούν να "πάρουν μπροστά" Λεβάντε και Χιρόνα

Η 18η αγωνιστική της ισπανικής Πριμέρα Ντιβιζιόν ανοίγει απόψε με δύο αναμετρήσεις, την έξοδο της Χιρόνα στην έδρα της Λεβάντε στις 20:00, αλλά και την αναμέτρηση της ντεφορμέ Εσπανιόλ με την αήττητη επί σειρά αγώνων Λεγκανές στις 22:00.

ΛΕΒΑΝΤΕ – ΧΙΡΟΝΑ (20:00)

Η ήττα 2-1 στην έδρα της Ράγιο Βαγιεκάνο ήταν το τρίτο σερί ματς δίχως επιτυχία για τη Λεβάντε που έχασε έδαφος, όμως ο Πάκο Λόπεζ δεν απογοητεύεται: “Προσπαθούμε να διατηρούμε σε καλό επίπεδο όσα κάνουμε καλά και να βελτιώνουμε τις αδυναμίες μας. Στο ματς με τη Ράγιο είχαμε καλή εικόνα με την μπάλα στα πόδια, όχι όμως και δίχως αυτή, το πληρώσαμε. Τώρα επιστρέφουμε στη δράση με ενθουσιασμό για κάτι καλό”.

Στην αποστολή για το ματς με τη Χιρόνα δεν συμπεριλαμβάνεται φυσικά ο Ρούμπεν Ροσίνα λόγω τιμωρίας, ενώ τραυματίες είναι τόσο ο Σάμου Γκαρσία, όσο και ο Λούνα. Με απόφαση Πάκο Λόπεζ έμειναν εκτός 19άδας οι Ντουκουρέ και Μόζες Σιμόν.

Η Χιρόνα παραχώρησε ισοπαλία 1-1 στην Χετάφε λίγα 24ωρα πριν τα Χριστούγεννα με μέτρια απόδοση, έτσι τελευταία νίκη της παραμένει το 2-1 επί της Αλαβές στο κύπελλο στις αρχές του περασμένου μήνα. Επεται νέο ματς κυπέλλου την Τετάρτη, αυτή τη φορά με την Ατλέτικο με φόντο μια θέση στην 8άδα.

Τραυματίας ο βασικός μέσος Πέρε Πονς (14/1), ενώ παραμένουν πάγια εκτός αγώνων ο ακραίος μπακ Αδάι (9/0), ο επίσης μπακ Μοχίκα και ο επιθετικός Ρόμπερτς (10/0).

Πρόταση: Ομάδες που ρίχνουν το βάρος στο δεύτερο ημίχρονό τους αμφότερες. Είναι χαρακτηριστικό πως το 80% των τερμάτων στα τελευταία 4-5 ματς για κάθε ομάδα εντός και εκτός, αντίστοιχα, έχουν σημειωθεί μετά το 45’. Το Χ στο πρώτο ημίχρονο “αξίζει” 2,23 στην Goalbet.

Σάσα Μπάστα: Διαχρονική… αιτία εγκεφαλικών (pics)

ΕΣΠΑΝΙΟΛ – ΛΕΓΑΝΕΣ (22:00)

Πήγε στις γιορτές Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς με ένα σερί έξι ηττών στην πλάτη της, τελευταία αυτή από την Ατλέτικο Μαδρίτης 1-0. Δεν είναι σε φουλ φόρμα, αλλά είχε και δύσκολο πρόγραμμα είναι η αλήθεια, ενώ την Τετάρτη φιλοξενείται από τη Βιγιαρεάλ για τους “16” του κυπέλλου.

Εκτός αγώνα σήμερα λόγω τιμωρίας ο μέσος Γκρανέρο (14/2), ενώ τραυματίας είναι ο στόπερ Μάριο Ερμόσο (14/2).

Η Λεγανές αγκάλιασε τη νίκη κόντρα στη Σεβίλλη, αλλά της στοίχισε το… βάρος της υποσχόμενης νίκης και ισοφαρίστηκε στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων, παρότι αγωνιζόταν με παίκτη παραπάνω σε όλο το β’ μέρος. Την Τετάρτη η Λεγανές έχει μεγάλο ματς κυπέλλου, φιλοξενείται στο Μπερναμπέου από τη Ρεάλ με φόντο μια θέση στα προημιτελικά.

Νέο πρόσωπο στο ρόστερ ο Δανός στράικερ Μπρέθγουεϊτ από την Μίντλεσμπρο, ενώ αποχώρησε ο σέντερ μπακ Μάουρο Ντος Σάντος και ο γκολκίπερ Σεράντες. Εκτός μάχης απόψε λόγω τιμωρίας ο μέσος Ρουμπέν Πέρεθ (16/0), πάγια τραυματίες ο επιθετικός Σάντος (8/0), ο σέντερ μπακ Έκι Μουνιόθ (2/0) και ο μεσοεπιθετικός Σιμανόφσκι (χωρίς συμ.).

Πρόταση: Η αγωνιστική εικόνα αμφοτέρων δεν δικαιολογεί επ’ ουδενί το φαβοριτισμό στον άσο. Εχει κάνει κάποια καλά ματς η Εσπανιόλ, αλλά η Λεγανές παραμένει αήττητη από τις 14/11 και δεν δίνει δικαίωμα να την “σνομπάρουν” έτσι οι αποδόσεις. Το Χ2 (Διπλή ευκαιρία) έχει και καλές πιθανότητες και σούπερ απόδοση 1,83 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.