estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

La Liga: Απειλεί το σερί της Λεβάντε η Σοσιεδάδ

Στο “Θιουδάδ δε Βαλένθια” ανοίγει η 12η αγωνιστική στην ισπανική Πριμέρα Ντιβιζιόν, με την 7η Λεβάντε να υποδέχεται τη 13η Σοσιεδάδ (22:00).

Η Λεβάντε απέσπασε ισοπαλία 1-1 από τη Βιγιαρεάλ εκτός έδρας αν και προηγείτο ως το 93ο λεπτό. Είχε προηγηθεί με αυτογκόλ του Φούνες Μόρι στο 77’ κόντρα στη ροή του αγώνα και παίζοντας εξαιρετική άμυνα.

Εξι σερί αήττητη η Λεβάντε σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Σε 11 συνολικά ματς με τη Σοσιεδάδ εντός έχει θετικότατη παράδοση με 7 νίκες και δύο ήττες (δύο ματς ισόπαλα).

Τραυματίστηκε και θα λείψει 3-4 εβδομάδες ο μέσος Ρουμπέν Ροτσίνα (7/1), πάγια απών ο φορ Σαντίκου, ο χαφ Βούκτσεβιτς (2/0) και ο μπακ Λούνα (4/0). Ο αμυντικός Τόνιο (8/1) συνελήφθη θετικός σε αλκοτέστ και αποκλείστηκε από την αποστολή.

Έμιλι Ραταϊκόφσκι: Χορεύει αισθησιακά με αέρα… 1960! (pics)

Η Σοσιεδάδ κόλλησε στο 0-0 με τη Σεβίλλη, χωρίς πάντως να ικανοποιήσει με την απόδοσή της, έκανε λίγες καλές φάσεις κι αυτές πέρασαν ανεκμετάλλευτες. Δεν άξιζε τη νίκη, αλλά ούτε και να χάσει από μία εξίσου νωχελική Σεβίλλη.

Τέσσερα σερί δίχως νίκη σε πρωτάθλημα και κύπελλο, αλλά τα τρία εξ αυτών ήταν ισοπαλίες. Έχει πέντε ματς στο «Ανοέτα» φέτος στα οποία δεν μπορεί να κερδίσει, η χειρότερη επίδοσή της από τότε που επέστρεψε στην Πριμέρα Ντιβιζιόν.

Τραυματίες και εκτός αποστολής ο ακραίος μπακ Θαλδούα (7/0), ο μέσος Μίκελ Μερίνο (6/1), ο εξτρέμ Λούκα (6/1) και ο Μερκελάνθ (επιθετικός, 1/0). Στα θετικά πως επιστρέφει ο στόπερ Ραούλ Νάβας (5/0).

Πρόταση: Απόλυτα ισορροπημένο το σετ αποδόσεων, ναι μεν αήττητο σερί η γηπεδούχος και χωρίς νίκη η φιλοξενούμενη, αλλά αμφότερες έχουν εσχάτως έφεση στις ισοπαλίες και επιπλέον η Λεβάντε έχει δύο νέες απώλειες έναντι μιας επιστροφής της Σοσιεδάδ που εκτός “Ανοέτα” παρουσιάζεται καλύτερη! Εχει πολύ ισοπαλία το ματς, πρώτη επιλογή το Χ στο 3,55 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.