estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Lα Liga: Το Θέλτα – Αλαβές κρίνεται στο… μεταίχμιο Under-Over!

Με την αναμέτρηση της Θέλτα κόντρα στην Αλαβές στις 22.00 ανοίγει απόψε η αυλαία της 9ης αγωνιστικής στην Ισπανική La Liga. Παιχνίδι που δε μοιάζει πιθανό να έχει καταιγισμό γκολ, ούτε να κριθεί στο… μισό μηδέν.

Η Θέλτα δεν είναι δα και σε φουλ φόρμα, τελευταία φορά κέρδισε την 1η Σεπτέμβρη 2-0 την Ατλέτικο, αλλά οι εν γένει εμφανίσεις της στο μεσοδιάστημα δεν ήταν τόσο κακές. Στο τελευταίο της ματς ηττήθηκε 2-1 από τη Σεβίλλη, αλλά μέχρι την αποβολή του Αραούχο στο 58’ απειλούσε με ισοφάριση τη αντίπαλό της. Τιμωρημένος φυσικά ο στόπερ Αραούχο, ενώ τραυματίας επέστρεψε από την εθνική του ο Ουρουγουανός στράικερ Μάξι Γκόμες (8/4). Από τα πέντε τελευταία ματς της Θέλτα δίχως νίκη τα τρία είναι ισοπαλίες, ενώ παρατηρήθηκαν 5/5 αμφίσκορα!

Δείτε εδώ τις “καυτές” φωτογραφίες της Φελίσια Λαπάτη

Η Αλαβές πήρε ιστορικό τρίποντο 1-0 επί της Ρεάλ Μαδρίτης. Είχε βέβαια παθητικό ρόλο, αλλά αμύνθηκε σωστά, και έκανε το “κόλπο γκρόσο” στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων με κεφαλιά του αρχηγού Μάνου Γκαρθία (από κόρνερ). Δεν προλαβαίνει ο τραυματίας γκολκίπερ Πατσέκο (8) και ο στόπερ Ελί. Ισόβαθμη με τις Ρεάλ, Εσπανιόλ στις θέσεις 4-5-6 η Αλαβές, που σκοράρει και στα έξι τελευταία παιχνίδια της ενώ έχει δεχτεί γκολ σε 6/8 που έδωσε ως τώρα συνολικά.

Πρόταση: Η απουσία του Μάξι Γκόμες μπορεί να αποδιοργανώσει επιθετικά τη Θέλτα που δέχεται το γκολ με σταθερή συχνότητα. Πρώτης τάξης επιλογή το μέτριο σκορ που μπορεί να επιβεβαιωθεί και σε νίκη έδρας, αλλά και σε γκέλα με γκολ εκατέρωθεν. Προτείνουμε το 2-3 γκολ σε εξαιρετική απόδοση διπλασιασμού (2,00) στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.