estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Europa League: Ανοίγουν τον ρυθμό Άιντραχτ και Λάτσιο

Στη Κομέρτσμπανκ Αρένα της Φρανκφούρτης η Αϊντραχτ υποδέχεται τη Λάτσιο για την δεύτερη αγωνιστική του 8ου ομίλου του Europa League. Οι δύο ομάδες αρέσκονται στο επιθετικό παιχνίδι και αναμένεται να προσφέρουν θέαμα με αρκετά τέρματα.

Η Αϊντραχτ Φρανκφούρτης το περασμένο Σάββατο επικράτησε εύκολα και δίκαια με 4-1 του Αννόβερο. Ουσιαστικά καθάρισε τη νίκη από το πρώτο ημίχρονο όπου προηγούταν με 2-0. Στο δεύτερο ημίχρονο κατέβασε ταχύτητα, κάνοντας συντήρηση δυνάμεων, ωστόσο πέτυχε άλλα δύο τέρματα για να φτάσει σε μια εμφατική νίκη. Παράλληλα, η ομάδα του Αντι Χίτερ έβαλε τέλος στο αρνητικό σερί των τεσσάρων συνεχόμενων αγώνων χωρίς νίκη στη Bundesliga. Στην πρεμιέρα στη φάση των ομίλων του Europa League η Αϊντραχτ έκανε την έκπληξη, επικρατώντας μέσα στο κεκλεισμένων των θυρών Βελοντρόμ με 2-1 της Μαρσέιγ παρότι στο τελευταίο μισάωρο του αγώνα έπαιζε με παίκτη λιγότερο.

Η Αϊντραχτ αρέσκεται στο επιθετικό παιχνίδι και σχεδόν κάθε ματς σκοράρει τουλάχιστον ένα τέρμα. Τη φετινή σεζόν σε 9 επίσημους αγώνες μετρά 8 over. Τα 5/6 πιο πρόσφατα αναξαρτήτου διοργάνωσης ήρθαν over. Τα 6 πιο πρόσφατα της Αϊντραχτ σε πρωτάθλημα και Ευρώπη έληξαν goal/goal. Στη Bundesliga σε 6 αγώνες μετρά 4 over. Παραμένουν εκτός οι Σαλσέδο (στόπερ), Τσάντλερ (μπακ-χαφ), Ζεράλδες (χαφ), Πασιένσια (επιθετικός).

Με σκυμμένο το κεφάλι έφυγε από το ντέρμπι με τη Ρόμα η Λάτσιο που ηττήθηκε με 3-1 στο Ολύμπικο. Δέχτηκε το πρώτο γκολ σε ένα κρίσιμο χρονικά σημείο (45′), ισοφάρισε με τον Ιμόμπιλε στο 67′, όμως τέσσερα λεπτά αργότερα ο Κολάροφ με εκτέλεση φάουλ την έβαλε ξανά πίσω στο σκορ. Στο 86′ με τέρμα του Φάτζιο διαμορφώθηκε το τελικό σκορ. Ταυτόχρονα διεκόπη το σερί των πέντε διαδοχικών νικών για την ομάδα του Ιντζάγκι σε όλες τις διοργανώσεις. Στην πρεμιέρα στη φάση των ομίλων του Europa League η Λάτσιο παρότι δυσκολεύτηκε αρκετά έκαμψε την αντίσταση του Απόλλωνα Λεμεσού με 2-1 στο Ολύμπικο. Την προσεχή Κυριακή ακολουθεί η εντός έδρας αναμέτρηση με την Φιορεντίνα και ο Ιντζάγκι αναμένεται να προχωρήσει σε αλλαγές στο βασικό σχήμα.

Η Λάτσιο σε 8 επίσημα ματς σε πρωτάθλημα και Ευρώπη μετρά 5 over. Τα 4/6 πιο πρόσφατα ήρθαν over. Στους τελευταίους 4 αγώνες σε πρωτάθλημα και Europa League μετρά ισάριθμα over. Τα 4/6 πιο πρόσφατα έληξαν goal/goal. Σε 7 αγώνες στη Serie A η Λάτσιο έχει φέρει 4 over. Επιστρέφουν οι Ράντου (μπακ-χαφ), Κορέα (μεσοεπιθετικός).