estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Europa League: «Τελικός» για τον ΠΑΟΚ, «καθαρίζει» την Βίντι

Αν και είναι ακόμη αρχές Νοεμβρίου, ο ΠΑΟΚ απόψε δίνει ακόμη έναν ευρωπαϊκό “τελικό”, αυτή τη φορά απέναντι στην Βίντι, στο στάδιο Groupama Arena (19:55).

* Ο «Δικέφαλος του Βορρά» μετά από 15 χρόνια ταξίδεψε ξανά στην Ουγγαρία για διοργάνωση της UEFA. Τελευταία φορά, τον Νοέμβριο του 2003, όταν αντιμετώπισε στο Ντέμπρετσεν την τοπική ομάδα , με τους Ούγγρους να πανηγυρίζουν την πρόκριση στην επόμενη φάση (1-1 στην Τούμπα, 0-0 στην Ουγγαρία).

* Ο ΠΑΟΚ δεν έχει κερδίσει ουγγρική ομάδα, καθώς μετρά δυο ισοπαλίες και μια ήττα (η πρόσφατη από την Βίντι με 0-2).

Η Βίντι προέρχεται από νίκη-ψυχολογίας στο πρωτάθλημα καθώς επικράτησε με 0-4 επί της Πάκσι, σκαρφαλώνοντας έτσι και στη βαθμολογία, καθώς βρίσκεται πλέον στην 3η θέση του πρωταθλήματος.

Στις ευρωπαϊκές «υποχρεώσεις» η ομάδα της Ουγγαρίας την προηγούμενη αγωνιστική ήταν εντυπωσιακή στη Θεσσαλονίκη, καθώς «έφυγε» με άνετη νίκη (0-2) επί των «ασπρόμαυρων», βάζοντας και πάλι «φωτιά» στον όμιλο για την 2ο εισιτήριο στην επόμενη φάση, μετά την Τσέλσι.

Στην Τούμπα πέτυχε και τα δύο γκολ στο 1ο ημίχρονο, ενώ στην επανάληψη έπαιξε πιο παθητικά, έδωσε χώρους στον «Δικέφαλο», και εν τέλει δεν το πλήρωσε.

Στατιστικά η Βίντι μετρά 3/3 Over 2,5 στα πρόσφατα παιχνίδια, που συνδυάστηκαν δύο φορές με το Goal/Goal.

Σχετικά με τις απουσίες ο προπονητής της ομάδας, Νίκολιτς, δεν «πονοκεφαλιάζει» με κάποια απουσία και έτσι η Βίντι αναμένεται να παραταχθεί στην αναμέτρηση με συνταγή… Τούμπας.

«Γκρέμισε» το Instagram με το «juicy» κορμί της (pics)

Από την άλλη πλευρά ο ΠΑΟΚ προέρχεται από την πρώτη του βαθμολογική απώλεια στο πρωτάθλημα, καθώς ήρθε ισόπαλος στο Περιστέρι με τον Ατρόμητο (1-1). Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο πρώτο ημίχρονο μετά από όμορφη ενέργεια του Βαρέλα, ο οποίος έβγαλε πάσα στο «ταίρι» του στην άμυνα, Κρέσπο, με τον τελευταίο να σκοράρει με ευκολία για το 0-1. Στο 2ο ημίχρονο ο «Δικέφαλος» είχε κλασσική ευκαιρία με τον Ζαμπά για το 0-2, ωστόσο αστόχησε, έδωσε χώρους στην γηπεδούχο ομάδα και τελικά το πλήρωσε στο 73ο λεπτό μετά από όμορφο σουτ του Ουγκράι.

Στο πρωτάθλημα η ομάδα της Θεσσαλονίκης «τρέχει» σταθερά πρώτη την κούρσα του πρωταθλήματος, όμως οι εμφανίσεις εντός συνόρων δεν ήταν ανάλογες σαν και εκείνη στην Τούμπα με την Βίντι.. Η ομάδα του Ραζβάν Λουτσέσκου δεν πραγματοποίησε καλή εμφάνιση εντός έδρας εναντίον της ουγγρικής ομάδας και εν τέλει δίκαια ηττήθηκε εντός έδρας με 0-2.

Στατιστικά οι «ασπρόμαυροι» σε Ελλάδα και Ευρώπη μετρούν 3/3 Under 2,5 στις πρόσφατες αναμετρήσεις τους.

Σχετικά με τις απουσίες ο Ρουμάνος τεχνικός μπορεί να συμπεριέλαβε στην αποστολή τον Μαουρίσιο, ωστόσο θεωρείται αμφίβολη η συμμετοχή του. «Πλήγμα» επίσης και με τον Βιεϊρίνια, καθώς ο αρχηγός του ΠΑΟΚ τραυματίστηκε στους απαγωγούς μύες του ισχίου αριστερά σε ένα γλίστρημα και τέθηκε νοκ άουτ από την αναμέτρηση.

Πρόταση: Όπως αναφέρθηκε από την αρχή, το αποψινό ματς είναι τελικός για τον ΠΑΟΚ. Το πρόγραμμά του πια έχει γίνει πιο «ελαφρύ», τα δυνατά ματς «πέρασαν», ώρα να δοθεί σημασία και στην Ευρώπη. Εμείς προτείνουμε Διπλό σε απόδοση 2,40 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.