estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Euroleague: Εύκολο βράδυ για Ολυμπιακό

Για τρίτη συνεχόμενη ημέρα συνεχίζεται η Ευρωλίγκα καθώς αυτή η διπλή αγωνιστική δεν αφήνει περιθώρια ξεκούρασης στις ομάδες. Ενδιαφέρον ματς στην Μόσχα, ισπανικός «εμφύλιος» στην “Fernando Buesa Arena”.

ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ – ΑΝΑΤΟΛΟΥ ΕΦΕΣ (19:00)

Το πρώτο παιχνίδι της ημέρας διεξάγεται στην Μόσχα ανάμεσα σε δύο ομάδες που προέρχονται από διαφορετικά αποτελέσματα.

Οι Μοσχοβίτες ηττήθηκαν στο ντέρμπι κορυφής από την Φενέρμπαχτσε και «έπεσαν» στην τρίτη θέση με ρεκόρ 11-3.

Στο πρώτο ημίχρονο ήταν εμφανώς καλύτερη παίρνοντας μάλιστα και προβάδισμα 12 πόντων, στην επανάληψη όμως δέχτηκε μεγάλη πίεση από τους Τούρκους, ειδικά στην άμυνα με σκοπό να μειωθεί γρήγορα η διαφορά και δεχόμενη στο τέλος ένα σερί 12-1 δεν κατάφερε να φύγει με το διπλό από την Πόλη.

Η Εφές από την άλλη, πέρασε ένα ξεκούραστο θα λέγαμε βράδυ καθώς «διέλυσε» την Μπουντούτσνοστ με 38 πόντους (106-68) και παρέμεινε έτσι στην τέταρτη θέση με ρεκόρ 9-4. Πλέον, όμως νιώθει τον «καυτό» Ολυμπιακό στο 8-5.

Πρόταση: Η ΤΣΣΚΑ δεν θα έχει εύκολο έργο σήμερα γι’ αυτό πρέπει να προσέξει αρκετά. Στην έδρα της όμως εμφανίζεται περισσότερο ισχυρή και μπορεί να κερδίσει τους πάντες. Θα πάμε με τον άσσο και μια διαφορά 6-10 πόντων στο 4.75 της Goalbet.

ΜΠΟΥΝΤΟΥΤΣΝΟΣΤ – ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ (21:00)

Οι Μαυροβούνιοι πέρασαν ένα εφιαλτικό βράδυ στην Κωνσταντινούπολη, σε ένα ματς όπου εξ’ αρχής είχαν λιγοστές πιθανότητες για κάτι καλό. Στο πρώτο ημίχρονο ήταν σχετικά καλή όμως το 32-12 της τρίτης περιόδου την άφησε αρκετά πίσω και στην συνέχεια δεν μπόρεσε σε κανένα σημείο να καταφέρει να μειώσει την διαφορά.

Η Φενερ μετά την νίκη της στο ντέρμπι κορυφής απέναντι στην ΤΣΣΚΑ έμεινε μόνη πρώτη στην κορυφή με ρεκόρ 12-1. «Κυνηγούσε» τους Ρώσους σε όλο το πρώτο ημίχρονο, όμως στο δεύτερο με σημείο αναφοράς την άμυνα της μείωσε την διαφορά και στο αγαπημένο της τελευταίο πεντάλεπτο όπου έμεινε κοντά, έκανε ένα σερί 12-1 και πήρε την νίκη με τέσσερις πόντους.

Πρόταση: Η «Μπουντου» επιστρέφει στην βάση της εκεί όπου έχει κερδίσει Μπασκόνια, ΤΣΣΚΑ και Μπαρσελόνα και αυτό την κάνει να ελπίζει ότι μπορεί να πάρει ακόμα μια μεγάλη νίκη. Οι πρωταθλητές όμως δεν «κολώνουν» σε καμία έδρα και πιστεύουμε πως θα φύγουν με το διπλό. Θα πάμε φυσικά με την Φενέρ και μια διαφορά 10-13 πόντων στο 6.00 της Goalbet.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΚΡΑΝ ΚΑΝΑΡΙΑ (21:00)

Ο Ολυμπιακός πήρε μια μεγάλη νίκη μέσα στην Βαρκελώνη με 60-69 και πλησίασε και άλλο την τετράδα, που δίνει το πλεονέκτημα έδρας. Από την αρχή του αγώνα μπήκε με πολύ ενέργεια, προηγήθηκε στο ημίχρονο με 30-32 κυρίως με την πολύ καλή του άμυνα αλλά όντας μέτριος επιθετικά δεν μπόρεσε να ξεφύγει. Στην επανάληψη, βελτιώθηκε και σε αυτό το κομμάτι και στο τέλος πήρε το ροζ φύλλο αγώνα. Αυτή ήταν η τέταρτη εκτός έδρας νίκη για την ομάδα του Μπλατ.

Η Κανάρια, υποδέχθηκε την Μπασκόνια στο μίνι ισπανικό εμφύλιο όμως ηττήθηκε με 71-84. Ξεκίνησε καλά τον αγώνα προηγούμενη με πέντε πόντους, όμως δεν είχε ανάλογη συνέχεια και δεν μπορούσε σε κανένα σημείο του αγώνα να ακολουθήσει την ποιοτικότερη αντίπαλο της. Με αυτή την αρκετά εύκολη ήττα της αλλοίωσε τις τελευταίες καλές εμφανίσεις της και βρίσκεται πλέον στο 5-8.

Πρόταση: Οι «ερυθρόλευκοι» δείχνουν πολύ ανεβασμένοι στα τελευταία παιχνίδια και βρίσκονται σε περίοδο εξαιρετικής φόρμας. Με την συμπαράσταση του κόσμου τους, δεν πιστεύουμε πως θα αντιμετωπίσει πρόβλημα κόντρα σε μια κατώτερη ποιοτικά αντίπαλο και θα πάρει ακόμα μια νίκη που θα τον φέρει ακόμα πιο κοντά στην τετράδα. Θα πάμε με τον άσσο και μια διαφορά 11-15 πόντων στο 4.75 της Goalbet.

ΜΠΑΣΚΟΝΙΑ – ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ (22:00)

Η Μπασκόνια πέρασε εύκολα από το Λας Πάλμας και την έδρα της Γκραν Κανάρια και συνεχίζει να κερδίζει έδαφος. Οι Βάσκοι δυσκολεύτηκαν μόνο στο πρώτο δεκάλεπτο και με επιμέρους σερί 9-18 και 18-27 σε δεύτερη και τρίτη περίοδο, απέκτησε μια διαφορά που δεν μπορούσε να χάσει. Αυτή ήταν η δεύτερη συνεχόμενη εκτός έδρας νίκη της, βελτίωσε το ρεκόρ της στο 6-7 και σε πενταπλή(!) ισοβαθμία βρίσκεται στην ένατη θέση.

Η Μπαρσελόνα μετά και την εντός έδρας ήττα της από τον Ολυμπιακό έπεσε στο 6-7 και την 11η θέση. Κακή από την αρχή του αγώνα και στο ημίχρονο την «κράτησαν» τα πολλά επιθετικά ριμπάουντ της. Στην επανάληψη με κακή άμυνα και κάκιστη επιθετική εμφάνιση, επέτρεψε στον Ολυμπιακό να ξεφύγει και δεν μπόρεσε ποτέ να ξαναμπεί στο παιχνίδι.

Με τις τελευταίες εμφανίσεις της, η Μπαρσελόνα θυμίζει τον περσινό κακό της εαυτό και πλέον μετράει τέσσερις συνεχόμενες ήττες στην διοργάνωση. Η επιθετική της λειτουργία δείχνει να έχει θέματα καθώς με Φενέρ πέτυχε 65 πόντους, με Μπουντούτσνοστ 64, με Ρεάλ 65, 60 με τον Ολυμπιακό και πρέπει να βρει όσο το δυνατόν γρηγορότερα τρόπο να το διορθώσει.

Πρόταση: Η Μπασκόνια δεν θα μπορούσε να «κυνηγήσει» σε καλύτερο σημείο την τέταρτη συνεχόμενη νίκη της. Έχει απέναντι της μια ομάδα που την ξέρει καλά από την ACB, οι Καταλανοί είναι απογοητευτικοί στα τελευταία παιχνίδια και η ίδια έχει την καλύτερη δυνατή ψυχολογία καθώς και έχει χτίσει ένα καλό σερί και έχει πλησιάσει περισσότερο από ποτέ στην οκτάδα, που οδηγεί στα πλεϊ οφ της διοργάνωσης. Πιθανή η διψήφια διαφορά γι΄ αυτό και θα πάμε με τον άσσο και μια διαφορά 11-15 πόντων στο 5.50 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.