estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Eurocup: Αποκλείστηκε ο Ερυθρός Αστέρας, στους «8» Άλμπα και Μάλαγα

Για την προτελευταία αγωνιστική του Top 16, ο Ερυθρός Αστέρας των Μίλαν Τόμιτς και Στράτου Περπέρογλου ηττήθηκε από την γαλλική Λιμόζ με 72-71 και αποκλείστηκε από την συνέχεια της διοργάνωσης με την Μάλαγα να παίρνει το δεύτερο «εισιτήριο» του έβδομου ομίλου.

Μοιραίος για την ομάδα του Βελιγραδίου, ήταν ο Στράτος Περπέρογλου καθώς 14 δευτερόλεπτα πριν από το τέλος αστόχησε σε σουτ τριών πόντων που θα χάριζε την νίκη στην ομάδα του. Ο Ερυθρός βρέθηκε και στο +13 όμως στην τέταρτη περίοδο οι Γάλλοι έκαναν την αντεπίθεση τους και πήραν την νίκη. Ο Έλληνας φόργουορντ είχε 4 πόντους με 2/4 δίποντα, 0/1 τρίποντο, 5 ριμπάουντ και 3 λάθη σε 19 λεπτά συμμετοχής. Για την Λιμόζ πρώτοι σκόρερ αναδείχθηκαν οι Μπουτσελιέ και Μάιλς με 13 πόντους έκαστος.

Όσον αφορά τον πέμπτο όμιλο, η Άλμπα Βερολίνου κέρδισε εκτός έδρας την Μονακό με 75-61 και μαζί με την πρωτιά πήρε και την πρόκριση. Κορυφαίος για τους νικητές ήταν ο Ρόκας Γκεντράιτις καθώς ολοκλήρωσε τον αγώνα με 19 πόντους και 6 ριμπάουντ. Για τους γηπεδούχους, πρώτος σκόρερ ήταν ο Λάζερικ Τζόουνς με 12 πόντους.