xxx videos

Coppa Italia: Δύσκολη αποστολή για Γιουβέντους!

Προημιτελικά του Coppa Italia με δυο μεγάλες αναμετρήσεις σε Φλωρεντία και Μπέργκαμο. Παγίδες για Ρόμα και Γιουβέντους αντίστοιχα.

ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ – ΡΟΜΑ (19.15)

* Νοκ-άουτ η αναμέτρηση, παράταση/πέναλτι προβλέπονται σε περίπτωση ισοπαλίας στο. Αντίπαλος στα ημιτελικά: Αταλάντα ή Γιουβέντους.

Μεγάλη νίκη στην Κιέβο με 4-3 πέτυχε η Φιορεντίνα, η οποία πάντως παρουσίασε ακόμα μια φορά πολλά αμυντικά κενά, ενώ στάθηκε τυχερή στο τέλος που δεν ισοφαρίστηκε. 1-4-4 το πρόσφατο ρεκόρ ως γηπεδούχος με τη Ρόμα, σε όλες τις διοργανώσεις. «Μας περιμένει το πιο δύσκολο ματς, το πιο σημαντικό στο κύπελλο. Θέλουμε την πρόκριση και το κύπελλο είναι διέξοδος για την Ευρώπη», είπε ο Πιόλι. Εξέτισαν ο αμυντικός χαφ Εντιμίλσον και ο αριστερός μπακ Μπιράγκι και η αποστολή είναι κομπλέ.

Προηγήθηκε 3-0 στο 40’ στην Αταλάντα, αλλά η άμυνά της έμπαζε απο παντού, ισοφαρίστηκε 3-3 και ήταν… τυχερή που δεν ηττήθηκε. Η Ρόμα έχασε την ευκαιρία για μια σπουδαία νίκη και να βρεθεί μετά από καιρό στην τέταρτη θέση. Σε δύσκολη θέση παραμένει ο Ντι Φραντσέσκο και πολλά θα κριθούν από τα ματς με Φιορεντίνα, Μίλαν. Παραμένουν εκτός ο εξτρέμ Ουντέρ, ο χαφ/εξτρέμ Περότι και ο στόπερ Ζουάν Ζέσους.

Πρόταση: Οι δύο ομάδες έχουν δείξει επιθετικές ικανότητες, αλλά και τεράστιες αμυντικές αδυναμίες στα πρώτα παιχνίδια του 2019. Θα προτείνουμε το Goal/Goal (θα το βρείτε στην Goalbet στο 1.53)

Σάσα Μπάστα: Διαχρονική… αιτία εγκεφαλικών (pics)

ΑTAΛΑΝΤΑ – ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ (21.45)

* Νοκ-άουτ η αναμέτρηση, παράταση/πέναλτι προβλέπονται σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο. Αντίπαλος στα ημιτελικά: Φιορεντίνα ή Ρόμα.

Μεγάλο ματς, η Αταλάντα επέστρεψε από το 0-3 του 40’ κόντρα στη Ρόμα και μπορούσε και την ολική ανατροπή. Το τελικό 3-3 την κρατά εντός στόχων, ωστόσο θέλει και το κύπελλο. Μετρά 5 διαδοχικά Over 3,5 και 6 στα τελευταία 7 στο πρωτάθλημα, ενώ χει την καλύτερη επίθεση με 47 γκολ. Μέσα και ο καλός χαφ Φρόιλερ και η ομάδα θα παρουσιαστεί κομπλέ.

Ακόμα και στην κακή της εμφάνιση η Γιουβέντους δεν χάνει με τίποτα, αφού κέρδισε στη Ρώμη και τη Λάτσιο (2-1), φτάνοντας έτσι στην 25η νίκη σε 29 επίσημα ματς. Η Γιουβέντους βρέθηκε με πλεονέκτημα 11 βαθμών, έτσι μπορεί να αφοσιωθεί στο κύπελλο. Τρέχει σερί 25-5-0 με την Αταλάντα σε όλες τις διοργανώσεις από τη σεζόν 2000-01, όταν και γνώρισε την τελευταία της ήττα. Νοκ-άουτ ο στόπερ Μπονούτσι, αποχώρησε ο στόπερ Μπενάτια, εκτός ο πολύτιμος φορ Μάντζουκιτς, ο εξτρέμ Κουαδράδο και ο στόπερ Μπαρτσάλι.

Πρόταση: Φορμαρισμένη η Αταλάντα είναι σούπερ επιθετικά, ωστόσο η Γιουβέντους πρέπει να αποδείξει πως είναι ικανή να παίζει και καλό ποδόσφαιρο. Προτείνουμε το διπλό (θα το βρείτε στην Goalbet στο 2.01)

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.