sex movies
xxx videos

Copa Del Rey: Πάνοπλες για βήμα… επιστροφής στο "Βιγιαμαρίν"

Ο ημιτελικός-φάντασμα έχει χαρακτηριστεί ο αποψινός στην Ισπανία. Φάντασμα… όχι φυσικά λόγω της ύπαρξης στο ζευγάρι της πολύ καλής Μπέτις, ούτε της φορμαρισμένης Βαλένθια. Απλά διεξάγεται εν μέσω των clasico του άλλου ημιτελικού, έτσι μοιραία έπεσε ισχυρή σκιά στο έτερο παιχνίδι της 4άδας!

* Ώρα έναρξης 22:00 απόψε στο Μπέτις-Βαλένθια που προσφέρεται για στοιχηματισμό με μηδενική (0%) γκανιότα στην Goalbet. O επαναληπτικός στο “Μεστάγια” στο τέλος του μήνα. Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ.

Από σπουδαία νίκη προέρχεται η Μπέτις, 1-0 την Ατλέτικο την Κυριακή με γκολ-πέναλτι του Κανάλες (65’). Κινδύνευσε, δέχτηκε φάσεις από την Ατλέτικο, αλλά δεν ήταν δα και μια κλάση χειρότερη, στα ίσα χτύπησε το ματς και δίκαια κέρδισε. Στο κύπελλο την περασμένη εβδομάδα είχε αποκλείστηκε την Εσπανιόλ 3-1, παρότι έχανε ως το 76’ και χρειάστηκε την παράταση για να σφραγίσει την πρόκριση!

Ο Κίκε Σετιέν, ενόψει του πρώτου μεγάλου ματς με φόντο τον τελικό που θα διεξαχθεί στο “σπίτι της”, δεν έχει πολλά σοβαρά προβλήματα. Ο Μπαρτρά που είχε ένα μικροτραυματισμό στο ματς με την Ατλέτικο, αλλά φώναξε παρών, όπως και ο Γουίλιαμ Καρβάλιο που είχε ένα χτύπημα στο γόνατο, όχι ικανό να του στερήσει τη συμμετοχή στο ματς της χρονιάς (ως τώρα). Εκτός αποστολής έμειναν ο Τέγιο (επιθετικός, 16/2) και ο Ζουχάιρ (μπακ, 9/0) λόγω τραυματισμού και ίωσης αντίστοιχα, ενώ με απόφαση Σετιέν αποκλείστηκε και ο Έμερσον (μπακ, χωρίς συμ.).

Κένταλ Τζένερ: Ολόγυμνη στο Instagram! (pics)

Η κρίση στη Βαλένθια έχει περάσει, ελπίζουν ανεπιστρεπτί οι Λεβαντίνοι, έτσι ο Μαρθελίνο είδε την ομάδα του να πραγματοποιεί… εμφανισάρα και να παίρνει ισοπαλία 2-2 στο “Καμπ Νου” από την Μπάρτσα, σε ματς που είχε προηγηθεί 0-2 (Γκαμεϊρό 24’, Παρέχο 32’ πεν.) και άγγιξε το διπλό της δεκαετίας. Στο δε κύπελλο, μεσοβδόμαδα, είχε αποκλείσει με τρομερή ανατροπή τη Χετάφε 3-1. Αν και έχανε από το 1ο λεπτό, αν και είχε στην πλάτη και την ήττα από τη Μαδρίτη, κέρδισε με σώου του Ροντρίγκο και τρία γκολ σε μισή ώρα, δύο εξ αυτών στις καθυστερήσεις!

Με ό,τι καλύτερο μπορεί να ρίξει στη μάχη θα παίξει ο Μαρθελίνο στο “Βιγιαμαρίν”, με μόνη απώλεια φυσικά τον τιμωρημένο μπακ Ντιακαμπί (12/2) και τον πάγια τραυματία μέσο Γκέδες.

Πρόταση: Πολύ κρίσιμο παιχνίδι για να ρισκάρει το παραμικρό ο ένας ή ο άλλος προπονητής. Η Μπέτις, άλλωστε, έχει Under στα 10/15 πιο πρόσφατα εντός παιχνίδια της για όλες τις διοργανώσεις, ενώ η Βαλένθια Under στα 10/15 πιο πρόσφατα εκτός της! Σε φόρμα αμφότερες βέβαια, έχει ρίσκο το Under, αλλά το 1,70 της Goalbet για τα λίγα γκολ είναι επιλέξιμο.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.