estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Championship: Αγωνιστική πρόοδο παρουσιάζει η Σουόνσι

Στην δωδέκατη…στροφή της Championship της Αγγλίας η Σουόνσι φιλοξενεί στο Λίμπερτι την Ίπσουιτς. Η ομάδα του Γκράχαμ Πότερ παρουσιάζει αγωνιστική πρόοδο τον τελευταίο καιρό και έχει την ευκαιρία να φτάσει στη νίκη κόντρα σε μια μέτρια ομάδα.

Πολύ καλή εμφάνιση πραγματοποίησε στο Γουίγκαν η Σουόνσι και το μόνο που της έλειψε ήταν το γκολ (0-0). Κυριάρχησε στον αγωνιστικό χώρο, στο δεύτερο ημίχρονο δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες και θα μπορούσε να είχε πετύχει τουλάχιστον 2 τέρματα. Τον τελευταίο καιρό η Σουόνσι παρουσιάζει αγωνιστική βελτίωση κάτι που χαροποιεί τον Πότερ. Παρέμεινε αήττητη για τρίτο σερί παιχνίδι. Στα 6 τελευταία της ματς η Σουόνσι έχει υποστεί μόλις μία ήττα.

Μεταξύ άλλων η Σουόνσι διαθέτει την τρίτη καλύτερη άμυνα του πρωταθλήματος. Έχει δεχθεί 6 τέρματα σε 11 αγώνες. Στα 4 από τα 6 πιο πρόσφατα παιχνίδια της, κράτησε ανέπαφη την εστία της. Ο Πότερ εν όψει της αναμέτρησης με την Ίπσουιτς δεν υπολογίζει στους εξτρέμ Ασόρο και Μοντέρο.

Τα πολλά λάθη στην άμυνα στοίχισαν στην Ίπσουιτς κόντρα στη Μίντλεσμπρο (0-2). Δέχθηκε δύο γκολ στο ξεκίνημα της αναμέτρησης (12′, 16′) και παρά την μεγάλη προσπάθεια που κατέβαλε στο δεύτερο ημίχρονο, δεν κατάφερε να πάρει κάτι θετικό. Η Ίπσουιτς παραμένει η μοναδική ομάδα χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα με απολογισμό 6 ισοπαλίες και 5 ήττες. Η ψυχολογία βρίσκεται στο ναδίρ κάτι που δεν βοηθάει την ομάδα.

Η Ίπσουιτς εκτός έδρας έχει άσχημες επιδόσεις. Σε 5 αγώνες μετρά μία ισοπαλία και 4 ήττες. Μεγάλο πρόβλημα αντιμετωπίζει στην άμυνα. Τα 9 από τα συνολικά 16 τέρματα παθητικό τα δέχθηκε εκτός έδρας. Στην αναμέτρηση με την Σουόνσι επιστρέφει ο Πένινγκτον που εξέτισε την τιμωρία του. Αντίθετα, δεν υπολογίζονται οι Γουόλτερς (μέσος), Χάρισον (επιθετικός).