estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Champions League: Στο… κατηφορικό Μετροπολιτάνο

Με πολλές απουσίες βασικών παικτών η Μονακό στη Μαδρίτη (19:55), η Ατλέτικο προκρίνεται ακόμα και αν χάσει η Μπριζ στη Γερμανία.

* Η Ατλέτικο κέρδισε στο Louis II (18/9), με ανατροπή σ ένα ματς που τα πάντα κρίθηκαν στο πρώτο ημίχρονο. Ο Γκράντσιρ στο 18’ έβαλε μπροστά στο σκορ τη Μονακό, ο Ντιέγκο Κόστα έφερε το ματς στα ίσα για τους Μαδριλένους στο 31’ κι ο Χιμένες στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων διαμόρφωσε το 1-2 που έμεινε μέχρι το τέλος της αναμέτρησης. Αυτή ήταν και η μοναδική φορά που συναντήθηκαν στο πλαίσιο οποιασδήποτε διοργάνωσης.

* Η Ατλέτικο προκρίνεται αν κερδίσει, ή αν δεν καταφέρει να κερδίσει η Μπριζ στο Ντόρτμουντ. Η ομάδα της Μαδρίτης έχει κερδίσει και στα εφτά τελευταία εντός έδρας ματς που έχει δώσει στο Τσάμπιονς Λιγκ.

* Η Μονακό μπορεί να διεκδικήσει την τρίτη θέση, αρκεί να χάσει απόψε η Μπριζ στο Ντόρτμουντ.

Στη μάχη με τη Μπαρτσελόνα αν και στο μεγαλύτερο μέρος της αναμέτρησης αναχαίτιζε τις επιθέσεις των Καταλανών, κατάφερε να προηγηθεί με τον Ντιέγκο Κόστα στο 77’, ωστόσο με τη συμπλήρωση του 90λεπτου ο Ντεμπελέ ισοφάρισε για τη Μπαρτσελόνα, με αποτέλεσμα η Σεβίλλη να τις προσπεράσει και τις δύο στη βαθμολογία. Με εφτά νίκες και δύο ισοπαλίες στα εννέα τελευταία στο Metropolitano, εκεί που σκοράρει συνεχώς από την αρχή της Primera, η Ατλέτικο διαθέτει μια από τις πιο δυνατές έδρες στην Ευρώπη.

Η Ατλέτικο σκόραρε στα εννέα τελευταία, εντός/εκτός. Προέρχεται από δύο Goal/Goal. 3/4 εντός έδρας έληξαν με σύνολο τερμάτων 2-3.

Ο αμυντικός Ντιέγκο Γοδίν θα μείνει εκτός για να προφυλαχθεί, το αυτό ισχύει και για τον μπακ Χιμένες, ενώ εκτός αποστολής είναι και ο Χουανφράν. Ο Σιμεόνε ίσως ξεκινήσει τον Άνχελ Κορέα, ξεκουράζοντας είτε τον Γκριεζμάν είτε τον Ντ. Κόστα.
Κορέα, Χιμένεζ και Ντιέγκο Κόστα χάνουν το επόμενο αν δεχθούν κίτρινη.

Ιρίνα Σαρίποβα: Ακατάλληλη για καρδιακούς! (pics)

Επιτέλους νίκη για τη Μονακό! Στην πρεμιέρα της Ligue 1 κέρδισε εκτός στη Ναντ και το βράδυ της Παρασκεύης (24/11), στην έδρα της Καέν πέτυχε τη δεύτερη νίκη στο πρωτάθλημα από τις 11/8! Ο Τιερί Ανρί δήλωσε στη χθεσινή συνέντευξη Τύπου: «Έχουμε πιθανότητες να παλέψουμε για την τρίτη θέση που οδηγεί στο Europa League, ωστόσο, αγωνιζόμαστε με πολλούς νεαρούς παίκτες. Τώρα παίζουμε κόντρα σε μια ομάδα που θαυμάζω τον προπονητή της κι έχω μελετήσει τους τρόπους με τους οποίους προπονείται και αγωνίζεται».

Η Μονακό προέρχεται από τέσσερα σερί No Goal (μια νίκη/τρεις ήττες). 6/8 εκτός έδρας έληξαν με σύνολο τερμάτων 2-3.

Βουνό τα προβλήματα για τον Τιερί Ανρί. Τραυματίες ο τερματοφύλακας Σούμπασιτς, οι μπακ Αλμανί Τουρέ, Γκλικ (αρχηγός) και Σιντιμπέ, οι μέσοι Αολού, Λόπεζ και Τραορέ και ο φορ Στέφαν Γιόβετιτς. Ο μπακ Σιντιμπέ χάνει το επόμενο αν δεχθεί κίτρινη.

Πιθανές ενδεκάδες:

Ατλέτικο Μ. (4-4-2): Όμπλακ – Αρίας, Σάβιτς, Χερνάντες, Φ. Λουίς – Κόκε, Ρόντρι, Σαούλ, Λεμάρ – Γκριεζμάν, Ντ. Κόστα

Μονακό (4-2-3-1): Μπενάλιο – Τζέμερσον, Ράτζι, Χένρικς, Πιέρ Γκάμπριελ – Τίλεμανς, Μπενασέρ – Γκολόβιν, Ντιόπ, Τσαντλί – Φαλκάο

Πρόταση: H Ατλέτικο ουσιαστικά έχει προκριθεί. Η Μονακό οφείλει να κυνηγήσει το γκολ, ωστόσο παίζει με πολλούς πιτσιρικάδες κόντρα σε μια πολύ πιο έμπειρη ομάδα. Το (λογικό) εύρος τερμάτων 2-3 πληρώνει 2.04 στη Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.