estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Champions League: Η ΑΕΚ τον κόσμο, η Μπάγερν τη νίκη

Τη… μόνιμη πρωταθλήτρια Γερμανίας, Μπάγερν, υποδέχεται απόψε στις 19:55 στο ΟΑΚΑ η ΑΕΚ, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ.

* Οι δύο ομάδες αναμετρούνται για πρώτη φορά στην ιστορία. Πέρα από την ΑΕΚ που θα βρει στο δρόμο της, η ομάδα του Νίκο Κόβατς έχει αντιμετωπίσει στο παρελθόν τους ΠΑΟΚ, Άρη, Παναθηναϊκό και Ολυμπιακό.

* Η «Ένωση» έχει αντιμετωπίσει και στο παρελθόν γερμανικές ομάδες. Κολωνία, Δυναμό Δρέσδης και Γκλάντμπαχ, είχαν βρεθεί στα ευρωπαϊκά «ταξίδια» των κιτρινόμαυρων. Στατιστικά, η ΑΕΚ είχε 5 ήττες και μία νίκη απέναντι σε Γερμανούς.

* «Καρφίτσα» δεν θα πέφτει στο… ΟΑΚΑ από τους κιτρινόμαυρους, ενώ πάνω από 3.000 «Βαυαροί» έχουν ταξιδέψει στην Αθήνα για να βρίσκονται στο πλευρό της Μπάγερν.

Η ΑΕΚ στον 5ο όμιλο της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης μετρά 2/2 ήττες, από Άγιαξ (3-0) και Μπενφίκα (2-3). Απόψε στο ΟΑΚΑ η «Ένωση» παίζει… τα ρέστα της απέναντι στη Μπάγερν, αν θέλει να ελπίζει σε κάτι καλύτερο για τη συνέχεια της διοργάνωσης.

Στην προηγούμενη αγωνιστική αντιμετώπισε την πρώην αντίπαλο του ΠΑΟΚ στο δρόμο του Τσάμπιονς Λιγκ, Μπενφίκα, σε ένα ματς για γερά… νεύρα, καθώς η ΑΕΚ προσπάθησε να καταφέρει το ακατόρθωτο. Από 0-2 μόλις στο 15ο λεπτό, η ομάδα του Μαρίνου Ουζουνίδη έφερε στα ίσια στο δεύτερο ημίχρονο το ματς, με τον Βίκτωρ Κλωναρίδη να είναι ο απόλυτος πρωταγωνιστής, αλλά και «μοιραίος». Ενώ είχε την ευκαιρία να κάνει τρία τα τέρματά της η ΑΕΚ, ο Κλωναρίδης σπατάλησε μεγάλη ευκαιρία και στο 74ο λεπτό η Μπενφίκα «πλήγωσε» με τον Σεμέντο την «Ένωση». Στο πρωτάθλημα η “Ένωση” έφυγε με το νικηφόρο 0-2 από την έδρα του Απόλλωνα Σμύρνης κι ανέβηκε στην 3η θέση του πίνακα.

Στατιστικά στο Τσάμπιονς Λιγκ η ΑΕΚ μετρά 2 γκολ ενεργητικό και 6 παθητικό, έχοντας τη χειρότερη άμυνα και επίθεση στον όμιλο.Στα 5 τελευταία παιχνίδια για όλες τις διοργανώσεις η ΑΕΚ μετρά 3 Goal/Goal που συνδυάστηκαν 2 φορές με Over 2,5.

Στο μέτωπο των απουσιών, τιμωρημένοι είναι οι Λιβάγια (ΕΠ) και Έλντερ Λόπες (Μπακ) και τραυματίας ο Μοράν (ΜΕ). H αποστολή: Μπάρκας, Τσιντώτας, Μπακάκης, Γκάλο, Οικονόμου, Λαμπρόπουλος, Τσόσιτς, Τσιγκρίνσκι, Χουλτ, Σβάρνας, Σιμόες, Κλωναρίδης, Μάνταλος, Γαλανόπουλος, Άλεφ, Γιακουμάκης, Γιαννιώτας, Μπακασέτας, Πόνσε, Μπογέ.

Δείτε εδώ τις “καυτές” φωτογραφίες της Ράνιας Κωστάκη

Από την άλλη πλευρά η Μπάγερν, τα βρήκε… σκούρα απέναντι στον Άγιαξ και την προηγούμενη αγωνιστική ήρθαν ισόπαλοι στην “Αλιάνζ Αρίνα” με σκορ 1-1, μετρώντας από νωρίς απώλεια στο Τσάμπιονς Λιγκ. Προηγήθηκαν μόλις στο 4ο λεπτό, όμως 18 λεπτά αργότερα δέχτηκαν το γκολ της ισοφάρισης το οποίο έμελλε να ήταν και το τελευταίο της αναμέτρησης. Στην πρεμιέρα των ομίλων της διοργάνωσης οι «Βαυαροί» πέρασαν με ευκολία από την έδρα της Μπενφίκα, επικρατώντας με 0-2.

Το σενάριο έγινε ακόμη χειρότερο για τη Μπάγερν καθώς μετά την ισοπαλία με τον «Αίαντα» στο Τσάμπιονς Λιγκ, η βαριά εντός έδρας ήττα από την Γκλάντμπαχ (0-3), δημιούργησε αρνητικό κλίμα στις τάξεις των Γερμανών. Βέβαια, για την περασμένη αγωνιστική της Μπουντεσλίγκα η ομάδα του Κόβατς έφυγε με το νικηφόρο 1-3 από την έδρα της Βόλφσμπουργκ.

Έτσι, η Μπάγερν απέναντι στην ΑΕΚ θα ψάξει «πάση θυσία» τη νίκη ώστε να… επιστρέψουν τα χαμόγελα, αλλά και να παραμείνει το φαβορί για την πρωτιά του ομίλου. Στατιστικά στα 4 από τα τελευταία 7 ματς για όλες τις διοργανώσεις η Μπάγερν «πληρώνει» με το No Goal.

Σχετικά με την αποστολή της ομάδας, η Μπάγερν ταξίδεψε στην Αθήνα χωρίς τον εξτρέμ Φρανκ Ριμπερί, ενώ παράλληλα είναι τραυματίας ο εξτρέμ Κομάν και ο μέσος Τολισό. Αναλυτικά η αποστολή των «Βαυαρών»: Νόιερ, Ούλραϊχ, Φρίχτλ, Βάγκνερ, Σίλε, Χούμελς, Τιάγκο, Μαρτίνεθ, Λεβαντόβσκι, Ρόμπεν, Χάμες Ροντρίγκες, Ραφίνια, Μπόατενγκ, Γκορέτσκα, Ναμπρί, Μάιερ, Μίλερ, Αλάμπα, Σαμπανί, Κίμιχ, Σάντσες.

Πρόταση:  Η ΑΕΚ με τη βοήθεια του κόσμου θα παλέψει απέναντι στο γερμανικό «θηρίο». Η απόσταση στην ποιότητα είναι μεγάλη, οπότε και εμείς θα προτείνουμε το combo Διπλό και Over 2,5 (απόδοση 1,72 στην Goalbet).

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.