estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Bundesliga: Φορτσάτη η Λειψία στη "μάχη" του Λεβερκούζεν

Η αναμέτρηση στη ΒayArena ανάμεσα στις ντεφορμέ «ασπιρίνες» και τους φουριόζους «ταύρους» ξεχωρίζει στο απογευματινό πρόγραμμα (16:30). «Ο θάνατος σου, η ζωή μου» στο Στουτγκάρδη – Νυρεμβέργη, η Άιντραχτ μπορεί να βάλει σε μεγάλους μπελάδες τη Σάλκε, «χτυπάει» πεντάδα η Βόλφσμπουργκ που υποδέχεται το υποβιβασμένο Αννόβερο.

ΣΑΛΚΕ – ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ (16:30)

* 34-24-33 η παράδοση, πάει να «ισοφαρίσει» τις νίκες η Άιντραχτ που κέρδισε και στον πρώτο γύρο με σκορ 3-0.

Η Σάλκε γνώρισε τον αποκλεισμό στο Κύπελλο, καθώς ηττήθηκε με σκορ 0-2 από τη Βέρντερ Βρέμης το βράδυ της Τετάρτης, ωστόσο αυτός είναι ο ελάχιστος πονοκέφαλος που έχει αυτή τη στιγμή ο Χουμπ Στέφενς στο κεφάλι του, καθώς, αν η Σάλκε δεν κερδίσει την Άιντραχτ, τότε μπλέκει σε περιπέτειες. Κι εννοείται ότι η αναμέτρηση της επόμενης αγωνιστικής κόντρα στη Νυρεμβέργη έχει ήδη τον χαρακτήρα «εξάποντου». Σταθερά εκτός ο μέσος Καλιτζούρι (24/4), ο χαφ ΜακΚένι (19/1) και ο φορ Σκρίμπζκι (11/3). Σε ελεύθερη πτώση οι «βασιλικοί μπλε» με μόλις μια νίκη στις έντεκα τελευταίες αναμετρήσεις, σε όλες τις διοργανώσεις! Στα πέντε τελευταία πρωταθλήματος εμφάνισε τέσσερα no goal (1-0-4).

Η Άιντραχτ κέρδισε τη Στουτγκάρδη με σκορ 3-0, με τη συνήθη τριάδα της επίθεσης να λειτουργεί και πάλι υποδειγματικά, λίγες μέρες πριν τον πρώτο προημιτελικό του EUL με τη Μπενφίκα στην Πορτογαλία (11/4). Τέταρτη συνεχόμενη νίκη για την ομάδα της Φρανκφούρτης, η οποία διατηρεί ανέπαφη την εστία της στα τελευταία πέντε παιχνίδια, σε πρωτάθλημα και EUL. Για την αναμέτρηση στο Γκελζενκίρχεν θα προστατευτεί ο Αλέ (27/14) κι ένας από τους Πασιένσια (6/2) και Γκατσίνοβιτς (24συμ) θα πλαισιώσει το δίδυμο των Γιόβιτς – Ρέμπιτς. 4/5 no goal στα τελευταία πρωταθλήματος, κέρδισε σε όλα!

Πρόταση: Μπορεί να υπάρχει μπροστά της το ταξίδι στη Λισαβόνα, η Άιντραχτ πάντως θέλει να τερματίσει οπωσδήποτε στην πρώτη τετράδα, για να μη ρισκάρει το επόμενο CHL. Και η Σάλκε θέλει το ματς, για να μη δει τον υποβιβασμό να την πλησιάζει, ωστόσο η ομάδα της Φρανκφούρτης είναι ανώτερη σε όλους τους τομείς. Στο 2.16 της Goalbet το διπλό.

«Εγκεφαλικά» από την αποκαλυπτική φωτογράφιση της Ιρίνα Σάικ (pic)

ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ – ΛΕΙΨΙΑ (16:30)

* 1-1-3 η παράδοση,
over τα τρία πρόσφατα, νίκησε η Λειψία στον πρώτο γύρο με σκορ 3-0.

Κάνει κοιλιά στο χειρότερο σημείο του πρωταθλήματος η Λεβερκούζεν. Με εφτά αγωνιστικές να απομένουν, οι «ασπιρίνες» δείχνουν να ξεμένουν από δυνάμεις, στην κούρσα για ένα εισιτήριο στους ομίλους του EUL της επόμενης περιόδου. Τελευταία ήττα με το βαρύ 4-1 στο Χόφενχαϊμ, την προηγούμενη αγωνιστική έχασε 1-3 από τη Βέρντερ και οι πρώτες διαμαρτυρίες για τον Μπος δεν άργησαν να ακουστούν. Σε κάθε περίπτωση, αμυντικά παραπαίει έχοντας δεχθεί εννέα γκολ στα τρία τελευταία παιχνίδια. Έχει πάντως τρία –θεωρητικά- εύκολα ματς να ακολουθούν,  με Στουτγκάρδη (εκτός), Νυρεμβέργη (εντός) και Άουγκσμπουργκ (εκτός). Δεν υπολογίζονται  οι μέσοι Μπέντερ (16/1) και Μπελαράμπι (19/5).  4/5 over & g/g στα πιο πρόσφατα παιχνίδια πρωταθλήματος (2-0-3).

Η Λειψία προέρχεται από την αγχωτική πρόκριση στα ημιτελικά του Κυπέλλου, μετά το ισόπαλο 1-1 στην έδρα της  Άουγκσμπουργκ, κατάφερε να πάρει την πρόκριση χάρη σε ένα εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Χάλστενμπεργκ στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων της παράτασης (120’+1).  Είχε δεχθεί την ισοφάριση στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Φινμπόγκασον! Στο πρωτάθλημα προέρχεται από την πεντάρα επί της Χέρτα, δείχνοντας ότι είναι σε φόρμα… τώρα που πρέπει, για να παραμείνει 3η μέχρι τέλους και να αγωνιστεί στο επόμενο CHL. Αυτός είναι ο στόχος μέχρι τέλους της σεζόν. Γνωστές οι απουσίες, σημαντική αυτή του μπακ Κλόστερμαν (20/3). 4/5 no goal για την ομάδα του Ράνγκνικ στα τελευταία πρωταθλήματος (3-2-0).

Πρόταση: Η Λειψία είναι σαφώς πιο φορμαρισμένη αυτή την περίοδο από τη Λεβερκούζεν, ωστόσο φαντάζει δύσκολο να κάνουν τρίτη συνεχόμενη ήττα οι «ασπιρίνες». Δύσκολο φαντάζει και το να μείνει το σκορ σε χαμηλά επίπεδα. Στο 1.57 το over στη Goalbet, «ανεβαίνει» στο 1.83 στο combo over & g/g.

ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ – ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ (16:30)

* 33-16-19 η παράδοση, με τη Στουτγκάρδη νικήτρια στα τρία τελευταία, στον πρώτο γύρο κέρδισε με σκορ 0-2.

Η ήττα στη Φρανκφούρτη από την Άιντραχτ ήταν αναμενόμενη (3-0), με τη Στουτγκάρδη να συμπληρώνει τρία ματς χωρίς νίκη, να παραμένει στους 20β. και τη 16η επικίνδυνη θέση και να μην έχει για το σημερινό παιχνίδι κόντρα στη 17η Νυρεμβέργη ούτε… το δικαίωμα να σκεφτεί κάτι άλλο πέραν των τριών βαθμών της νίκης. Τόσο απλά. Ή κερδίζει, ή να ετοιμάζεται για νέες περιπέτειες πάλι. Εκτός ο μέσος Κάστρο (19/1) και ο μέσος Κρίστιαν Γκέντνερ (26συμ.). Την επόμενη αγωνιστική 13/4 υποδέχεται τη Λεβερκούζεν κι ακολουθεί νέο «εξάποντο» στο Άουγκσμπουργκ. 4/5 g/g στα τελευταία πρωταθλήματος (1-2-2).

Να δώσει νέο ενδιαφέρον στην ουρά του πρωταθλήματος έχει βαλθεί η Νυρεμβέργη, η οποία από τη στιγμή που στον πάγκο κάθισε ο Σόμερς έχει χάσει 0-1 από τη Λειψία, 2-1 από τη Χόφενχαϊμ και 1-0 από την Άιντραχτ (όλες οι ήττες στο γκολ, από ομάδες της πρώτης δεκάδας) ενώ στο τελευταίο κέρδισε την Άουγκσμπουργκ με σκορ 3-0 (όλα τα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο). Αν πάρει και σήμερα αποτέλεσμα στη Στουτγκάρδη, όλα γίνονται (θεωρητικά, τουλάχιστον…). Σρέλιακ (Ε, 2συμ.) και Βαλεντίνι (Α, 15συμ.) είναι εκτός. Ακολουθεί σημαντικό ματς, υποδέχεται τη Σάλκε στις 12/4 (Παρασκευή). 3/5 τελευταία πρωταθλήματος, εμφάνισαν σύνολο τερμάτων 2-3.

Πρόταση: Θα γίνει «σκοτωμός» στη Στουτγκάρδη, παιχνίδι που ίσως κρίνει κατηγορία για μία από τις δύο. Αποφεύγουμε σημείο και κάνουμε παιχνίδι με το goal/goal στο 1.80 της Goalbet.

ΧΕΡΤΑ- ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ (16:30)

* 7-11-10 η παράδοση,
g/g τα έξι τελευταία, 5/6 over & g/g, νικήτριαη Φορτούνα στον πρώτο γύρο, κέρδισε στο Ντίσελντορφ με σκορ 4-1.

Νέα ήττα, τρίτη στη σειρά για τη Χέρτα και τέταρτη στα πέντε τελευταία της παιχνίδια στο πρωτάθλημα. Αυτή τη φορά, μάλιστα, ήταν και πιο βαριά από τις προηγούμενες αφού το… κοντέρ σταμάτησε στα πέντε στη Λειψία (5-0). Από τη στιγμή που η ομάδα του Βερολίνου έδειξε ότι σώζει τη σεζόν, δεν έπεισε ποτέ ότι ενδιαφέρθηκε να διεκδικήσει κάτι καλύτερο από ένα τιμητικό πλασάρισμα στην πρώτη δεκάδα (αν τελικά το καταφέρει κι αυτό). Σημαντικό πλήγμα η απουσία του τιμωρημένου γκολτζή Ιμπίσεβιτς (23/9). 3/5 over & g/g στα πέντε τελευταία πρωταθλήματος (1-0-4).

Μετά από δύο κολλητές (και «μεγάλες») ήττες από Άιντραχτ (0-3) και Βόλφσμπουργκ (5-2), η Φορτούνα επέστρεψε στις νίκες και μάλιστα με πάταγο, καθώς επικράτησε της Γκλάντμπαχ με σκορ 3-1. Η ομάδα του Φούνκελ ούτε κινδυνεύει ούτε διεκδικεί, οι περισσότεροι αγώνες της, όμως, έχουν αν η τι άλλο θέαμα. 5/5 over στα τελευταία πρωταθλήματος (3-0-2), δε βαριέσαι στα παιχνίδια της… O φορ Ντουκς (15/1) είναι η σημαντικότερη απώλεια, εκτός και ο μέσος Μοράλες (18/1). Στις 14/4 υποδέχεται τη Μπάγερν.

Πρόταση: Αυτή την περίοδο, η Φορτούνα δείχνει σε καλύτερη κατάσταση από τη Χέρτα και οι τιμές στο διπλό προκαλούν… Στη Goalbet βρίσκουμε στο «γεμάτο» 4.02 το ξερό διπλό της ομάδας του Ντίσελντορφ, στο 1.88 την διπλή ευκαιρία του Χ2.

ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ – ΑΝΝΟΒΕΡΟ (16:30)

* 19-9-11 η παράδοση, στον πρώτο γύρο κέρδισε το Αννόβερο με σκορ 2-1.

Η Βόλφσμπουργκ μετά την πεντάρα επί της Φορτούνα (5-2) βρήκε το μάστορά της από τη Ντόρτμουντ. Έχασε στο Βεστφάλεν με σκορ 2-0 από τη Μπορούσια και ο στόχος για να προλάβει ένα ευρωπαϊκό εισιτήριο (EUL) για την επόμενη σεζόν, απομακρύνεται. Σήμερα πάντως έχει την ευκαιρία να επιστρέψει στις νίκες, καθώς δεν είναι μόνο η υποδεέστερη φιλοξενούμενη που κάνει τη νίκη επιτακτική, αλλά και το δύσκολο πρόγραμμα που ακολουθεί: Λειψία (εκτός), Άιντραχτ (εντός), Χόφενχαϊμ (εκτός). Τιμωρημένος ο μέσος Άρνολντ (27/1). 3/5 over στα πέντε τελευταία πρωταθλήματος (2-1-2).

Ένα βήμα πιο κοντά στον μαθηματικό υποβιβασμό ήρθε το Αννόβερο μετά την ήττα από τη Σάλκε (0-1), καθώς ουσιαστικά έχει υποβιβαστεί εδώ και πολύ καιρό, αρκετό διάστημα σε κάθε περίπτωση πριν αναλάβει ο Ντολ (δύσκολα θα συνεχίσουν μαζί μετά το τέλος του πρωταθλήματος). Για την αναμέτρηση στο Βόλφσμπουργκ, ο μπακ Αλμπορνόζ (19/1) είναι η «φρέσκια» απουσία στα ουκ ολίγα προβλήματα που έχουν να αντιμετωπίσουν οι φιλοξενούμενοι -όχι απαραίτητα αγωνιστικής φύσης. 4/5 over στα τελευταία πέντε παιχνίδια πρωταθλήματος, έχασε σε όλα!

Πρόταση: Ευκαιρία για τη Βόλφσμπουργκ να επιστρέψει στις νίκες, κόντρα σε ένα Αννόβερο… αφημένο  στην τύχη του. Αναμενόμενα χαμηλός ο άσσος, «γλυκαίνει» η απόδοση στο combo 1 & over στο 1.83 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.