estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Bundesliga: Παιχνίδια για γκολ σε Βεστφαλία και Βρέμη

Μετά την πεντάρα στη Μπενφίκα η Μπάγερν φιλοξενείται από τη Βέρντερ, των τεσσάρων αγώνων χωρίς νίκη. Στο Ντόρτμουντ η αήττητη Μπορούσια υποδέχεται τη Φράιμπουργκ.

ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ – ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ (16:30)

* Ο τεχνικός της Φράιμπουργκ έχει χάσει τις εννιά από τις έντεκα φορές που έχει έρθει αντιμέτωπος με τη Ντόρτμουντ, ενώ τα άλλα δύο ματς έληξαν ισόπαλα.

* 23-10-3 η συνολική παράδοση υπέρ της Ντόρτμουντ. 12 νίκες εντός/εκτός για την πρωτοπόρο στα 14 τελευταία μεταξύ τους, ισόπαλα τα δύο πιο πρόσφατα.

Τι κι αν είχε συντριπτική κατοχή και πολιορκούσε την περιοχή της Μπριζ, εντούτοις κόλλησε στο μηδέν και μετά από τρεις σερί νίκες στη Μπουντεσλίγκα δεν κατάφερε σε δεύτερο σερί στο Champions Leagueνα σκοράρει (6/11, ήττα στη Μαδρίτη από την Ατλέτικο με σκορ 2-0). Εντούτοις η ανωτερότητά της δεν αμφισβητείται και στη Βεστφαλία είναι μηχανή παραγωγής γκολ.

Εννέα νίκες και δύο ισοπαλίες σε όλες τις διοργανώσεις φέτος στο Σίγκναλ Ιντούνα για τη Ντόρτμουντ. Προέρχεται από εννέα σερί over, τα τρία τελευταία «γεμάτα» over & goal/goal. Από τις 14/1 (0-0 με τη Βόλφσμπουργκ) σκοράρει σε κάθε ματς στη Βεστφαλία.

Η απουσία του αμυντικού Σμέλτζερ είναι η μοναδική σημαντική απώλεια για τον Φαβρ. Πούλισιτς, Ρόις, Σάντσο και Πάκο Αλκάθερ πετάνε φωτιές και θα βρίσκονται στην κορυφή του 4-2-3-1 του Ελβετού τεχνικού.

Κόντρα στη Βέρντερ δέχθηκε το γκολ της ισοφάρισης στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων (1-1), άλλο ένα δείγμα της ανασφάλειας που τη διέπει στην αμυντική γραμμή. Η Φράιμπουργκ αγνοεί την εκτός έδρας νίκη περισσότερο από δύο μήνες αν και στο ματς κόντρα στους «πράσινους» έδειξε θετικά δείγματα, μετά από καιρό.

Goal/goal τα έξι τελευταία της εκτός έδρας στο πρωτάθλημα. Δύο ισοπαλίες με σκορ 1-1 στο πρωτάθλημα, στα πιο πρόσφατα.

Ο μέσος Χέφλερ είναι η μοναδική σημαντική απώλεια για τους φιλοξενούμενους που θα ξεκινήσουν με τον Νιλς Πέτερσεν στην κορυφή της επίθεσης.

Πρόταση: Η Φράιμπουργκ δέχεται γκολ με το που… ξεμυτίζει, η Ντόρτμουντ είναι αμείλικτη στη Βεστφαλία, περισσότερο τυχερή ήταν η Μπριζ. Στη Goalbet βρίσκεται στο 1.95 να πετύχει γκολ οποιαδήποτε στιγμή στο ματς και στο 5.00 να ανοίξει το σκορ ο Πάκο Αλκάθερ.

Μαρία Κορινθίου: Το πιο σέξι μπούστο της Ελλάδας! (pics)

ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ – ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ (16:30)

* 4-1-7 η συνολική παράδοση, τα τέσσερα τελευταία μεταξύ τους έληξαν no goal.

* Στις τρεις πιο πρόσφατες αναμετρήσεις στη Στουτγκάρδη είχαμε μια λευκή ισοπαλία (23/9/17) και δύο νίκες της Άουγκσμπουργκ (0-4, 0-1).

Η νίκη στη Νυρεμβέργη ήταν κάτι σαν πυροτέχνημα για τη Στουτγκάρδη που επέστρεψε στις ήττες στο Λεβερκούζεν (2-0), σ ένα ματς πάντως που το πάλεψε αρκετά, ωστόσο υστέρησε στην τελική προσπάθεια. Κόντρα στην Άουγκσμπουργκ, εκτός από τη δική της ανεπάρκεια, η γηπεδούχος θα πρέπει να νικήσει και την πρόσφατη παράδοση που τη θέλει να μην τα καταφέρνει κόντρα στη σημερινή της αντίπαλο.

Από πέντε σερί no goal προέρχεται η Στουτγκάρδη στο πρωτάθλημα. Τα δύο τελευταία under, τα προηγούμενα τρία over. Εντός έδρας μετρά τρία σερί over.

Οι αμυντικοί Αόγκο, Μαφέο και Μπαντστούμπερ, οι μέσοι Οσκάν, Ντιντάβι και Γκονζάλεζ είναι οι –γνωστές- απουσίες της γηπεδούχου που θα παραταχθεί με τον γερόλυκο Γκόμεζ στην επίθεση, ο οποίος δεν έχει σκοράρει στα τελευταία πέντε ματς.

Οι δύο τελευταίες ήττες ήρθαν να την ταρακουνήσουν, ειδικά στο πρόσφατο με την Άιντραχτ δεν κατάλαβε πότε βρέθηκε να χάνει με δύο τέρματα μέχρι τις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου και στις καθυστερήσεις του αγώνα απλώς διαμόρφωσε το τελικό 1-3. Εκτός έδρας δέχεται συστηματικά γκολ, από την αρχή της σεζόν.

Από έξι διαδοχικά goal/goal προέρχεται η Άιντραχτ, τα τρία πιο πρόσφατα ήταν Over & goal/goal. Εδώ και πέντε αγώνες, εντός/εκτός, δέχεται γκολ στο δεύτερο ημίχρονο.

Ο μέσος Μοράβεκ, ο αμυντικός Γκέτζε κι ο μέσος Γιάκομπ είναι εκτός, αμφίβολος ο πρώτος σκόρερ της ομάδας, Ισλανδός φορ Φινμπόγκασον, ωστόσο το πιθανότερο είναι να ξεκινήσει στο αρχικό σχήμα.

Πρόταση: Καμία δεν είναι άξια εμπιστοσύνης, με προβληματικές άμυνες αμφότερες. Πιθανό το over, το οποίο βρίσκουμε στο 1.80 στη Goalbet.

ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ – ΜΠΑΓΕΡΝ (16:30)

* 27-24-58 η παράδοση υπέρ της Μπάγερν με την ομάδα του Μονάχου να μετρά 14 σερί νίκες (!) κόντρα στους «πράσινους» της Βέρντερ.

* Δύο διπλά στις τελευταίες τους επισκέψεις στο Βέζερ της Βρέμης για τους Βαυαρούς (0-2, 1-2).

* Η Μπάγερν έχει σκοράρει στα 14 τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο τη Βέρντερ. 54 γκολ για τους Βαυαρούς (3,8 ανά ματς). Η Βέρντερ κέρδισε τη Μπάγερν στη Βρέμη στις 8/4/2006 με σκορ 3-0.

* Οι σκόρερ της Μπάγερν στην πιο πρόσφατη νίκη (4-2) επί της Βέρντερ (Μίλερ και Λεβαντόφσκι) ξεκινούν στο αρχικό σχήμα των φιλοξενούμενων.

Τέτοιος Νοέμβρης να πάει και να μην ξανάρθει για τη Βέρντερ που δε σταύρωσε νίκη σε τρία ματς πρωταθλήματος, μάλιστα έχασε τα δύο από αυτά. Στο τελευταίο 1-1 στο Φράιμπουργκ αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ στα τελειώματα του πρώτου ημιχρόνου, ωστόσο στην επανάληψη μπήκε πιο αποφασιστική κι επιβραβεύτηκε με τον βαθμό της ισοπαλίας στις καθυστερήσεις του ματς. Κόντρα στη Μπάγερν, η Βέρντερ έχει να αντιμετωπίσει και τον κακό της δαίμονα, καθώς στις αναμετρήσεις με τους Βαυαρούς τα τελευταία χρόνια… χάνει πριν κατέβει στο γήπεδο.

Η Βέρντερ έχει πέντε σερί goal/goal. Σε αυτά τα ματς έχει μόλις μία νίκη για το Κύπελλο (1-5 επί ομάδας υποδεέστερης κατηγορίας). Στα ματς πρωταθλήματος μετρά τρεις ήττες με over & goal/goal (2-6, 2-1, 1-3) και μια ισοπαλία (1-1). Σε έξι αναμετρήσεις στο Βέζερ δε δέχθηκε γκολ μόνο από τη Βόλφσμπουργκ, σκόραρε σε όλα.

Ο μέσος Μπαργκφρέντε είναι η σημαντικότερη απουσία για τη γηπεδούχο με τον Ρασίτσα να διεκδικεί τη θέση της επίθεσης δίπλα στον Κρούζε, αντί του Χάρνικ.

Η Μπάγερν μεσοβδόμαδα έδειξε στοιχεία που την έχουν οδηγήσει στο να θεωρείται μια από τις σημαντικότερες ομάδες του Champions League, ωστόσο, ήταν και ο αντίπαλος στα… μέτρα των Βαυαρών που είχαν τον Ρόμπεν σε φανταστική βραδιά και δε συνάντησαν την παραμικρή δυσκολία κόντρα στη Μπενφίκα (5-1). Νωρίτερα βέβαια και για τη Μπουντεσλίγκα είχαν δεχθεί την ισοφάριση από τη Φορτούνα μέσα στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα με το 3-3 να διαμορφώνεται στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.

Τρία σερί over & goal/goal για τη Μπάγερν που στα τελευταία οκτώ παιχνίδια σε όλες τις διοργανώσεις δε δέχτηκε γκολ μόνο στα δύο παιχνίδια με την ΑΕΚ για το Champions League. Καμία ισοπαλία εκτός έδρας για τους Βαυαρούς.

Γνωστές οι απουσίες για τον Κόβατς, ο αμυντικός Χούμελς παραμένει εκτός, το ίδιο ο χαφ Τολισό και ο επιτελικός μέσος Χάμες Ροντρίγκεζ. Ρόμπεν, Μίλερ, Ριμπερί η τριάδα πίσω από τον προωθημένο Λεβαντόφσκι.

Πρόταση: Η παράδοση της Μπάγερν είναι σαρωτική και η εικόνα της άμυνας των γηπεδούχων προμηνύει «εύκολο» over στη Βρέμη. Προτείνουμε 2 & Over, το οποίο βρίσκεται στο 1.80 στη Goalbet.

ΑΝΝΟΒΕΡΟ – ΧΕΡΤΑ (16:30)

* 13-16-21 η συνολικά παράδοση με τα τρία τελευταία μεταξύ τους να λήγουν over & goal/goal.

* Συνολικά έχουν αγωνιστεί τέσσερις φορές τον μήνα Δεκέμβριο με τη Χέρτα να μετρά τρεις νίκες και μια ισοπαλία.

Ο κατήφορος συνεχίστηκε στο Γκλάντμπαχ. Μετά τη νίκη επί της Βόλφσμπουργκ (3-1) το Αννόβερο επέστρεψε στα  γνωστά. «Ντόρτια» από τη Μπορούσια και πάλι τα κεφάλια μέσα για τους παίκτες του Μπράιτενραϊτερ που από την λευκή ισοπαλία με τη Ντόρτμουντ πριν τρεις μήνες (31/8), δέχονται γκολ σε κάθε παιχνίδι, εντός/εκτός.

Από 8 διαδοχικά over & goal/goal προέρχεται το Αννόβερο! Στα τέσσερα τελευταία έχει δεχθεί συνολικά 10 γκολ (2,5 ανά ματς). Εκτός ο επιθετικός Μπεμπού, γυρίζει ο βασικός χαφ Σβέγκλερ.

Στο δεύτερο 3-3 της προηγούμενης αγωνιστικής (Μπάγερν – Φορτούνα), η Χέρτα κοίταξε στα μάτια στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα τη Χόφενχαϊμ και με αντεπίθεση διαρκείας κατάφερε να πάρει τον  βαθμό, πετυχαίνοντας δύο γκολ στο τελευταίο εικοσάλεπτο της αναμέτρησης.

Over τα τέσσερα τελευταία για τη Χέρτα, τα τρία από αυτά έληξαν goal/goal. Τρεις ισοπαλίες και δύο ήττες στα πέντε τελευταία εκτός έδρας, για την ομάδα του Βερολίνου (τελευταία νίκη εκτός στη Σάλκε με σκορ 0-2, στις 2/9).

Οι αμυντικοί Σταρκ και Ρέκικ και ο μέσος Ντιλροσούν είναι εκτός. Σταθερός ο Ιμπίσεβιτς στην κορυφή της επίθεσης των φιλοξενούμενων.

Πρόταση: Το Αννόβερο δεν πείθει ότι στο τέλος θα τα καταφέρει. Η Χέρτα φαίνεται πιο κοντά στη νίκη. Το σύνολο τερμάτων 2-3 διπλασιάζει (2.00) στη Goalbet και καλύπτει πολλά πιθανά σκορ.

ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ – ΣΑΛΚΕ (19:30)

* 8-5-8 η συνολική παράδοση με τα τέσσερα τελευταία μεταξύ τους να έχουν τελειώσει με σύνολο γκολ «2-3».

* Την τελευταία φορά που αγωνίστηκαν Δεκέμβριο η Σάλκε, γηπεδούχος τότε, είχε κερδίσει με σκορ 1-0 (18/12/15).

Η ήττα από τη Σαχτάρ (2-3) για το Champions League ήρθε να επιβεβαιώσει αυτό που φαίνεται εδώ και καιρό. Η Χόφενχαϊμ πετυχαίνει γκολ με σχετική ευκολία, με μεγαλύτερη όμως δέχεται και αυτό τείνει να γίνει δεδομένο για την ομάδα του Νάγκελσμαν. Νωρίτερα σ ένα τρελό 3-3 στο Βερολίνο κόντρα στη Χέρτα, δέχθηκε δύο γκολ στο τελευταίο τέταρτο της αναμέτρησης.

Η Χόφενχαϊμ προέρχεται από πέντε σερί over & goal/goal, οριακό μόνο το 2-1 επί της Άουγκσμπουργκ, τα υπόλοιπα… χορταστικά! Εντός προέρχεται από δύο νίκες με over (2-1, 4-0).

O φορ Ζοέλιντον ίσως βρεθεί στην αρχική ενδεκάδα, στο πλευρό του Σάλαϊ. Οι απουσίες που υπάρχουν δεν επηρεάζουν τα σχέδια του Νάγκελσμαν.

Η Σάλκε πήγε να σηκώσει κεφάλι με την πεντάρα επί της Νυρεμβέργης (5-2) ωστόσο στην πορεία επανήλθε στις γνωστές κακές εμφανίσεις με αποτέλεσμα να γνωρίσει την ήττα με σκορ 3-1 στην Πορτογαλία από την Πόρτο για το Champions League. Η ομάδα του Τεντέσκο δεν απείλησε τους «δράκους» και το σκορ θα μπορούσε κάλλιστα να πάρει μεγαλύτερες διαστάσεις.

Η Σάλκε προέρχεται από τέσσερα σερί over τα τρία από αυτά έληξαν goal/goal. Εκτός έδρας στο πρωτάθλημα έχει παρουσιαστεί no goal στις τέσσερις τελευταίες εξόδους της.

Αμφίβολος ο φορ Μπουργκστάλερ. Αν δεν προλάβει, τότε ο Σκρίμπσκι θα αγωνιστεί στην επίθεση δίπλα στον Κονοπλιάνκα.

Πρόταση: Χαρά του over η Χόφενχαϊμ, δεν πάει πίσω η Σάλκε. Στο 1.83 στη Goalbet το συνδυαστικό goal/goal & over.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.