estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Basket League: Με στόχο την ισοφάριση ο Προμηθέας

Σήμερα διεξάγονται τα δεύτερα παιχνίδια της σειράς με τους Παναθηναϊκό και ΑΕΚ να θέλουν να πάρουν ένα ισχυρό προβάδισμα πρόκρισης. Ο Προμηθέας θέλει να ολοκληρώσει αυτό που δεν μπόρεσε στο ΟΑΚΑ ενώ το Περιστέρι θα προσπαθήσει να φανεί πιο ανταγωνιστικό απ’ ότι στο πρώτο παιχνίδι.

ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΑΕΚ (17:00)

Ο Προμηθέας την περασμένη Τετάρτη στο ΟΑΚΑ έχασε μέσα από τα χέρια του μια τεράστια ευκαιρία που πιθανόν να μην του ξαναδοθεί σε αυτή την σειρά των ημιτελικών. Ήταν μπροστά με τέσσερις πόντους ένα λεπτό πριν το τέλος του παιχνιδιού αλλά τα έκανε όλα λάθος από εκεί και μετά, κυρίως με το απρόσεκτο φάουλ του Γκίκα πάνω στον Θίοντορ με αποτέλεσμα να ηττηθεί. Πλήρωσε εν τέλει την απειρία του αλλά και την κακή αμυντική λειτουργία του στο πρώτο ημίχρονο καθώς δέχθηκε 52 πόντους, από μια ΑΕΚ που τα βρήκε σκούρα στη σειρά με τον Χολαργό για τα προημιτελικά. Οι Πατρινοί έχουν κίνητρο για την ισοφάριση, την θέλουν και θα «παλέψουν» με τον κόσμο στο πλευρό τους για να το καταφέρουν. Στην κανονική περίοδο, ο Προμηθέας είχε νικήσει άνετα με 79-69 την Ένωση.

Για ένα ακόμη παιχνίδι, η ΑΕΚ παρ’ ότι κέρδισε, προβλημάτισε με την εικόνα της και γέμισε ερωτηματικά ενόψει της συνέχειας. Την «ξελάσπωσαν» και πάλι οι Λαρεντζάκης, Σάκοτα ασχέτως αν στο τέλος του πρώτου παιχνιδιού έγινε ήρωας ο Θίοντορ, ένας παίκτης που με τις λάθος επιλογές του σου έδινε την εντύπωση ότι ήθελε να χάσει η ομάδα του. Οι νεοαποκτηθείς Γιορκ και Εμπάκουε είναι ωσεί παρών μέχρι στιγμής αφού δεν έχουν βρει ρυθμό, ειδικά ο πρώτος που παρουσιάστηκε ως μεγάλος σκόρερ.

Πρόταση: Η ΑΕΚ προβληματίζει αρκετά με την εικόνα της. Έχει πολύ καλές μονάδες και στηρίζεται σε αυτές όταν τα πράγματα ζορίζουν. Ο Προμηθέας ξέρει ότι έχασε μια τεράστια ευκαιρία αλλά θέλει να την διορθώσει με την βοήθεια του κόσμου του. Προτείνουμε τον άσσο με χάντικαπ 1.5 πόντους στο 1.81 της Goalbet.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (18:00)

Ο Παναθηναϊκός έκανε το μπρέικ από τον πρώτο αγώνα και μάλιστα με εμφατικό τρόπο κόντρα σε ένα Περιστέρι που ήταν σαν να μην μπήκε στο γήπεδο. Οι «πράσινοι» παρά το γεγονός ότι τις τελευταίες 40 μέρες έδωσαν μόνο ένα επίσημο παιχνίδι (το εξ’ αναβολής με τον Χολαργό) εμφανίστηκαν πιο φρέσκοι, σοβαροί και αποφασιστικοί για να πάρουν το παιχνίδι από τα πρώτα λεπτά του αγώνα. Έτσι, μετά το εύκολο προβάδισμα του στη σειρά με 1-0 και με την εικόνα που έδειξε το Περιστέρι στον πρώτο αγώνα, όλα δείχνουν ότι ο Παναθηναϊκός θα φτάσει άνετα στους τελικούς. Μοναδικό πρόβλημα ο τραυματισμός του Λεκαβίτσιους (αιμάτωμα), ο οποίος δεν θα αγωνιστεί στο σημερινό παιχνίδι ενώ είναι αμφίβολος και για τρίτο παιχνίδι της σειράς.

Πολύ κατώτερο των προσδοκιών εμφανίστηκε το Περιστέρι στον πρώτο αγώνα της Τετάρτης. Όταν ο Παναθηναϊκός πάτησε λίγο γκάζι στο πρώτο δεκάλεπτο, οι γηπεδούχοι έδειξαν να αποδέχονται από νωρίς την ήττα τους και είδαν την διαφορά να μεγαλώνει φτάνοντας μέχρι τους 20 πόντους. Κάποια στιγμή το Περιστέρι πλησίασε στους 10 πόντους, όμως δέχθηκε ένα 10-0 σερί σε λιγότερο από δύο λεπτά δείγμα της έλλειψης συγκέντρωσης. Μετά την λύση της συνεργασίας με τον Χάροου, είναι εμφανής η έλλειψη ηγέτη για την ομάδα του Αργύρη Πεδουλάκη.

Πρόταση: Ο Παναθηναϊκός έστειλε «μήνυμα» από το πρώτο παιχνίδι ότι δεν πρόκειται να δώσει δικαιώματα και ότι αν το Περιστέρι θέλει να φανεί ανταγωνιστικό πρέπει να κάνει ένα τέλειο παιχνίδι. Προτείνουμε το over 86.5 στους πόντους του Παναθηναϊκού στο 1.86 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.