estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Serie A: Αταλάντα για... σεντόνι!

Με δυο αγώνες ολοκληρώνεται η 30η αγωνιστική στη Serie A και το βλέμμα είναι στην παραμονή και το “σεντόνι”. Παγίδα για Αταλάντα.

ΣΑΣΟΥΟΛΟ – ΚΙΕΒΟ (20:00)

Ηττα-θρίλερ από την Μπολόνια (2-1), με τη Σασουόλο να προηγείται, αλλά στις καθυστερήσεις να δέχεται δυο γκολ. Δεν αισθάνεται ακόμα άνετα για την παραμονή, το ματς με την ουραγό Κιέβο είναι… τελικός και θα της δώσει ανάσα σε περίπτωση νίκης. 1-2-2 και 4/5 Under 2,5 στο Ρέτζιο Εμίλια με την Κιέβο. Τα 7 από τα 9 τελευταία είχαν 2-3 γκολ. Ο βασικός στόπερ Μάρλον τραυματίστηκε και θα μείνει εκτός, μέσα ο εξτρέμ Μπρινιόλα.

Κακή εμφάνιση και βαριά εντός έδρας ήττα 3-0 από την Κάλιαρι υπέστη η Κιέβο, η οποία ουσιαστικά έχει πει… αντίο στη Serie A. Αλλωστε, παραμένει στον πάτο της βαθμολογίας και δεν υπάρχουν περιθώρια ανάκαμψης. Μετρά 4 διαδοχικά ματς στα 2-3 γκολ. Τιμωρημένοι ο βασικός δεξιός μπακ Ντεπάολι και ο φορ Μετζορίνι. Τέθηκε νοκ-άουτ ο αριστερός μπακ Γιαροζίνσκι.

Πρόταση: Η Σασσουόλο πρέπει να σοβαρευτεί αν δεν θέλει να αποφύγει τις περιπέτειες. Προτείνουμε τον άσο και στην Goalbet θα τον βρείτε στο 1.67

Φελίσια Λαπάτη: 5+1 φωτογραφίες με το «εκρηκτικό» της μπούστο (pics)

ATAΛΑΝΤΑ – ΜΠΟΛΟΝΙΑ (22:00)

Δύσκολη, αλλά δίκαιη επικράτηση στην Πάρμα (3-1) για την Αταλάντα, κι αυτή τη φορά δεν της κόστισε το γρήγορο γκολ που δέχθηκε. Η Αταλάντα έχει τη δυνατότητα με νίκη να πλησιάσει στον ένα βαθμό την τέταρτη Μίλαν. Μετρά 6 διαδοχικές νίκες επί της Μπολόνια (εντός-εκτός) και 8 στα 9 τελευταία. 7/9 τελευταία στο Μπέργκαμο με την Μπολόνια Under 2,5. Εκτός ο καλός στόπερ Τολόι.

Τρίτη σερί νίκη το 2-1 επί της Σασσουόλο και μετά από πολύ καιρό βγήκε εκτός τριάδας υποβιβασμού. Βέβαια, είδε με… απογοήτευση τη χθεσινή νίκη της Έμπολι, αφού βρέθηκε και πάλι στη 18η θέση. «Κάθε παιχνίδι από εδώ και πέρα μετρά διπλό», είπε ο Μιχαΐλοβιτς. Τα 5/7 τελευταία συνοδεύθηκαν από G/G. Ο φορ Ντέστρο έπαθε θλάση στους… πανηγυρισμούς του γκολ με τη Σασσουόλο και είναι εκτός. Εκτός και ο δεξιός μπακ/χαφ Ματιέλο.

Πρόταση: Η Αταλάντα έχει δεχτεί γκολ στα 6 από τα 7 τελευταία πρώτα ημίχρονα. Θα στηρίξουμε το G/G το οποίο θα βρούμε στο 1.80 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.