estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Φορτούνα Ντ. – Άιντραχτ Φρ.: Δεν ξεχνιέται η «εφτάρα»

Η 25η αγωνιστική της Bundesliga ολοκληρώνεται στο Ντίσελντορφ (21:30), τρία βράδια πριν τη ρεβάνς του EUL στο Μιλάνο με την Ίντερ για την ομάδα της Φρανκφούρτης!

* 10-15-23 η παράδοση, με τα δύο τελευταία νίκες της Άιντραχτ με over & g/g. Αλησμόνητο το ματς του πρώτου γύρου στη Φρανκφούρτη, 7-1 το τελικό σκορ με τον Λούκα Γιόβιτς να πετυχαίνει πέντε γκολ! Το συγκεκριμένο μαζί με το Λεβερκούζεν – Βέρντερ 6-2 είναι τα δύο παιχνίδια της Bundesliga με τα μεγαλύτερα σκορ την τρέχουσα περίοδο.

Μετά και τις δύο κολλητές νίκες που έκανε, μπορεί να κοιμάται ήσυχη και ν αρχίσει -όποτε κριθεί απαραίτητο- τον προγραμματισμό της για την επόμενη σεζόν. Αυτό καθώς μετά την τεσσάρα στο Γκέλζενκιρχεν(0-4) επί της Σάλκε, η Φορτούνα έφτασε 31β. και ποτέ στο παρελθόν δεν έχει υποβιβασθεί ομάδα με τέτοια συγκομιδή μετά από 24 αγωνιστικές. Στόχος επετεύχθη.

Για την αναμέτρηση με την Άιντραχτ, πέραν του καλού αγωνιστικού της προσώπου τις τελευταίες αγωνιστικές η ομάδα του Ντίσελντορφ έχει να επιδείξει κι έναν εγωισμό, καθώς ουδείς μπορεί να ισχυριστεί ότι έχει ξεχάσει την εφτάρα του πρώτου γύρου στη Φρανκφούρτη, σε μια περίοδο, βέβαια, που η Φορτούνα βολόδερνε στις τελευταίες θέσεις του βαθμολογικού πίνακα. Ο τεχνικός Φούνκελ έχει αμφίβολους τους μέσους Στέγκερ (16συμ.), Τσίμερ (18./1), σίγουρα εκτός ο φορ Ντουκς (15/1). Τρία συνεχόμενα over στο Ντίσελντορφ για το πρωτάθλημα, 5/7 τελευταία.

Από τη λευκή ισοπαλία με την Ίντερ για το πρώτο παιχνίδι των «16» του EUL προέρχεται η Άιντραχτ, με τον επαναληπτικό αυτή την Πέμπτη στο San Siro. Τυχερή στο πρώτο ημίχρονο όταν και οι «νερατζούρι» σπατάλησαν πέναλτι, σαφώς ανώτερη στην επανάληψη. Τώρα, γιατί παίζει Δευτέρα βράδυ,  τη στιγμή που θα χρειαστεί να ταξιδέψει αεροπορικώς το πρωί της Τετάρτης για την πρωτεύουσα της Λομβαρδίας, είναι κάτι που γνωρίζουν οι διοργανωτές της λίγκας. Κάτι περισσότερο θα ξέρουν.

Στο πρωτάθλημα, η ομάδα του Άντι Χίτερ προέρχεται από νίκες, 0-3 στο Αννόβερο, 3-2 τη Χόφενχαϊμ. Στο τελευταίο, η εξέλιξη ήταν συγκλονιστική, με τη «Χόφε» μπροστά στο σκορ μέχρι το 89’ που ισοφάρισε σε 2-2 ο Αλέ για να δώσει ο ίδιος ο Γάλλος την ασιστ για το νικητήριο γκολ στον Πασιένσια, στο έκτο(!) λεπτό των καθυστερήσεων! Σίγουρα εκτός ο Ρέμπιτς (19/8) με πρόβλημα στο γόνατο, κοντά στην επιστροφή του ο αρχηγός Άμπραχαμ (Α, 10συμ., ίσως προφυλαχθεί για να παίξει στο Μιλάνο), νοκ άουτ και ο αμυντικός Χασέμπε (18συμ., έσπασε η μύτη του). 5/7 over για την Άιντραχτ στις τελευταίες εξόδους της για το πρωτάθλημα.

Πιθανές ενδεκάδες

Φορτούνα Ντίσελντορφ (4-2-3-1): Ρένσινγκ – Τσίμερμαν, Αϊχάν, Καμίνσκι, Γκιέσελμαν – Λουκεμπακιό, Μπαρκόκ – Σομπότκα, Φιν, Ραμάν – Κοβνάτσκι

Άιντραχτ Φρανκφούρτης (3-4-1-2): Τραπ – Ρους, Χίντερεγκερ, Εν’Ντικά – Ντα Κόστα, Ρόντε, Φερνάντες, Κόστιτς – Γκατσίνοβιτς – Αλέ, Γιόβιτς

Πρόταση: Η Άιντραχτ βρίσκεται εν μέσω των αγώνων με την Ίντερ, ωστόσο δεν υπάρχει περίπτωση να αδιαφορήσει γα το αποψινό. Κούραση μπορεί να της βγει, να σνομπάρει τους τρεις βαθμούς αποκλείεται. Η Φορτούνα είναι σε καλή φόρμα, βρίσκει γκολ στο Ντίσελντορφ και σίγουρα ουδείς έχει λησμονήσει τα εφτά γκολ του πρώτου γύρου. Φαντάζει δύσκολο να μείνει χαμηλά το σκορ. Επιλογή το combo over & g/g στο 1.90 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.