estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Τότεναμ – Ντόρτμουντ: Πάντα over, ποτέ ισοπαλία

Πρώτη αναμέτρηση για τους «16» του CHL, με τις δύο αντιπάλους να κατεβαίνουν στο Wembley (22:00) χωρίς τα «κανόνια», Χάρι Κέιν (22/14) και Μάρκο Ρόις (19/13).

* Οι δύο τους έχουν συναντηθεί συνολικά τέσσερις φορές και δεν έχουν αναδειχθεί ποτέ ισόπαλες. Την περίοδο 2015-16 για το Europa League με τη Ντόρτμουντ να προκρίνεται με δύο νίκες (3-0, 1-2) και την περίοδο 2017-18 στους ομίλους του CHL με την Τότεναμ να κερδίζει 3-1 στο Λονδίνο και 1-2 στη Βεστφαλία. 4/4 over, 3/4 over & g/g.

* Σε ισχύ ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Η ρεβάνς στο Signal Iduna της Βεστφαλίας, στις 5/3.

Με την παλικαρίσια ισοπαλία που πήρε την τελευταία αγωνιστική στη Βαρκελώνη (1-1) προκρίθηκε ως δεύτερη από το δεύτερο όμιλο, αφήνοντας εκτός θεσμού την Ίντερ. Αυτό συνέβη στις 11 Δεκεμβρίου. Από τότε συνέβησαν πολλά στους «spurs» με σημαντικότερο, φυσικά, τον τραυματισμό του Χάρι Κέιν (22/14). Ο αρχηγός και πρώτος σκόρερ των «πετεινών» θα λείψει και από τη ρεβάνς της Γερμανίας. Εκτός και ο επιτελικός μέσος Ντέλε Άλι (17/5).

H Τότεναμ μέσα σε τρεις μέρες αποκλείστηκε με δύο ήττες από Λιγκ Καπ (2-1 από την Τσέλσι, 24/1) και Κύπελλο (2-0 από την Κρίσταλ Πάλας, 27/1), ωστόσο στο πρωτάθλημα η απουσία του Κέιν δεν την έχει επηρεάσει και από τις 30/1 μετρά τρεις νίκες σε ισάριθμες αναμετρήσεις για την Premier (26 αγωνιστικές χωρίς ισοπαλία)! Στο τελευταίο κέρδισε με σκορ 3-1 τη Λέστερ και είναι άνετα 3η με 60β., εννέα περισσότερους από την 4η Γιουνάιτεντ.  Ο Ποκετίνο θα παρατάξει σχήμα με προωθημένο τον Λούκας Μόουρα (21/6) και τους Λαμέλα (15/4), Έρικσεν (18/5), Σον (20/11) στην τριάδα πίσω του. Στα παιχνίδια των ομίλων σημείωσε 5/6 g/g (4/6 over). Προέρχεται από τρεις νίκες στο πρωτάθλημα, 2/3 over & g/g.

Ραφαέλα Καραλλιού: Με… τρέλα και κορδέλα (pics)

Η Ντόρτμουντ προκρίθηκε ως πρώτη από τον πρώτο όμιλο, αφήνοντας δεύτερη την Ατλέτικο, ενώ,οι παίκτες του Φαβρ τα πηγαίνουν περίφημα στη Bundesliga όπου φιγουράρουν στην κορυφή της βαθμολογίας (50β.) με πέντε βαθμούς περισσότερους από τους Βαυαρούς της Μπάγερν που τους καταδιώκουν. Ωστόσο, οι Βεστφαλοί το τελευταίο διάστημα και μετά την επανέναρξη του πρωταθλήματος δεν πατάνε και πολύ καλά. Στη Φρανκφούρτη (2/2) προηγήθηκαν της Άιντραχτ με τον Ρόις, ωστόσο στο δεύτερο ημίχρονο δέχθηκαν την ισοφάριση (1-1), ενώ, στις 9/2, αν και βρίσκονταν μέχρι το 75’ με 3-0 μπροστά στο σκορ επί της Χόφενχαϊμ… κατόρθωσαν να πάρουν τον βαθμό της ισοπαλίας, δεχόμενοι τρία γκολ σ ένα τέταρτο!  Στο ενδιάμεσο (5/2) προέκυψε και ο αποκλεισμός από το Κύπελλο, μετά από ματσάρα γκραν γκινιόλ με τη Βέρντερ (1-1 κ.δ., 3-3 παράταση, 2-4 πέναλτι), ενώ, ακολούθησε και ίωση που καθήλωσε παίκτες αλλά και τον Λουσιάν Φαβρ για λίγες μέρες.

Εκτός αγώνα ο πολύς Μάρκο Ρόις (19/13), οι μπακ Ακανζί (13/1) και Πίστσεκ (17/1) και ο μέσος Βάιγκλ (8/1). Αμφίβολος δίνεται ο Ισπανός επιθετικός Πάκο Αλκάθερ (16/12) και αν δεν αγωνιστεί, τότε ο Γκέτσε (14/3) θα είναι στην κορυφή και οι Γκερέιρο (12/2), Πούλισιτς (13/1) και ο Άγγλος Τζέιντον Σάντσο (21/7, ξέχασε το διαβατήριό του κατά την αναχώρηση για Αγγλία κι ενσωματώθηκε αργότερα στην αποστολή) στην τριάδα πίσω από τον Γερμανό. Έξι no goal για τη Μπορούσια στα παιχνίδια του ομίλου, όπου με μόλις δύο γκολ παθητικό είχε την καλύτερη άμυνα στη διοργάνωση. Προέρχεται από τρεις σερί ισοπαλίες, όλες g/g.

Πιθανές ενδεκάδες

Τότεναμ (4-2-3-1): Γιορίς – Τρίπιερ, Σάντσεζ, Αλντερβάιρελντ, Φερτόνγκεν – Σισοκό, Ντάιερ – Λαμέλα, Έρικσεν, Σον – Λούκας Μούρα

Ντόρτμουντ (4-2-3-1): Μπίρκι – Χακίμι, Τοπράκ, Ντιαλό, Σμέλτσερ – Ντιλέινι, Βίτσελ – Γκερέιρο, Πούλισιτς, Σάντσο – Γκέτσε

Πρόταση: Αν οι αναμετρήσεις γίνονταν μετά την κλήρωση, η Τότεναμ δε θα είχε τύχη, είτε έπαιζε είτε δεν έπαιζε ο Κέιν. Ωστόσο, το πρώτο ματς γίνεται απόψε, με τους Λονδρέζους να δείχνουν ανεπηρέαστοι από τους πρόσφατους αποκλεισμούς και την απουσία του αρχηγού και πρώτου σκόρερ. Κι αν όχι ανεπηρέαστοι, σίγουρα παρουσιάζονται κυνικοί στα παιχνίδια τους. H Ντόρτμουντ κάνει την κοιλιά της αυτή την περίοδο, είναι ολοφάνερο. Ωστόσο, την επαφή με τα αντίπαλα δίκτυα δεν τη χάνει με τόσους παιχταράδες που έχει στο ρόστερ. Θα ακολουθήσουμε τον… τυφλοσούρτη της παράδοσης, ο οποίος δικαιολογείται και από τα τελευταία ματς των δύο ομάδων. Στο 2.05 το combo over & g/g στη Goalbet.  O Σον έχει δημιουργήσει τη δική του παράδοση κόντρα στη Ντόρτμουντ, έχοντας σημειώσει τέρμα και στα τρία παιχνίδια που έχει σκοράρει η Τότεναμ, ενώ είναι και σε φόρμα με γκολ τόσο στο πρόσφατο 3-1 επί της Λέστερ όσο και στο 1-0 επί της Νιούκαστλ που έδωσε τη νίκη στους «πετεινούς». Στο 2.50 στη Goalbet, να χριστεί ο Κορεάτης anytime scorer.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.