estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Τσέλσι – Τότεναμ: Ποια θα… συνοδεύσει τη Σίτι στον τελικό;

Η Τσέλσι φιλοξενεί την Τότεναμ (21:45) στον επαναληπτικό ημιτελικό του αγγλικού Λιγκ Καπ, ελπίζοντας ότι θα ανατρέψει το εις βάρος της 1-0 του πρώτου αγώνα.

* Δεν είναι σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση νίκης της Τσέλσι με διαφορά ενός γκολ ακολουθεί παράταση και –αν χρειαστεί –πέναλτι.

* Στο πρωτάθλημα (24/11): Τότεναμ –Τσέλσι 3-1

* Goal/Goal & Over 2,5 οι 6/8 τελευταίες μεταξύ τους συναντήσεις, ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Εξαιρετικά ενδιαφέρουσα η λονδρέζικη «μάχη» του «Στάμφορντ Μπριτζ», με την Τσέλσι να επιζητά την ανάκαμψη μετά το ατυχές 2-0 στο σαββατιάτικο εκτός έδρας ντέρμπι με την Άρσεναλ. Μπήκε πίσω στο σκορ στο 14ο λεπτό, δέχθηκε και δεύτερο γκολ στο 39’ και δεν κατάφερε να «σηκώσει κεφάλι» μέχρι το τέλος, εμφανίζοντας για μία ακόμα φορά τη σαφή αδυναμία στη θέση του σέντερ φορ. Βέβαια, παρουσιάστηκε χθες και επίσημα από τους “μπλε” ο Γκονσάλο Ιγκουαΐν, που ήρθε – αρχικά – ως δανεικός από τη Μίλαν μέχρι το τέλος της σεζόν (ενδέχεται, μάλιστα, η συγκεκριμένη έλευση να επιφέρει την αναχώρηση του Μοράτα για την Ατλέτικο Μαδρίτης). Δεν πρόλαβε, πάντως, η Τσέλσι να τον δηλώσει για το σημερινό παιχνίδι. Για την ομάδα του Σάρι είχε προηγηθεί το νικηφόρο 2-1 επί της Νιούκαστλ, ενώ σε ευρύτερο πλαίσιο η Τσέλσι έχει κρατήσει ανέπαφη εστία στα 7/10 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της για όλες τις διοργανώσεις.

Δεν παρατηρείται κάποιο νέο αγωνιστικό πρόβλημα πέραν αυτού του μέσου Λόφτους-Τσικ, ο οποίος παραμένει στα πιτς. Ο Σάρι αναμένεται να χρησιμοποιήσει σε μεγάλο βαθμό την «καλή» του ενδεκάδα, κάνοντας σκέψεις για φανέλα βασικού στον Ολιβιέ Ζιρού.

Στέλλα Κουτεντάκη: Με… φόρα από την Κρήτη (pics)

Η Τότεναμ, από την πλευρά της, θα προσπαθήσει να υπερκεράσει τα τεράστια προβλήματα απουσιών που αντιμετωπίζει. Δεν έφταναν… ο τραυματισμός του Κέιν και η απουσία του Σον στο Ασιατικό Κύπελλο Εθνών, ήρθε να προστεθεί στους… πονοκεφάλους και ο τραυματισμός του Ντέλε Άλι στο κυριακάτικο ματς με τη Φούλαμ, με τον Άγγλο μεσοεπιθετικό να μένει εκτός δράσης για τις επόμενες έξι εβδομάδες. Τα «σπιρούνια» πέρασαν δια πυρός και σιδήρου από το «Κρέιβεν Κότατζ» (1-2 το τελικό σκορ, με τον Γουίνκς να πετυχαίνει το νικητήριο γκολ στις καθυστερήσεις) κι ενώ είχε προηγηθεί το ατυχές 0-1 από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Έρχονται στο σημερινό επαναληπτικό με προίκα το 1-0 του πρώτου αγώνα. No Goal τα 4/5 τελευταία ματς της ομάδας του Ποκετίνο, με την Τότεναμ να έχει πανηγυρίσει τη νίκη στις πέντε τελευταίες εξόδους της για όλες τις διοργανώσεις.

Όπως προαναφέραμε, σίγουροι απόντες σήμερα για την Τότεναμ είναι οι Κέιν, Σον και Ντέλε Άλι, ενώ δεν προλαβαίνει ο Γουανιάμα. Αντίθετα, ο Ποκετίνο αποκάλυψε ότι τίθενται στη διάθεσή του για το σημερινό παιχνίδι ο μέσος Σισοκό και ο μεσοεπιθετικός Λούκας Μόουρα. Ο Φερνάντο Γιορέντε θα ξεκινήσει εκ νέου στην κορυφή της επίθεσης.

Πρόταση: Θα παίξουν ρόλο στο σημερινό ματς οι πολλές απουσίες της Τότεναμ. Η Τσέλσι, από την πλευρά της, είναι διψασμένη για ένα θετικό αποτέλεσμα. Δεν ξέρουμε αν όλα κριθούν στην παράταση, όμως προτείνουμε τον Άσο σε απόδοση 1,62 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.