estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Τσέλσι – Σλάβια Πράγας: Υψηλό σκορ στο «Στάμφορντ Μπριτζ»

Να τελειώσει την υπόθεση-πρόκριση στα ημιτελικά του Europa League θέλει απόψε η Τσέλσι (22:00), έχοντας ως «προίκα» το νικηφόρο 0-1 στην Πράγα πριν από επτά βράδια.

* Επαναληπτικός προημιτελικός. Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

* Η Τσέλσι επικράτησε με 0-1 στον πρώτο προημιτελικό.

* Ο νικητής αντιμετωπίζει στα ημιτελικά το νικητή του ζευγαριού Μπενφίκα – Άιντραχτ Φρανκφούρτης.

* Μία νίκη και δύο ισοπαλίες είναι ο απολογισμός της Τσέλσι στα εντός έδρας παιχνίδια της με τσεχικούς συλλόγους, στο 0-1-3 το σερί της Σλάβια Πράγας επί αγγλικού εδάφους.

* Διαιτητής της συνάντησης θα είναι ο Σλοβένος Damir Skomina.

Δεν τίθεται ζήτημα ότι η Τσέλσι αποτελεί το φαβορί του ζευγαριού και μία πιθανή ανατροπή απόψε από τη Σλάβια θα αποτελέσει έκπληξη ολκής. Αγωνιζόμενοι με πολλές αλλαγές στο αρχικό σχήμα, οι Λονδρέζοι έφυγαν πριν από μία εβδομάδα με το… επαγγελματικό 0-1 από την Πράγα, χάρη στο γκολ του Μάρκος Αλόνσο στο 86ο λεπτό. Η αλήθεια είναι ότι οι Τσέχοι τους ζόρισαν ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο. Δεν ήταν ανάλογη η συνέχεια για την ομάδα του Σάρι, καθώς την περασμένη Κυριακή γνώρισε την ήττα με 2-0 από τη Λίβερπουλ στο «Άνφιλντ», όντας πλέον στην 5η θέση της Πρέμιερ Λιγκ (ισόβαθμη με την 4η Άρσεναλ) κι έχοντας ματς περισσότερο από τις Τότεναμ, Άρσεναλ και Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, που αποτελούν τους υπόλοιπους «μνηστήρες» για την τετράδα. Βέβαια, η ήττα από τη Λίβερπουλ πήρε τη σκυτάλη από τέσσερις διαδοχικές νίκες (οι τρεις με ανέπαφη εστία) για όλες τις διοργανώσεις.

Παραμένουν αήττητοι οι «μπλε» στο φετινό Europa League (10-1-0), μετρώντας 5/5 εντός έδρας νίκες με απολογισμό γκολ 14-1 σε αυτή την πεντάδα αγώνων. Μοναδική σημαντική απουσία αυτή του κεντρικού αμυντικού Ρούντιγκερ, που φέρνει πιθανότατα τον Κρίστενσεν ως παρτενέρ του Νταβίντ Λουίζ στην ενδεκάδα. Λογικά θα πάρουν, επίσης, φανέλα βασικού οι Μάρκος Αλόνσο και Μπάρκλεϊ (αντί των Έμερσον και Λόφτους-Τσικ αντίστοιχα). Στην κορυφή της επίθεσης θα δούμε τον Ολιβιέ Ζιρού.

Στέλλα Κουτεντάκη: Με… φόρα από την Κρήτη (pics)

Η Σλάβια, από την πλευρά της, καλείται σήμερα να κάνει ένα… μικρό θαύμα, αν θέλει να πάρει αυτή το εισιτήριο για τα ημιτελικά. Βέβαια, στο πρώτο παιχνίδι έριξε ότι δεν αποτελεί ομάδα της… σειράς, όντας απειλητική ιδίως στο πρώτο ημίχρονο. Ταυτόχρονα, αγωνίζεται χωρίς ιδιαίτερο άγχος, έχοντας ήδη πραγματοποιήσει την υπέρβαση με τον αποκλεισμό της Σεβίλλης στη φάση των «16». Δύο νίκες, μία ισοπαλία και δύο ήττες συνθέτουν τον απολογισμό των πέντε εκτός έδρας αγώνων της στο φετινό Europa League. Οι δύο τελευταίες έξοδοι συνδυάστηκαν με το αμφίσκορο και το Over 3,5. Οι Τσέχοι προέρχονται από το ισόπαλο 1-1 στο εντός έδρας ντέρμπι με τη συμπολίτισσα Σπάρτα, που τους κράτησε στην κορυφή του εγχώριου πρωταθλήματος, στο +5 από τη 2η Βικτόρια Πλζεν. Η ήττα από την Τσέλσι είναι η μοναδική στα τελευταία 12 παιχνίδια τους για όλες τις διοργανώσεις.

Εξέτισε την ποινή του και επιστρέφει απευθείας στο αρχικό σχήμα ο μέσος Σούτσεκ, με τον κόουτς Τρπισόφσκι να αφήνει εκτός ενδεκάδας τον Σέβτσικ, διατηρώντας αναλλοίωτη την υπόλοιπη διάταξη σε σχέση με τον πρώτο αγώνα.

Πιθανές ενδεκάδες:

Τσέλσι (4-3-3): Κέπα – Μάρκος Αλόνσο, Κρίστενσεν, Νταβίντ Λουίζ, Αθπιλικουέτα – Μπάρκλεϊ, Ζορζίνιο, Κόβασιτς (Καντέ) – Γουίλιαν (Χάντσον – Οντόι), Ζιρού, Πέδρο.

Σλάβια Πράγας (4-3-2-1): Κόλαρ – Μπόριλ, Ντέλι, Γκαντέ-Γκατζούι, Τσούφαλ – Κραλ, Σούτσεκ, Τραορέ – Στοχ – Μάσοπουστ, Ολαγίνκα.

Πρόταση: Η Τσέλσι συνηθίζει να… στέλνει σε υψηλό σκορ τα εντός έδρας παιχνίδια της στο φετινό Europa League. Την ίδια στιγμή, η Σλάβια έρχεται από δυο Over 3,5 στις ισάριθμες τελευταίες εξόδους για τη διοργάνωση. Θεωρούμε ότι και το σημερινό ματς θα είναι παραγωγικό. Προτείνουμε, λοιπόν, το Over 2,5 στο διόλου ευκαταφρόνητο 1,80 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.