estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Στον τελικό Κυπέλλου μετά από 20 χρόνια ο ΠΑΟΚ!

Ο ΠΑΟΚ κέρδισε την Κύμη με 61-72 στο κλειστό «Τάσος Καμπούρης» της Χαλκίδας και περιμένει το ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού για να μάθει τον αντίπαλο του στον τελικό της Κυριακής.

Ο «Δικέφαλος του Βορρά» ταξίδεψε στην Χαλκίδα με στόχο την νίκη-πρόκριση στον τελικό έπειτα από την τελευταία κατάκτηση του στο Final 4 του ΣΕΦ το 1999 με αντίπαλο την ΑΕΚ. Ο ΠΑΟΚ ξεκίνησε το παιχνίδι με τους Κόνιαρη, Γκος, Χρυσικόπουλο, Τέπιτς και Τζέφερσον και η Κύμη με τους Σαγκς, Τουτζιαράκη, Ουάσιγκτον, Ουϊλιαμς και Καρινιάουσκας.

Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν δυνατά στο παιχνίδι και προηγήθηκαν με 2-8 στο 4’. Με σκληρή άμυνα και καλή κυκλοφορία της μπάλας στην επίθεση έφτασαν την διαφορά στο +11 με τρίποντο του Μαργαρίτη (7’). Ξανά με καλάθι του Μαργαρίτη στον αιφνιδιασμό το σκορ άρχισε να «ξεφεύγει» (8-25) και η πρώτη περίοδος τελείωσε με buzzer-beater του Χάτσερ από τα οκτώ μέτρα και το σκορ στο 13-28. Αξιοσημείωτο, το ποσοστό του ΠΑΟΚ στα τρίποντα στο τέλος της πρώτης περιόδου που ήταν στο 60%!

Στην δεύτερη περίοδο, οι φιλοξενούμενοι συνέχισαν στο ίδιο τέμπο και διατηρούσαν εύκολα το προβάδισμα. Μάλιστα την έφτασαν μέχρι και τους 18 πόντους. Η Κύμη δεν εκμεταλλεύτηκε το γεγονός ότι πήγε πολύ νωρίς στις βολές καθώς είχε πολύ κακά ποσοστά και ήταν αδύνατο να πλησιάσει πριν το τέλος του ημιχρόνου. Ένα τρίποντο του Τζαμάλ Τζόουνς για τον ΠΑΟΚ και ένα γκολ-φάουλ του Σαγκς έκαναν το σκορ 30-44 που ήταν και αποτέλεσμα ημιχρόνου. Οι Θεσσαλονικείς «έκλεισαν» το ημίχρονο με εξαιρετικά ποσοστά για εκτός έδρας παιχνίδι, καθώς είχαν 64% στις βολές και 47% στα τρίποντα. Από την πλευρά της, η Κύμη ήταν πολύ άστοχη από την γραμμή της «φιλανθρωπίας» (33%) και είχε και 10 λάθη, κάτι που αντιπροσώπευε σε πολύ μεγάλο βαθμό το -14.

Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου οι γηπεδούχοι, προσπάθησαν να πλησιάσουν στο σκορ και με ένα μικρό σερί 5-0 κατέβασαν για πρώτη φορά την διαφορά σε μονοψήφιο αριθμό (-9 στο 21’). Ο ΠΑΟΚ απάντησε με ένα δικό του 6-0, ανέβασε την διαφορά ξανά στους 15 και την διατήρησε σχετικά εύκολα μέχρι το 30’.

Στην τέταρτη περίοδο, ο ΠΑΟΚ φαινόταν να ελέγχει τον αγώνα ο οποίος προηγήθηκε από την αρχή του παιχνιδιού και δεν έχασε σε κανένα σημείο το προβάδισμα του. Κάπου εκεί όμως έσβησαν τα μισά φώτα (!!) στο κλειστό της Χαλκίδας, δύο φορές μάλιστα και η Κύμη με ένα 12-2 σερί «κατέβασε» την διαφορά στους επτά. Οι «ασπρόμαυροι» όμως, ήταν αποφασισμένοι να μην χάσουν ξανά την ευκαιρία τους να βρεθούν σε έναν τελικό Κυπέλλου και ο Χάτσερ με τέσσερις δικούς του αναπάντητους πόντους έφερε την διαφορά στο +11. Λίγα λεπτά πριν το τέλος, ο Κόνιαρης ευστόχησε σε ελεύθερο τρίποντο που «σφράγισε» ουσιαστικά την πρόκριση του ΠΑΟΚ στον τελικό της Κρήτης στα «Δύο Αοράκια».

ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κορομηλάς, Πουρσανίδης Γ., Τζαφλέρης.

ΤΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-28, 30-44, 46-58, 61-72.

ΚΥΜΗ (Κουτσός): Χόρτον 3, Σαγκς 18 (2), Λιούις 17 (2 τρίποντα, 5 ασίστ, 4 κλεψίματα, 7 λάθη), Τουτζιαράκης 2, Ουάσινγκτον 3 (8 ριμπάουντ), Καρινιάουσκας 8, Πουλιανίτης, Γουίλιαμς 5 (1), Μαραγκός 5 (1), Μητσιμπόνας.

ΠΑΟΚ (Παπαθεοδώρου): Τζόουνς 5 (1), Τζέφερσον 10, Χρυσικόπουλος, Κόνιαρης 13 (3), Τέπιτς 11 (1 τρίποντο, 9 ριμπάουντ, 4 ασίστ), Μαργαρίτης 7 (1), Ζάρας 4, Χάτσερ 13 (2 τρίποντα, 4 κλεψίματα, 5 λάθη), Γκάρετ 3, Γκος 6 (2).

Τα ομαδικά στατιστικά της Κύμης: 21/23 δίποντα, 6/25 τρίποντα, 19/32 βολές, 31 ριμπάουντ (27 αμυντικά – 4 επιθετικά), 11 ασίστ, 19 λάθη, 9 κλεψίματα, 3 κοψίματα.

Τα ομαδικά στατιστικά του ΠΑΟΚ: 13/37 δίποντα, 10/26 τρίποντα, 16/27 βολές, 34 ριμπάουντ (27 αμυντικά – 7 επιθετικά), 14 ασίστ, 13 λάθη, 10 κλεψίματα, 2 κοψίματα.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.