estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Στα ημιτελικά του Madrid Open ο Τσιτσιπάς, σήμερα με Ναδάλ!

Συνεχίζονται οι εκπληκτικές εμφανίσεις από τον Στέφανο Τσιτσιπά μέσα στο 2019, με τον Έλληνα πρωταθλητή να παίρνει το εισιτήριο για τα ημιτελικά του Όπεν της Μαδρίτης, επικρατώντας του Ζβέρεφ με 2-1 σετ.

Θυμίζουμε ότι ο Γερμανός βρίσκεται στο Νο 1 της παγκόσμιας κατάταξης. Ο Τσιτσιπάς κατέκτησε το πρώτο σετ με 7-5, ηττήθηκε στο δεύτερο με 3-6 και πήρε το τρίτο με 6-2, κατακτώντας μία πανάξια πρόκριση κι έχοντας… μπροστά του τον 2ο ημιτελικό Masters της καριέρας του.

Μάλιστα, αυτή είναι η 7η συνεχόμενη νίκη για τον 20χρονο πρωταθλητή στο Tour και η 2η κόντρα στο Ζβέρεφ.

Αντίπαλος του Τσιτσιπά στα ημιτελικά (σ.σ. το ματς θα ξεκινήσει απόψε στις 22:00) θα είναι ο μεγάλος Ράφα Ναδάλ, που επικράτησε του Βαβρίνκα στα ημιτελικά με 2-0 σετ (6-1, 6-2). Μάλιστα, ο πρωταθλητής μας θα έχει την ευκαιρία να πάρει μία ρεβάνς από τον Ισπανό για τον αποκλεισμό στα ημιτελικά του Αυστραλιανού Όπεν τον περασμένο Ιανουάριο.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.