estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Σλάβια Πράγας - Σεβίλλη: Το πάνω χέρι οι Σεβιγιάνοι!

Η Σεβίλλη προηγήθηκε δύο φορές αλλά η Σλάβια είχε ισάριθμες απαντήσεις (2-2) και έτσι η πρόκριση στα προημιτελικά θα κριθεί απόψε (22.00) στην Πράγα.

* Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

* 18 σερί προκρίσεις μετρά η Σεβίλλη σε νοκ άουτ φάσεις του Γιουρόπα Λιγκ.

* 3 νίκες, 11 ισοπαλίες και 13 ήττες στα 27 τελευταία παιχνίδια της στην Ευρώπη μετρά η Σλάβια.

* Σε 4 φετινά εντός στο Γιουρόπα Λιγκ η Σλάβια Πράγας δεν έχει δεχθεί γκολ.

Sold out η αναμέτρηση. Εντυπωσιακή στην έδρα της, διέλυσε την Μπάνικ (4-0) και σε συνδυασμό με την ήττα της Πλζεν άνοιξε την ψαλίδα στους έξι βαθμούς. Αυτή ήταν η πέμπτη νίκη της μέσα στο 2019 σε όλες τις διοργανώσεις. Της κάνει η ισοπαλία μέχρι 2-2 και φυσικά η νίκη κόντρα στη Σεβίλλη. Ο κόουτς Τρπισόφκσι παρά το ιστορικό παιχνίδι με τους Ισπανούς, δεν έκανε ροτέισον στο πρωτάθλημα. Αν η Σλάβια προκριθεί θα το πετύχει για πρώτη φορά μετά το 2000. Συμπλήρωσε κάρτες ο βασικός μπακ Τσούφαλ.

Μαρία Σταμάτη: Η Θεσσαλονικιά Instagramer με το απίστευτο μπούστο! (pics)

Η Σεβίλλη ξέσπασε πάνω στη Σοσιεδάδ (5-2) με μια εξαιρετική εμφάνιση στο δεύτερο ημίχρονο, όταν και σε διάστημα 21 λεπτών πέτυχε τέσσερα γκολ. Μένει στο… κόλπο της τέταρτης θέσης, αφού μείωσε στο -5 από τη Χετάφε. Πέρα από Νολίτο (εξτρέμ) και Εσκουδέρο (μπακ), όλοι οι υπόλοιποι είναι διαθέσιμοι, μεταξύ των οποίων και ο Γάλλος αμυντικός μέσος Γκοναλόν. Ολα για την ανατροπή και ξέρει όσο καμία άλλη τον τρόπο.

Πιθανές ενδεκάδες:

Σλάβια (4-3-1-2): Κόλαρ – Μπόριλ, Ντέλι, Κουντέλα, Φρίντριχ – Σούτσεκ, Κραλ, Τραορέ – Στοχ – Μάσοπουστ, Ζμρχαλ.

Σεβίλλη (3-4-3): Βάτσλικ – Κιάερ, Μερκάδο, Γκόμες – Νάβας, Μπανέγα, Μέσα, Πρόμες – Σαράμπια, Μπεν Γιεντέρ, Α. Σίλβα (Μουνίρ).

Πρόταση: Από εντυπωσιακές νίκες προέρχονται οι δυο ομάδες, ανοιχτό ματς και πολλά γκολ. Θα στηρίξουμε το Over 3.5 και στην Goalbet θα το βρείτε στο 2.62

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.