estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Ρουμανία – Λιθουανία: Συνεχίζουν την παράδοση οι γηπεδούχοι

Δεν εντυπωσιάζει η Ρουμανία, ωστόσο, θα χρειαστεί… κόπο στο Πλοέστι (21:45) για να μην κερδίσει την ουραγό και χωρίς νίκη Λιθουανία.

* H Λιθουανία πρέπει να κερδίσει και τα δύο παιχνίδια και να ελπίζει ότι η Ρουμανία θα χάσει στο Μαυροβούνιο στις 20 Νοεμβρίου, για να έχει την ευκαιρία να αποφύγει τον υποβιβασμό.

* Απίστευτη παράδοση για τους Ρουμάνους καθώς σε 10 αναμετρήσεις κόντρα στους Λιθουανούς μετρούν 9 νίκες. Καμία ισοπαλία.

* 5/5 No Goal με γηπεδούχο τη Ρουμανία.

* Στο προηγούμενο ματς για τον 4ο όμιλο της Γ Κατηγορίας, στο Βίλνιους (11/10), η Ρουμανία κέρδισε (1-2) με γκολ στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων του μέσου της Μάιντζ, Αλεξάντρου Μαξίμ.

* Έπονται κυρώσεις για τη Ρουμανία, οι οπαδοί της οποίας έχουν επιδείξει πρόσφατα ρατσιστικές συμπεριφορές και η ΟΥΕΦΑ καραδοκεί.

Από τη στιγμή που ο Κοσμίν Κόντρα πήρε τα ηνία του πάγκου, η Ρουμανία δείχνει να σταθεροποιείται, ωστόσο δεν κερδίζει εύκολα στον όμιλο και πρέπει να χτίσει νοοτροπία, χωρίς να έχει την πολυτέλεια του χρόνου. Θεωρητικά κινδυνεύει, αν χάσει και σήμερα και στο Μαυροβούνιο (20/11). Δύο διαδοχικά 0-0 για τη Ρουμανία, εντός έδρας. Από τις 11/11/16 και το βαρύ 0-3 από τους Πολωνούς για τα προκριματικά του Μουντιάλ η Ρουμανία γνώρισε μόνο μία εντός έδρας ήττα σε 11 αγώνες, σε φιλικό από την Ολλανδία. Πάλι Νοέμβριο (14/11/17) και πάλι με το ίδιο σκορ (0-3).

O Κοσμίν Κόντρα δεν αναμένεται να προβεί σε πολλές αλλαγές σε σχέση με το παιχνίδι του Οκτωβρίου. 4-5-1 με τον φορ Τουκουντεάν (Κλουζ) στην κορυφή της επίθεσης.

Μαρία Κορινθίου: Το πιο σέξι μπούστο της Ελλάδας! (pics)

Στη Λιθουανία, η κατρακύλα δεν έχει τέλος. Από 7 ήττες σε 8 παιχνίδια προέρχεται η ομάδα του Γιανκάουσκας και κάθε περαιτέρω κουβέντα είναι αχρείαστη. Στις 4 πρόσφατες ήττες στον 4ο όμιλο της Γ Κατηγορίας, δέχθηκε εννέα γκολ και σημείωσε δύο. Στο τελευταίο της παιχνίδι στον όμιλο, γνώρισε το διασυρμό στο Βίλνιους, από το Μαυροβούνιο (1-4). Μάλιστα, το σκορ ήταν ήδη στο 0-3 με τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου και τους φιλοξενούμενους να χαμηλώνουν το τέμπο στο δεύτερο.

Εκτός έδρας, η Λιθουανία στα πέντε τελευταία ματς έχει 5 no goal. 4 ήττες και μία νίκη σε φιλικό στην Εσθονία (0-1). Καμία νίκη στα 8 τελευταία, εντός/εκτός.

Πρόταση: Η Ρουμανία θα κερδίσει, αλλά δε βάζει και γκολ με το τσουβάλι. Στο προηγούμενο μεταξύ τους παιχνίδι πήρε τη νίκη στις καθυστερήσεις. Διπλασιάζει (2.00) το σύνολο τερμάτων 2-3 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.