estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Παρέμεινε στη Superleague o ΟΦΗ σε ματς-θρίλερ!

Ιδιαίτερες συγκινήσεις πρόσφερε ο χθεσινός επαναληπτικός για τα μπαράζ της Superleague μεταξύ ΟΦΗ και Πλατανιά, με τους Ηρακλειώτες να επικρατούν τελικά με 3-2 και να σφραγίζουν την παραμονή τους στην κατηγορία.

Ο ΟΦΗ άνοιξε το σκορ στο 11ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Νέιρα, με τον Πλατανιά να απαντά στο 42′ με τον Τσαμούρη. Ο Γιακουμάκης στο 70′ έδωσε εκ νέου προβάδισμα στους γηπεδούχους και αντίκρισε δεύτερη κίτρινη κάρτα στους πανηγυρισμούς. Η αριθμητική ισορροπία αποκαταστάθηκε στο 76′ με την αποβολή του Μπιανκόνι.

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Παπανικολάου ισοφάρισε σε 2-2 για τον Πλατανιά, παγώνοντας το «Γεντί Κουλέ» (σ.σ. με αυτό το σκορ οι Χανιώτες κέρδιζαν την άνοδο στη Superleague). Οι συγκινήσεις όμως δεν είχαν τελειώσει. Στο 96′ ο Ναμπί, με μία απίστευτη εκτέλεση φάουλ από τα πλάγια, έγραψε το τελικό 3-2, διατηρώντας τον ΟΦΗ στη μεγάλη κατηγορία.

ΟΦΗ (Χάιμε Βέρα): Σωτηρίου, Μπράουν, Παπαζόγλου, Νάστος, Κοροβέσης, Σακόρ (58′ Ναμπί), Μεγιάδο, Νέιρα, Βαζ, Φερέιρα (58′ Ντίνας), Σασί (46′ Γιακουμάκης).

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (Γιάννης Τάτσης): Γκοτ, Ουές, Κόρτσαμ, Ρουσσάκης (77′ Παπουτσογιαννόπουλος), Τσαμούρης, Ποζατζίδης (73′ Λουκίνας), Μποσέτι, Καραγκούνης, Παπανικολάου, Νίλι, Μπιανκόνι.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.