estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

ΟΦΗ - Πλατανιάς (μπαράζ): Εμφύλιος στην Κρήτη για τη Super League!

Ανοιχτούς λογαριασμούς άφησαν ΟΦΗ και Πλατανιάς στην πρώτη αναμέτρηση στα μπαράζ για την άνοδο στην Super League και τα βλέμματα πλέον «στρέφονται» στο Γεντί Κουλέ (19:00), στον επαναληπτικό αγώνα όπου θα καθορίσει το ποια ομάδα θα είναι εκείνη που ή θα παραμείνει στη μεγάλη κατηγορία, ή θα ανέβει.

* Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

Από την στιγμή που δεν μπόρεσε να κερδίσει στα Περιβόλια, το 0-0 κρίνεται θετικό για τον ΟΦΗ, καθώς του δίνεται η ευκαιρία να φτάσει στη νίκη σήμερα στο κατάμεστο γήπεδο του και να παραμείνει στην Super League. Σε ένα μέτριο παιχνίδι, είδε τον τερματοφύλακα Σωτηρίου να τον σώζει στο 70′, αλλά στο 84′ η ομάδα του Βέρα στάθηκε άτυχη, όταν η κεφαλιά του Παπάζογλου σταμάτησε στο δοκάρι του Πλατανιά. Οι «ασπρόμαυροι» έδειξαν ελαφρώς ένα σκαλί πιο πάνω από την αντίπαλό τους, κάτι που θέλουν να αποτυπώσουν και στην σημερινή ρεβάνς, που θα σημάνει και την σωτηρία στην μεγάλη κατηγορία.

Για την αποψινή αναμέτρηση, ο Μιχόγεβιτς (ΑΜΥ) εξακολουθεί να μην υπολογίζεται λόγω του προβλήματος στον ορθό μηριαίο, όμως συμπεριλήφθηκε κανονικά στην αποστολή ο Φερέιρα (ΜΕ), που ξεπέρασε τις ενοχλήσεις του.

Madison Edwards: Το «καυτό» μοντέλο με τις χυμώδεις καμπύλες (pic)

Ο Πλατανιάς από την άλλη πλευρά έδειξε λίγα πράγματα στο δημιουργικό κομμάτι του παιχνιδιού του και δεν μπόρεσε να πάρει κάτι καλύτερο από το εντός έδρας ισόπαλο 0-0 εναντίον του ΟΦΗ. Μετρημένες οι καλές στιγμές της ομάδας του Γιάννη Τάτση στον αγώνα, με πιο σημαντική την φάση του Καραγκούνη στο 70′, με τον αντίπαλο τερματοφύλακα να του λέει όχι. Πλέον, οι πιθανότητες μειώθηκαν αρκετά για τον σύλλογο από τα Χανιά, καθώς πρέπει να κάνει την υπέρβαση σε ένα δύσκολο γήπεδο και πρωτίστως να σκοράρει. Όλα για όλα πλέον από πλευρά Πλατανιά και στο τέλος οι ιθύνοντες της ομάδας θα δουν αν έχουν καταφέρει τον μεγάλο στόχο της ανόδου στην Super League.

Το χθεσινό πρόγραμμα ακολούθησαν σε μικρότερη ένταση για προληπτικούς λόγους οι Ρουσσάκης (ΑΜΥ), Σάαντο (ΑΜΥ), Λουκίνας (ΕΠΙ) και Μάικιτς (ΑΜΥ), οι οποίοι όμως βρίσκονται κανονικά στην αποστολή.

Πιθανές ενδεκάδες:

ΟΦΗ (4-2-3-1): Σωτηρίου – Μπράουν, Παπάζογλου, Νάστος, Κοροβέσης – Νέιρα, Μεγιάδο – Βαζ, Ναμπί, Φερέιρα – Σάσι

Πλατανιάς (3-5-2): Γκοτ – Τσαμούρης, Κόρτσταμ, Στ. Ποζατζίδης – Ουές, Σάαντο, Μποσέτι, Παπανικολάου, Νίλι – Μπιανκόνι, Λουκίνας

Πρόταση: Από τη στιγμή που ο Πλατανιάς δεν κατάφερε να γίνει αρκετά απειλητικός στην έδρα του, δεδομένης και της μεγαλύτερης εμπειρίας που έχει ο ΟΦΗ λόγω Super League, η εκτίμηση είναι ότι ο Άσσος σε απόδοση 1,37 στην Goalbet ή το «Άσσο Ημίχρονο – Άσσο τελικό» σε απόδοση 2,05 θα ήταν ιδανικός. Στοιχηματικά ωστόσο, η πιο ασφαλής επιλογή είναι το 2-3 Goal σε απόδοση 1,95 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.