estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Ολυμπιακός - Λαμία: Μπορεί να τον δυσκολέψει!

Στο «Καραϊσκάκης» θα συμπληρωθεί η τετράδα των ημιτελικών στο Κύπελλο Ελλάδας, με τον Ολυμπιακό να υποδέχεται την Λαμία (19:30), στη ρεβάνς του ισόπαλου 3-3 του πρώτου αγώνα.

* Επαναληπτικός προημιτελικός. Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

Ο Ολυμπιακός αντέδρασε μετά τον αποκλεισμό από την Ευρώπη και τη Δευτέρα ισοπέδωσε με 5-1 τον ΟΦΗ, εντός έδρας. Με τη νίκη αυτή εκμεταλλεύτηκε την απώλεια του ΠΑΟΚ στο ντέρμπι με τον Άρη και μείωσε την απόσταση στους επτά βαθμούς από την κορυφή. Μαθηματικά, παραμένει εντός διεκδίκησης του τίτλου, αλλά δεν εξαρτάται μόνο από τον ίδιο.

Στο Κύπελλο, η κληρωτίδα τον έφερε πάνω στη Λαμία και στο πρώτο ματς στη Φθιώτιδα, αναδείχθηκε ισόπαλος 3-3 και είναι το μεγάλο φαβορί για την πρόκριση στην επόμενη φάση. Ο Ολυμπιακός που μετρά 5/6 Goal/Goal + Over 2,5, απόψε θα παραταχθεί με αρκετές αλλαγές, καθώς αρκετοί δεν υπολογίζονται λόγω τραυματισμού. Χριστοδουλόπουλος (ΜΕ), Ομάρ (ΑΜΥ), Καμαρά (ΜΕ), Ντίας (ΜΕ), Βούκοβιτς (ΑΜΥ) και Τοροσίδης (ΑΜΥ) βρίσκονται εκτός πλάνων, όπως και ο Γιαννιώτης (ΤΕΡΜ).

Μαρία Σταμάτη: Η Θεσσαλονικιά Instagramer με το απίστευτο μπούστο! (pics)

Η Λαμία από την άλλη πλευρά διανύει εξαιρετική αγωνιστική περίοδο «τρέχοντας» αήττητο σερί σε πρωτάθλημα και Κύπελλο. Στη Superleague, προέρχεται από την πολύτιμη νίκη 2-1 εντός επί της Λάρισας, παίρνοντας σημαντική βαθμολογική ανάσα και ξεφεύγοντας επτά βαθμούς από την επικίνδυνη ζώνη, ενώ στο Κύπελλο, μετά την πρόκριση επί του Παναθηναϊκού, η μοίρα την έφερε πάνω στον Ολυμπιακό. Στην πρώτη αναμέτρηση η Λαμία που έχει σημειώσει 2/2 Goal/Goal + Over 2,5, ήταν μαχητική, αποσπώντας την ισοπαλία με 3-3, ωστόσο γνωρίζουν και οι άνθρωποι της ομάδας πως στο Φάληρο είναι το αουτσάιντερ.

Ο Χάβος αποφάσισε να αφήσει αρκετούς «ενδεκαδάτους» εκτός αποστολής, καθώς ακολουθούν κρίσιμα παιχνίδια για το πρωτάθλημα και ο πρώτος στόχος είναι η παραμονή στη Superleague. Εκτός έμειναν οι: Μπαράλες (ΕΠΙ), Μπερτόλιο (ΜΕ), Πίτι (ΜΕ), Μελίσσας (ΤΕΡΜ), Δημούτσος (ΜΕ) και Αντέτζο (ΑΜΥ).

Πρόταση: Με την ασφάλεια των τερμάτων του πρώτου αγώνα, ο Ολυμπιακός που θα παραταχθεί επίσης με πολλές αλλαγές, μοιάζει πιο εύκολο να δεχθεί γκολ. Γι’ αυτό κι εμείς προτείνουμε Goal/Goal σε απόδοση 2,37 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.