estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Ντιναμό Κιέβου - Ολυμπιακός: Τα πάντα για την πρόκριση ο ΟΣΦΠ!

Η μοναδική ομάδα που συνεχίζει να εκπροσωπεί την Ελλάδα στην Ευρώπη, ο Ολυμπιακός, καλείται απόψε (22:00) να πανηγυρίσει την πρόκριση στο «Ολιμπίνσκι» και στην έδρα της Ντιναμό Κιέβου για τους «16» του Europa League (2-2 το πρώτο παιχνίδι).

* Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

* Η Ντιναμό Κιέβου μετρά τρεις νίκες, μία ισοπαλία και καμία ήττα εντός έδρας κόντρα σε ελληνικές ομάδες

* Οι Ουκρανοί έχουν βρεθεί 5 φορές στη φάση των «32» του Europa League, έχοντας προκριθεί 3 φορές.

* Ο Ολυμπιακός έχει βρεθεί 5 φορές στη φάση των «32» του Europa League, έχοντας προκριθεί δύο φορές.

* Η ομάδα του Πειραιά μετρά 6/7 ήττες εκτός στην Ευρώπη εσχάτως, πλην προκριματικών

Η Ντιναμό Κιέβου αφού γλίτωσε στην πρώτη αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό στο Φάληρο να χάνει στο πρώτο ημίχρονο με 2-1, ανέβασε στροφές, εκμεταλλεύτηκε αδυναμίες και λάθη του αντιπάλου της και κατάφερε να πάρει την ισοπαλία με γκολ στο 89’. Νωρίτερα βρέθηκε πίσω στο σκορ με 1-0 στο 9΄ και με 2-1 στο 40΄, ενώ η ίδια κατάφερε να ισοφαρίσει με τον Μπιγιάλσκι στο 27΄, στη μοναδική της σοβαρή επίσκεψη στα καρέ του Ολυμπιακού. «Στο ημίχρονο τους είπα να μπουν με περισσότερο πάθος στο δεύτερο μέρος. Παρά το τελικό αποτέλεσμα όμως τα πάντα θα κριθούν στο Κίεβο. Και το 2-2 δίνει 50-50 πιθανότητες πρόκρισης», ανέφερε μετά την αναμέτρηση ο κόουτς Κάτσκεβιτς, ενώ στη συνέντευξη τύπου τόνισε το πόσο σημαντικό είναι ομάδα του να φανεί περισσότερο ενεργητική στο επιθετικό κομμάτι και ότι είναι λάθος να πάνε για την ισοπαλία. Μόλις 1,6€ το φθηνότερο εισιτήριο, σε μια προσπάθεια να γεμίσει απόψε γήπεδο, η Ντιναμό δεν είχε υποχρεώσεις εντός συνόρων, αφού το πρωτάθλημα Ουκρανίας ξεκινάει το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Οι Ουκρανοί που μετρούν 2/2 Over 2,5 + Goal/Goal, δεν υπολογίζουν τους Καντάρ (ΑΜΥ), Πίβαριτς (ΑΜΥ), ενώ αν δεχθούν κίτρινη και φυσικά αν προκριθεί η Ντιναμό, οι Μπιγιάλσκι (ΜΕ), Τσε Τσέ (ΜΕ) και Βέρμπιτς (ΜΕ).

Ραφαέλα Καραλλιού: Με… τρέλα και κορδέλα (pics)

Από την άλλη πλευρά ο Ολυμπιακός αδίκησε τον «εαυτό» του στον πρώτο αγώνα με την Ντιναμό και δεν πήρε το αποτέλεσμα σε ακόμη μία αναμέτρηση που δικαιούταν. Έχασε κλασσικές ευκαιρίες να βρει περισσότερα τέρματα, από τα δύο που πέτυχε και δίχως ουσιαστικό λόγο οπισθοχώρησε αρκετά στο δεύτερο μέρος και πιέστηκε από μια ομάδα που σαφέστατα δεν είναι στην καλύτερη της στιγμή από πλευράς φυσικής κατάστασης. Η πίεση της Ντιναμό οδήγησε σε λάθη, ένα από αυτά δεν έμεινε ατιμώρητο και το τελικό 2-2 αφήνει ανοιχτούς λογαριασμούς. Αισιόδοξος πάντως εμφανίστηκε ο Μαρτίνς στη συνέντευξη τύπου, μια κατάσταση πάντως που πηγάζει κι από το ματς της Κυριακής που προηγήθηκε κόντρα στην ΑΕΚ. Εκεί όπου ο Ολυμπιακός και πάλι παρουσίασε δύο πρόσωπα, αλλά στο καλό του ημίχρονο (το δεύτερο) έβαλε τέσσερα γκολ για το τελικό 4-1. «Πρέπει να επαναλάβουμε το δεύτερο ημίχρονο του ματς με την ΑΕΚ. Ήμασταν ομάδα με προσωπικότητα και χαρακτήρα. Πάμε για κάτι μεγάλο. Εμείς θα περάσουμε», ανέφερε μεταξύ άλλων ο προπονητής των Πειραιωτών.

Ο Ολυμπιακός που μετρά 4/4 Over 2,5 + Goal/Goal, δεν υπολογίζει στα πλάνα του τον τιμωρημένο Καμαρά (ΜΕ) και τους τραυματίες Βουκοβιτς (ΑΜΥ), Ομάρ (ΑΜΥ), Χριστοδουλόπουλο (ΜΕ). Στο όριο καρτών οι Μπουχαλάκης (ΜΕ) και Σισέ (ΑΜΥ).

Πρόταση: Ο Ολυμπιακός στην τελευταία αγωνιστική του παράσταση κόντρα στην ΑΕΚ, έδειξε ότι είναι ικανός για όλα. Αν παρουσιάσει το… πρόσωπο του δευτέρου ημιχρόνου κόντρα στην Ένωση, τότε η πρόκριση θα είναι εύκολο έργο για την ομάδα του Μάρτινς. Εμείς προτείνουμε Διπλό σε απόδοση 3,55 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.