estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Ντιζόν - Παρί: Αναζητούν ξέσπασμα οι Παριζιάνοι!

H Nτιζόν υποδέχεται (20:00) την Παρί σε εξ αναβολής ματς, με τους Παριζιάνους να αναζητούν ξέσπασμα… ηρεμίας!

Eτσι όπως κύλησε το εντός έδρας παιχνίδι με τη Ρεμς, μάλλον τυχερή αισθάνεται η Ντιζόν με τον πόντο. Από το 3ο λεπτό έπαιζε με παίκτη λιγότερο, δέχθηκε 26 τελικές προσπάθειες, ωστόσο ισοφάρισε 1-1. Στη 18η θέση και μαζί με Καέν και Γκινγκάμπ θα δώσει μάχη για την παρουσία στα μπαράζ παραμονής. Μόλις μία νίκη εδώ και έντεκα αγωνιστικές για τη Ντιζόν. Τιμωρημένος ο στόπερ Κουλιμπαλί, εκτός ο αριστερός μπακ Αντάντι και ο μεσοεπιθετικός Σλιτί.

«Εγκεφαλικά» από την αποκαλυπτική φωτογράφιση της Ιρίνα Σάικ (pic)

Ακόμα μια σεζόν που η Παρί δεν μπορεί να διεκδικήσει κάτι περισσότερο στο Τσάμπιονς Λιγκ. Ο κόσμος αντέδρασε άσχημα, τα έχωσε σε παίκτες και ο Κελαϊφί είναι έτοιμος για αλλαγές. Τυπική διαδικασία το πρωτάθλημα, ένα από τα λίγα ματς που έχουν σημασία είναι το κυριακάτικο κόντρα στη Μαρσέιγ, σε ένα από τα μεγάλα ντέρμπι.

Τιμωρημένος ο Ντάνι Αλβες, τραυματίας ο Ντράξλερ, απόντες Νέιμαρ και Καβάνι. Η Παρί πάντως έχει την καλύτερη εκτός έδρας επίθεση της κατηγορίας, με 2,4 τέρματα ανά παιχνίδι.

Πρόταση: Η Παρί θέλει να ξεσπάσει και η Ντιζόν θα έχει το βλέμμα στραμμένο στο ματς που ακολουθεί με τη Γκινγκάμπ. Διπλό από ημίχρονο, που προσφέρεται στο 1.61 από την Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.