estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Νιμ - Ανζέ: Κλειστό ματς στο Κοστιέρ!

Η Νιμ φιλοξενεί την Ανζέ (20:00) σε εξ αναβολής αναμέτρηση για τη Ligue 1 της Γαλλίας, με τις δυο ομάδες να παίζουν κλειστά.

Εντός έδρας ήττα 1-0 από την Τουλούζ υπέστη η Νιμ. Κακή στο δημιουργικό κομμάτι, δέχθηκε γκολ στο 41′ και δεν μπόρεσε να απαντήσει. Κέρδισε τα τρία τελευταία που σκόραρε πρώτη, τέσσερις ήττες και μια ισοπαλία όταν δέχεται εκείνη το πρώτο γκολ. Είναι μια ομάδα που δυσκολεύεται πάρα πολύ απέναντι σε κλειστές άμυνες. Χωρίς ισοπαλία στο πρωτάθλημα από τον Οκτώβριο. Εντός έδρας σκόραρε τα 10 από τα 12 συνολικά της γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Εκτός ο επιθετικός Γκιγιόμ!

Χριστούγεννα ωραία με… τη Λάουρα Γκαδέα (pics)

Μεγάλη νίκη με 1-0 επί της Ναντ πέτυχε η Ανζέ στις καθυστερήσεις. Το παιχνίδι ήταν ανοιχτό, οι φιλοξενούμενοι ήταν εκείνοι που είχαν τις καλύτερες ευκαιρίες, όμως τα πάντα κρίθηκαν στο 4’ των καθυστερήσεων, όταν ο Φουλγκίνι, που είχε μπει στο ματς στο 75’, πέτυχε το μοναδικό γκολ. Στα επτά τελευταία παιχνίδια της τα πέντε έληξαν με Χ. Την τελευταία φορά που παιχνίδι της έληξε με διαφορά δύο γκολ ήταν στις 15 Σεπτεμβρίου! Δε σκόραρε στις τρεις πρόσφατες εξόδους της. Νέο απόκτημα ο Σενεγαλέζος στόπερ Πάπε Ντιό από την Κορόνα της Πολωνίας, αλλά δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής. Εκτός ο εξτρέμ Αδελαΐδ, επιστρέφει ο μέσος Καπέλ. Χάνει ακόμη ένα ο στόπερ Τραορέ.

Πρόταση: Δύο ισοδύναμες ομάδες και μια Ανζέ που φέρνει πολλές ισοπαλίες. Κλειστό ματς, χωρίς ρίσκο. Προτείνουμε το Χ (θα το βρείτε στη Goalbet στο 3.40)

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.