estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

ΝΒΑ: Έκαναν το 2-0 οι Γουόριορς με σούπερ Κάρι

Ακόμα ένα βήμα πιο κοντά στους μεγάλους τελικούς των πλέι-οφ έφτασαν οι Γουόριορς, επικρατώντας τα ξημερώματα των Μπλέιζερς με 114-111 και κάνοντας το 2-0 στους τελικούς της Δύσης.

Μάλιστα, η νίκη ήρθε πολύ δύσκολα για τους πρωταθλητές, όντας χαρακτηριστικό ότι οι Μπλέιζερς κατάφεραν να προηγηθούν μέχρι και με 17 πόντους (45-62) στη 2η περίοδο. Μοιραίος παίκτης για τους ηττημένους ήταν ο Νταμιάν Λίλαρντ, ο οποίος στα τελευταία δευτερόλεπτα είχε την ευκαιρία να στείλει το ματς στην παράταση, όμως ο Ιγκουοντάλα με μία εξαιρετική άμυνα κατάφερε να του κλέψει την μπάλα και να δώσει τη νίκη στους Γουόριορς.

Πολύ μεγάλη εμφάνιση από τον Στεφ Κάρι, που σημείωσε 37 πόντους έχοντας παράλληλα 8 ριμπάουντ και 8 ασίστ. Από… κοντά και ο Κλέι Τόμπσον με 24 πόντους (8/22 σουτ). Για τους Μπλέιζερς πρώτος σκόρερ αναδείχθηκε ο Λίλαρντ με 23 πόντους και 10 ασίστ, ενώ ο ΜακΚόλουμ σημείωσε 22 πόντους με 9/23 σουτ.

Το τρίτο ματς με γηπεδούχους πλέον τους Μπλέιζερς θα γίνει τα ξημερώματα της Κυριακής (19/05, 04:00), ενώ τα ξημερώματα του Σαββάτου (18/05, 03:30) οι Μπακς υποδέχονται τους Ράπτορς στο 2ο ματς των τελικών της Ανατολής (σ.σ. προηγούνται οι Μπακς με 1-0).

Τα δωδεκάλεπτα: 29-31, 50-65, 89-89, 114-111

Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς: Γκριν 16 (10 ριμπάουντ, 7 ασίστ), Μπόγκουτ, Κάρι 37 (8 ριμπάουντ, 8 ασίστ), Τόμπσον 24, Ιγκουοντάλα 4, Γερέμπκο, Μπελ 11, ΜακΚίνι 3, Τζόουνς, Λούνι 14, Λίβινγκστον 3, Κουκ 2

Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς: Αμίνου 9 (6 ριμπάουντ), Χάρκλες 12, Καντέρ 4, Λίλαρντ 23 (5 ριμπάουντ, 10 ασίστ), ΜακΚόλουμ 22 (5 ασίστ), Κόλινς, Λέοναρντ 7 (6 ριμπάουντ), Σ. Κάρι 16, Τέρνερ 6, Χουντ 12.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.