estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Μπόκα - Ρίβερ ο τελικός του Copa Libertadores!

Έχοντας ως σύμμαχο το 2-0 στο «Μπομπονέρα» η Μπόκα αναδείχθηκε ισόπαλη με 2-2 στην Βραζιλία κόντρα στην Παλμέιρας και βρέθηκε στον τελικό του Copa Libertadores, όπου θα αντιμετωπίσει την Ρίβερ.

Οι γηπεδούχοι ξεκίνησαν πιο δυνατά, αλλά το γκολ που πέτυχε ο Ενρίκε ακυρώθηκε με την βοήθεια του VAR. Μάλιστα, στο 18′ ο Ραμόν από κοντά έκανε το 0-1, δίνοντας σημαντικό προβάδισμα νίκης στην ομάδα του.

Η Παλμέιρας προσπάθησε να αντιδράσει και το έκανε σε μεγάλο βαθμό στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, όπου αρχικά ισοφάρισε με τον Γκαρσία στο 51′ και δέκα λεπτά αργότερα πήρε το προβάδισμα με τον Γκουσά με πέναλτι. Στο 70′ όμως ο Μπενεντέτο με μακρινό σουτ έκανε το 2-2. Έτσι πάμε σε έναν τελικό της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης της Λατινικής Αμερικής ανάμεσα σε Μπόκα και Ρίβερ.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.