estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Μπέτις - Ρεν: Αμυντικά δεν πείθουν κανέναν!

Στο “Μπενίτο Βιγιαμαρίν” της Σεβίλλης η Μπέτις υποδέχεται σήμερα στις 22:00 την Ρεν στη ρεβάνς του 3-3 από τη Γαλλία.

* Φάση των 32, σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

* Διαιτητής: Βίκτορ Κασάι (Ουγγαρία).

* Με 3.500 οπαδούς στο πλευρό της θα παίξει η Ρεν στην Ισπανία.

Αιφνιδιάστηκε η Μπέτις από το 2-0 σε ένα δεκάλεπτο στο πρώτο ματς, αλλά έφερε το ματς στα μέτρα της μείωσε αρχικά με τον Λο Σέλσο (32’) και κεφαλαιοποιώντας την αναμφισβήτητη ανωτερότητά της στο β’ ημίχρονο ισοφάρισε σε 3-3 με Σίντνεϊ (62’) και Λάινεθ (90’). Στο πρωτάθλημα έφερε ισοπαλία 1-1 με την Αλαβές με μέτρια εμφάνιση (έπαιξε άλλωστε με έξι αλλαγές) και τον Λο Σέλσο να σκοράρει ακόμα ένα γκολ αποδεικνύοντας πως είναι σε φόρμα. Ο Σετιέν αναφερόμενος στο ματς και την αντίπαλο σημείωσε: “Η Ρεν είναι μια ταχύτατη ομάδα, με μεγάλη ευχέρεια στο σκοράρισμα, ειδικά στα στημένα δεν παίζεται. Έχει πολλούς ποιοτικούς και γρήγορους παίκτες, μπορούν να μας κάνουν ζημιά και θα πρέπει να τους ελέγξουμε όσο καλύτερα γίνεται”.

Ως την ύστατη ώρα θα περιμένει τον μπακ Μαντί (23/0) ο Κίκε Σετιέν. Εκτός μάχης μένουν τόσο ο αριστερός μπακ/χαφ Τζούνιορ Φίρπο (16/3), όσο και ο δεξιός οπισθοφύλακας Φράνθις Γκερέρο (17/0) και ο επιθετικός Τέγιο (16/2).

Μαρία Σταμάτη: Η Θεσσαλονικιά Instagramer με το απίστευτο μπούστο! (pics)

Μπήκε πολύ δυνατά η Ρεν στο πρώτο ματς και προηγήθηκε 2-0 στο δεκάλεπτο, όμως αμυντικά δεν εμπνέει εμπιστοσύνη και προδόθηκε ακόμα μια φορά από τις επιλογές της, με την Μπέτις να μπαίνει ξανά στο ματς και τελικά απόλυτα δίκαια να ισοφαρίζει στην επανάληψη ακόμα κι αν είχε δεχτεί και τρίτο γκολ από πέναλτι “εφεύρεση” του Έλληνα Σιδηρόπουλου. Τα γκολ των Γάλλων πέτυχαν οι Χουνού (2’), Χάβι Γκαρσία (αυτ. 9’) και Μπεν Αρφά (45’ πεν.). Στο πρωτάθλημά της έπαιξε με πολλές αλλαγές και “χαράμισε” το ματς με την Ρεμς, χάνοντας 2-0, για να είναι έτοιμη απόψε για την υπέρβαση.

Η Ρεν δεν μπορεί να υπολογίζει στον τιμωρημένο αρχηγός Μπέντζαμιν Αντρέ (μέσος, 24/2) ενώ εκτός μάχης μένει και ο Τζόρνταν Σιμπατσέ (επιθετικός, 15/3), όπως και οι πάγια τραυματίες Μπαάλ (μπακ, 1/0) και Ντανζέ (μπακ, χωρίς συμ.). Επιστρέφει πάντως ο πολύτιμος μέσος Γιόχανσον (10/1).

Πρόταση: Αμφότερες έχουν παίξει με αλλαγές στο πρωτάθλημα για να είναι πανέτοιμες να διεκδικήσουν την πρόκριση απόψε. Αμυντικά δεν εμπνέουν την παραμικρή εμπιστοσύνη και το 3-3 του πρώτου το αποδεικνύει περίτρανα. Ως εκ τούτου το 1,95 στο αμφίσκορο που προσφέρει η Goalbet είναι σούπερ επιλογή.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.