estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Μονακό - Παρί Σεν Ζερμέν: Με σπασμένα φρένα οι Παριζιάνοι!

Η Μονακό υποδέχεται (22.00) την Παρί Σεν Ζερμέν για την 13η αγωνιστική της Ligue 1 και θέλει να βάλει τέλος στην κατηφόρα. Απόλυτο νικών για τους Παριζιάνους εντός συνόρων! Διαβάστε ΕΔΩ τις αναλύσεις των υπόλοιπων σημερινών αγώνων της Ligue 1.

Η εμφάνιση των Μονεγάσκων ήταν ντροπιαστική με τη Μπριζ και τα πάντα είχαν τελειώσει από το πρώτο μέρος, όταν έγιναν η πρώτη γαλλική ομάδα που δέχεται τρία γκολ εντός έδρας στην ιστορία του Champions League για να υποστούν στο τέλος την πιο βαριά τους ήττα στη διοργάνωση στο Μόντε Κάρλο (0-4)… Ο Ανρί ακόμα αναζητά την πρώτη του νίκη στην Μονακό έπειτα από πέντε παιχνίδια που έχει αναλάβει την ομάδα. Στο ματς πρωταθλήματος ηττήθηκε 1-0 εκτός έδρας από τη Ρεμς και η τελευταία της νίκη… χάνεται τον Αύγουστο. Μία φορά κράτησε το μηδέν, χειρότερη επίδοση στην κατηγορία. Εκτός ο αμυντικός Ράτζι, ο μέσος Τίλεμανς, οι καλοί χαφ, Αχολού, Γκολόβιν και ο εξαιρετικός στόπερ Γκλικ. Τραυματίες οι μέσοι Γιόβετιτς, Σιλά και ο μπακ Τουρέ.

Έμιλι Ραταϊκόφσκι: Χορεύει αισθησιακά με αέρα… 1960! (pics)

Καλύτερη της Νάπολι για ένα ημίχρονο η Παρί, δίκαια ισοφαρίστηκε στην επανάληψη (1-1) αν και παρέμεινε ολοζώντανη στη μάχη της πρόκρισης. Τρία παιχνίδια δεν κέρδισε φέτος, όλα στο Τσάμπιονς Λιγκ. Στο πρωτάθλημα έρχεται από δύο δύσκολες νίκες, που σκόραρε σε αμφότερες προς το τέλος. Πρώτα το 0-2 στη Μασσαλία απέναντι στη Μαρσέιγ και μετά το 2-1 κόντρα στη Λιλ στο Παρίσι. Ο Μ’Μπαπέ ο πρωταγωνιστής και στα δύο και τώρα θα βρεθεί απέναντι στην ομάδα που τον ανέδειξε. Ο Αρεολά αντί του Μπουφόν, ενώ ο Ν’Κουνκού ίσως πάρει τη θέση του Μενιέ στην άμυνα. Στα πιτς οι αμυντικοί Ντάνι Άλβες και Κουρζάβα.

Πιθανές ενδεκάδες:

Μονακό (4-2-3-1): Μπενάλιο – Σιντιμπέ, Τζέμερσον, Χένρικς, Μπαρέκα – Μπενασέρ, Πελέ – Γκραντσίρ, Τσαντλί, Ντιόπ –Φαλκάο

Παρί Σεν Ζερμέν (3-4-3): Αρεολά – Kιμπεμπέ, Σίλβα, Κέρερ – Ν΄Κουνκού, Βεράτι, Ντιαμπί, Μπερνάτ – Νέιμαρ, Μ’Μπαπέ, Ντι Μαρία

Πρόταση: Η Μονακό σε κατηφόρα και ο Ανρί δεν μπορεί να βρει τρόπο να αλλάξει την κατάσταση. Δεν έχει αντίπαλο εντός η Παρί και θα τα δώσει όλα για το απόλυτο νικών. Προτείνουμε 2 από ημίχρονο (θα το βρείτε στην Goalbet στο 1.53)

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.