estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Μίλαν - Νάπολι: Εμαθαν από τα λάθη οι Ναπολιτάνοι!

H Mίλαν υποδέχεται τη Νάπολι στον προημιτελικό αγώνα Κυπέλλου στο Σαν Σίρο (21.45), με τον Αντσελότι να επιστρέφει στο μέρος που κατέκτησε 15 τίτλους ως παίκτης και προπονητής με τους Μιλανέζους

*  Νοκ-άουτ προημιτελικός για το Coppa Italia. Παράταση/πέναλτι προβλέπονται σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο.

*  Αντίπαλος στα ημιτελικά (διπλοί αγώνες): Ίντερ ή Λάτσιο.

*  Δεύτερο ματς σε τρεις μέρες κόντρα στη Μίλαν για τον Κάρλο Αντσελότι (στο ισόπαλο 0-0 τελείωσε το παιχνίδι πρωταθλήματος).

Βασικός στόχος της Μίλαν ήταν να μη χάσει από τη Νάπολι στο ματς πρωταθλήματος, παραχώρησε το 0-0 και διατήρησε την τέταρτη θέση. Ο Ντοναρούμα ήταν καθοριστικός σε 3-4 περιπτώσεις κρατώντας το μηδέν, ενώ ντεμπούτο έκανε ο Πολωνός φορ Πιόντεκ. Κακή παράδοση με τη Νάπολι, μόλις μία νίκη στα τελευταία 16 επίσημα και στις δύο έδρες (1-6-9). Επιβεβαιώθηκε το N/G και το Under 2,5 σε 8 από τα 9 τελευταία επίσημα. Παραμένουν εκτός πλάνων οι χαφ Μποναβεντούρα, Μπίγλια και οι στόπερ Ζαπάτα και Καλντάρα.

Χριστούγεννα ωραία με… τη Λάουρα Γκαδέα (pics)

Το «Σαν Σίρο» αποδεικνύεται παγίδα για τη Νάπολι, στα τέσσερα τελευταία με Ίντερ και Μίλαν δεν έχει σκοράρει (τρεις ισοπαλίες με 0-0 και μια ήττα με 1-0). Με τη Μίλαν για το πρωτάθλημα έμεινε στο 0-0, έχοντας ευκαιρίες, αλλά όχι ουσία. Τιμωρημένος ο εξτρέμ Βέρντι, νοκ-άουτ ο στόπερ Αλμπιόλ, ο δεξιός μπακ Χισάι και ο εξτρέμ Γιουνές. Επανέρχεται ο πολύτιμος χαφ Άλαν, ο οποίος αναμένεται να βοηθήσει και δημιουργικά.

Πρόταση: Αν και ποιοτικότερη η Νάπολι, εντούτοις δεν μπόρεσε να πάρει νίκη στο Σαν Σίρο. Πολύ δύσκολο να μείνει και πέμπτο ματς χωρίς γκολ στο ίδιο γήπεδο, έχει καλύτερη ομάδα από τη Μίλαν. Προτείνουμε νίκη της Νάπολι (στην Goalbet θα το βρείτε στο 2,37)

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.