estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ: Όλα τα "φώτα" στο Ολντ Τράφορντ

Ματσάρα με ένδοξο παρελθόν από τις μάχες Φέργκιουσον / Μουρίνιο – Βενγκέρ στο Μάντσεστερ (22:00), με τη Γιουνάιτεντ μονίμως σε νεύρα και τους Λονδρέζους να διανύουν εσχάτως περίοδο φόρμας. Διαβάστε ΕΔΩ τις αναλύσεις των υπόλοιπων σημερινών αναμετρήσεων της Premier League.

* 80-43-63 η συνολική παράδοση. Τρεις νίκες στα πέντε τελευταία για τη Γιουνάιτεντ κόντρα στην Άρσεναλ, όλες με over & goal/goal.

* Τελευταία φορά που αγωνίστηκαν Δεκέμβριο (2/12/17) η Γιουνάιτεντ έκανε διπλό στο Λονδίνο με σκορ 1-3. Και οι τρεις σκόρερ εκείνης της αναμέτρησης (Βαλένσια, Λίνγκαρντ / Λακαζέτ) θα ξεκινήσουν απόψε βασικοί στο Ολντ Τράφορντ.

* O Ζοζέ Μουρίνιο έχει αντιμετωπίσει 15 φορές την Άρσεναλ κι έχει μόλις μια ήττα. Εφτά νίκες κι εφτά ισοπαλίες για τον Πορτογάλο κόντρα στους «κανονιέρηδες».

Μετά την ισοπαλία με σκορ 2-2 στο Σαουθάμπτον (κι αφού είχε γυρίσει από το 2-0 πριν τη λήξη του ημιχρόνου) ο Μουρίνιο άστραψε και βρόντηξε, εντός κι εκτός αποδυτηρίων, και μίλησε για «παίκτες χωρίς ψυχή», ενώ, όλα δείχνουν πως ο Πογκμπά θα φύγει τον Γενάρη, καθώς η συνύπαρξή του με τον Πορτογάλο τεχνικό έχει φτάσει να κάνει μόνο κακό στην ομάδα. Την Τετάρτη, 12/12 παίζει στη Βαλένθια για την τελευταία αγωνιστική των ομίλων του Champions League, στις 16/12 έχει το ντέρμπι στο Άνφιλντ με τη Λίβερπουλ και πάει μέχρι το τέλος του έτους χωρίς άλλο ντέρμπι.

Τρία goal/goal στα τέσσερα τελευταία της Γιουνάιτεντ εντός, στο πρωτάθλημα. Στο Ολντ Τράφορντ έχει τέσσερα under σε έξι ματς, σε Premier και Champions League. Τιμωρημένος ο ακραίος οπισθοφύλακας Άσλεϊ Γιανγκ, γεγονός που ίσως επαναφέρει τον Βαλένσια στην αρχική ενδεκάδα της Γιουνάιτεντ. Συνεχίζει εκτός ο φορ Σάντσεζ και ο μπακ Λίντελοφ, επιστροφή και για τον Σμόλινγκ στο βασικό σχήμα. Ράσφορντ, Λίνγκαρντ και Λουκάκου στην κορυφή για τον Μουρίνιο.

«Γκρέμισε» το Instagram με το «juicy» κορμί της (pics)

Χάρμα ιδέσθαι στο δεύτερο ημίχρονο με την Τότεναμ, κανονικοί «κανονιέρηδες» οι Ομπαμεγιάνγκ και Λακαζέτ με την Άρσεναλ να καθαρίζει με σκορ 4-2 στο ντέρμπι του Λονδίνου, τρίτη διαδοχική νίκη για την ομάδα του Έμερι. Νίκη ψυχολογίας για τους Λονδρέζους που πέρασαν στην 4η θέση ισοβαθμώντας με τους «σπερς», τους οποίους θα αντιμετωπίσουν πάλι στις 19/12 για το Λιγκ Καπ. Μέχρι τις 29/12 οπότε και ταξιδεύει στο Άνφιλντ για να παίξει με τη Λίβερπουλ, δεν έχει –θεωρητικά- άλλο δύσκολο ματς στο πρωτάθλημα.

Τρία σερί over για την Άρσεναλ, τα δυο goal/goal. Εκτός έδρας προέρχεται από πέντε over & goal/goal (τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία). Σταθερά εκτός ο πρώην φορ της Γιουνάιτεντ Ντάνι Ουέλμπεκ, εκτός ο αμυντικός Νάτσο Μονρεάλ και ο τιμωρημένος μέσος Τζάκα, αμφίβολος ο μέσος Μεσούτ Οζίλ. Ιβόμπι, Ομπαμεγιάνγκ και Λακαζέτ στην κορυφή της επίθεσης για τον Έμερι.

Πιθανές ενδεκάδες:

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (4-3-3): Ντε Χέα –  Βαλένσια, Σμόλιγκ, Τζόουνς, Ντάλοτ – Χερέρα, Μάτα, Φελαϊνί (Πογκμπά) – Ράσφορντ, Λίνγκαρντ, Λουκάκου

Άρσεναλ (3-4-3):  Λένο – Χόλντινγκ, Παπασταθόπουλος, Μουστάφι – Μπεγιερίν, Τορέιρα, Τζάκα, Κολάσινατς – Ιβόμπι, Ομπαμεγιάνγκ, Λακαζέτ

Πρόταση: Ο Μουρίνιο έχει τρομακτική παράδοση κόντρα στην Άρσεναλ, οι «κανονιέρηδες» είναι σε φόρμα και σκοράρουν σταθερά. Over & goal/goal στο 1.80 της Goalbet, στο 2.62 να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στο δεύτερο ημίχρονο.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.