estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Λανς - Ντιζόν: Ετοιμοι για το άλμα οι γηπεδούχοι!

Η Λανς υποδέχεται την Ντιζόν στον πρώτο από τους δυο τελικούς ανόδου/παραμονής στη Ligue 1 (21:45), με τη ρεβάνς στην έδρα της Ντιζόν να είναι προγραμματισμένη για την προσεχή Κυριακή (02/06).

* Ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα στη ρεβάνς ακολουθεί παράταση και εφόσον χρειαστεί πέναλτι.

H Λανς έχει τη μεγάλη ευκαιρία να επιστρέψει στη μεγάλη κατηγορία και η Ντιζόν είναι το 3ο, αλλά και πιο σοβαρό εμπόδιο. Με τρεις διαδοχικές νίκες στις τελευταίες αγωνιστικές της κανονικής διάρκειας της Ligue 2 μπήκε στα πλέι-οφ κι εκεί πήρε αυτό που ήθελε. Μετά την πρόκριση στην έδρα της Παρί στη διαδικασία των πέναλτι, επικράτησε εκτός έδρας στην παράταση της Τρουά. Ωριμη, ποιοτική έχει ως μοναδικό στόχο την άνοδο. Goal/Goal και τα τέσσερα παιχνίδια στην έδρα της Λανς με την Ντιζόν, όπου η φιλοξενούμενη δεν έχει κερδίσει, αλλά μετρά τρεις ισοπαλίες. Κατάφερε να διατηρήσει ανέπαφη την εστία της σε 21 από τα 40 παιχνίδια φέτος, αν και στα μέσα της περιόδου κατέρρευσε. Μοναδικό πρόβλημα η απουσία του βασικού γκολκίπερ, Λεκά.

Madison Edwards: Το «καυτό» μοντέλο με τις χυμώδεις καμπύλες (pic)

Η Ντιζόν θα μπορούσε ήδη να παίζει στη Ligue 2, αλλά στην τελευταία στροφή ήρθαν τα πάνω – κάτω. Εκμεταλλεύθηκε την αυτοκτονία της Καέν με την αδιάφορη Μπορντό, κέρδισε την Τουλούζ και πήρε μια δεύτερη ευκαιρία. Εκτός έδρας δεν πείθει και φαίνεται από το γεγονός πως στα 11 τελευταία παιχνίδια πρωταθλήματος εκτός έδρας μέτρησε δέκα ήττες! Εχει τέσσερα σερί Οver 2.5. Εκτός ο βασικός επιθετικός Ταβάρες, όπως και ο καλός χαφ Αμαλφιτανό.

Πρόταση: H Ντιζόν δεν πείθει εκτός, η Λανς έχει την ωριμότητα, τη δίψα και την έδρα για να κάνει το πρώτο βήμα ανόδου. Προτείνουμε τον άσο και στην Goalbet θα το βρείτε στο 2.30

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.