estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Κύπελλο Ισπανίας: Σηκώνει… σημαία Βασκονίας το μομέντουμ

Η Σοσιεδάδ θα υποδεχτεί στις 21:30 στο “Ανοέτα” τη Θέλτα, στην εξόχως ενδιαφέρουσα ρεβάνς της φάσης των “32” του ισπανικού κυπέλλου, με το 1-1 του πρώτου αγώνα στο Μπαλαΐδος να αφήνει την υπόθεση – πρόκριση ορθάνοιχτη.

* Σε ισχύ ο κανονισμός του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί ημίωρη παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

Οι Βάσκοι του Γκαριτάνο έχουν ελαφρύ προβάδισμα με το εκτός έδρας γκολ, αλλά ο κόουτς της Ρεάλ ήταν ξεκάθαρος: “Αν ξέρει κανείς να μου πει πώς θα παίξω για το 0-0 ώστε να κεφαλαιοποιήσω το σκορ του πρώτου αγώνα, είμαι ανοικτός σε προτάσεις. Οχι, δεν μπορούμε να ποντάρουμε σε αυτό, θα παίξουμε όπως στο πρωτάθλημα και θα πάμε για νίκη”. Δεν μίλησε ανοικτά για πολλές αλλαγές πάντως.

Η Σοσιεδάδ μετά το 1-1 στη Γαλικία έκανε δύο νίκες (Λεβάντε 1-3 εκτός, Θέλτα 2-1 εντός), μία ισοπαλία (Σεβίλλη 0-0 εντός) και έχασε μόλις την προηγούμενη αγωνιστική 1-0 από την Μπέτις. Είναι σε καλή κατάσταση γενικώς, από το ματς Κυπέλλου θα απουσιάσουν οι μπακ Γιορέντε (5/0), Νάβας (5/0), ο μέσος Λούκα (6/1) και ο επιθετικός Μερκελάνθ (1/0).

Μαρία Κορινθίου: Το πιο σέξι μπούστο της Ελλάδας! (pics)

Ο Καρδόσο θα κάνει ροτέισον και δεν το έκρυψε: “Το κύπελλο είναι παραδοσιακός θεσμός αλλά θα πρέπει να ξέρουμε τα όρια της ανταγωνιστικότητάς μας και να επιλέγουμε το καλύτερο πλάνο σε κάθε περίσταση. Θέλουμε τεράστια βελτίωση”.

Μετά την ισοπαλία του πρώτου αγώνα η Θέλτα έκανε μία ισοπαλία (3-3 με Μπέτις εκτός), δύο ήττες (Ρεάλ 2-4 εντός και Σοσιεδάδ 2-1 εκτός) και επέστρεψε στις επιτυχίες την προηγούμενη αγωνιστική με το 2-0 επί της Ουέδκα. Οι μέσοι Γένσεν και Λομπότκα (βασική επιλογή, 10/0) δεν υπολογίζονται από τον Πορτογάλο μάνατζερ.

Πρόταση: Δίκαιο και “καλοβγαλμένο” το σετάκι με φαβορί τη Σοσιεδάδ που έχει και την έδρα και το μομέντουμ. Αλλωστε το σκορ θα αναγκάσει τη Θέλτα να ρισκάρει κατάτι περισσότερο, ενώ και ο δείκτης ομοιογένειας δεν αναμένεται υψηλότατος ελέω προγραμματιζόμενου ροτέισον. Ο άσος στο 1,76 της Goalbet έχει αξία.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.