estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Κύπελλο Ισπανίας: Γκολ κόντρα στην παράδοση ανάμεσα σε Αλμερία - Ρέους!

Τη Ρέους υποδέχεται απόψε στις 22:00 η Αλμερία στο τελευταίο νοκ-άουτ παιχνίδι για τον 3ο γύρο του Κυπέλλου Ισπανίας.

* Σε περίπτωση ισοπαλίας στην κανονική διάρκεια ακολουθεί παράταση και μετά αν πάλι δεν υπάρξει νικητής, ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι.

H Aλμερία άφησε πίσω της την εκτός έδρας ήττα 1-0 από την Κόρδοβα, αντέδρασε κι επέστρεψε στις επιτυχίες, καθώς επικράτησε 3-0 της Λας Πάλμας εντός έδρας. Εξαιρετική στο ανασταλτικό κομμάτι, κατάφερε να εκμεταλλευθεί τις ευκαιρίες που της δόθηκαν και πήρε το τρίτο διαδοχικό εντός έδρας τρίποντο, χωρίς μάλιστα να έχει δεχθεί γκολ στα 2/3 ματς. Μόνο από τη Μάλαγα έχει χάσει στα 9 τελευταία επίσημα εντός έδρας της (5-3-1). Under 2,5 τα 15 από τα 19 τελευταία «εντός» (επίσημα και φιλικά). Επιστρέφει ο Κόρπας (βασικός φορ), εκτός οι μπακ Νάνο, Φραν Ροντρίγκεθ, Σαμού ντε λος Ρέγιες και ο χαφ Γκασπάρ.

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Η “καυτή” παρουσία του “Nomads” (pics)

Θετική εμφάνιση και ισοπαλία 1-1 με τη Χιχόν εκτός έδρας για τη Ρέους. Ωστόσο, θα μπορούσε να ζητήσει κάτι περισσότερο από το συγκεκριμένο ματς, αφού ένα πέναλτι στις καθυστερήσεις της στέρησε το τρίποντο (βέβαια η Χιχόν είχε αστοχήσει και σε πρότερη εκτέλεση πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους). Χωρίς νίκη στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια (0-2-2) και παραμένει στο όριο της «επικίνδυνης ζώνης» στη Σεγούντα Ντιβισιόν. «2-3 γκολ» τα 8 από τα 10 φετινά επίσημα παιχνίδια της. Εκτός οι βασικοί Βιγιανουέβα (στόπερ), Καρμπιά (μεσοεπιθετικός) και ο καλός μέσος Βαζ, μέσα ο χαφ Καρμπόνεγ. Στα πέντε τελευταία ματς με την Αλμερία ανεξαρτήτως έδρας μετρά 3 νίκες και 2 ήττες, σε όλα όμως επιβεβαιώθηκε το Νο Goal και το Under 2,5!

Πρόταση: Και οι δύο οι ομάδες έχουν ως προτεραιότητα το πρωτάθλημα με την Αλμερία να βλέπει… άνοδο. Πιο χαλαρές οι άμυνες παρά την… παράδοση. Προτείνουμε το Goal/Goal (απόδοση 2,37 στην Goalbet).

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.