estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Κύπελλο Ισπανίας: Βρίσκουν δίχτυα... Μαχανταόντα και Χιχόν

Τη Σπόρτινγκ Χιχόν υποδέχεται απόψε στις 21:00 η Ράγιο Μαχανταόντα στο πλαίσιο των νοκ-άουτ αγώνων για τον 3ο γύρο στο Κύπελλο Ισπανίας.

* Σε περίπτωση ισοπαλίας στην κανονική διάρκεια ακολουθεί παράταση και μετά αν πάλι δεν υπάρξει νικητής, ακολουθεί η διαδικασία των πέναλτι.

Η Ράγιο μετά τη Λας Πάλμας, ψάχνει το δεύτερο… θύμα της στο θεσμό του Κυπέλλου Ισπανίας και με «όπλο» την έδρα θα προσπαθήσει να κάνει το back to back στις νίκες στη διοργάνωση.

Στο πρωτάθλημα οι δύο ομάδες αναμετρήθηκαν ξανά πριν από 10 ημέρες, με την Ράγιο Μαχανταόντα να είναι εκείνη που πανηγύρισε τη νίκη με σκορ 2-1. Ακολούθησε η εντός έδρας νίκη επί της Οβιέδο με 1-0 την περασμένη Κυριακή. Στα 4 από τα 6 τελευταία ματς η Ράγιο έχει βγάλει το Over 2,5.

Η πρώην του Παντελίδη τα… πέταξε όλα στο Instagram (pics)

Από την άλλη πλευρά η Σπόρτινγκ Χιχόν, που έχει στο δυναμικό της τον πρώην άσσο του Παναθηναϊκού Ρόμπιν Λουντ, προέρχεται από δύο αρνητικά αποτελέσματα. Ισοπαλία στο πρωτάθλημα με την Ρέους Ντεπόρτιου (1-1 τελικό) και ήττα από την ομάδα που θα αντιμετωπίσει απόψε, με σκορ 2-1. Στο Κύπελλο πανηγύρισε στον προηγούμενο γύρο την πρόκριση στην έδρα της Νουμάνθια, επικρατώντας με σκορ 1-2.

Στα δέκα φετινά επίσημα παιχνίδια της η Σπόρτινγκ Χιχόν έχει βγάλει 8 Under 2,5, τα οποία συνδυάστηκαν σε πέντε περιπτώσεις με το No Goal.

Πρόταση: Στην πρόσφατη αναμέτρηση των δύο ομάδων η Σπόρτινγκ Χιχόν το μόνο που κατάφερε ήταν να μειώσει σε 2-1 στο 83ο λεπτό της αναμέτρησης, με την Ράγιο να διαχειρίζεται άψογα το πλεονέκτημα των δύο τερμάτων. Η Χιχόν έδειξε, βέβαια, ότι “πατάει” καλά στο προηγούμενο εκτός έδρας ματς Κυπέλλου, όμως και η Ράγιο ξέρει να παίζει το παιχνίδι της στο «σπίτι» της. Εμείς προτείνουμε το Goal/Goal (απόδοση 2.00 στην Goalbet).

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.