estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Ισραήλ - Αλβανία: Χωρίς νικητή το ημίχρονο

Το Ισραήλ θα φιλοξενήσει στην Μπερ Σεβά την Αλβανία στις 21.45 για την 3η αγωνιστική του Nations League (League C, Group 1) με έναν και μόνο στόχο: τη νίκη, ει δυνατόν και με σκορ που να υπερκαλύπτει την εκτός έδρας ήττα 1-0.

Με τη νίκη του την Πέμπτη 2-1 επί της Σκωτίας το Ισραήλ μπήκε για τα καλά στη μάχη της πρωτιάς στον όμιλο. Μάλιστα το τρίποντο ήρθε μετά από πολύ καλή εμφάνιση και ανατροπή του σκορ στο β’ ημίχρονο. Στο αποψινό παιχνίδι θα απουσιάσει εκ νέου ο κορυφαίος παίκτη της ομάδας, ο μέσος Ζάχαβι, αλλά και ο στράικερ Μπεν Σαχάρ, όμως η απόδοση κόντρα στη Σκωτία έχει σκορπίσει ενθουσιασμό. Το Goal και Over 2,5 της Πέμπτης ήταν το δεύτερο στην τελευταία οκτάδα αγώνων, για ένα Ισραήλ που έχει καταγράψει πέντε 0-1 γκολ σε αυτό το διάστημα. Τελευταία φορά, πάντως, που δεν δέχτηκε γκολ εντός έδρας ήταν το 2015 (!) στο 4-0 επί της Ανδόρας και ακολούθησαν 9 αγώνες στους οποίους δεν κρατάει το μηδέν παθητικό.

Δείτε εδώ τις “καυτές” φωτογραφίες της Ελισάβετ Δοβλιατίδου

Η Αλβανία πάει για δύο αποτελέσματα στο Ισραήλ, ακόμα και με ισοπαλία θα έχει την τύχη της στα χέρια της. Στο πρώτο ματς έχασε 2-0 από τη Σκωτία αν και δεν ήταν κακή η εμφάνισή της. Ο Κριστιάν Πανούτσι, που είναι ο ομοσπονδιακός τεχνικός της, δεν έχει σοβαρά προβλήματα και αναμένεται να παίξει με την καλύτερή του ενδεκάδα. Τρία σερί No Goal και Under 2,5 για την Αλβανία, ενώ και τα τρία αυτά τελευταία της ματς ήταν ισόπαλα στα πρώτα 45’. Μακριά από την έδρα της τελευταία φορά που δεν δέχτηκε γκολ ήταν πάλι στο Ισραήλ, στο 0-3 του Ιουνίου 2017 για τα προκριματικά του Μουντιάλ, ενώ από τον Οκτώβριο του 2015 ως σήμερα σε όποιο έκτος έδρας ματς δεν δέχτηκε γκολ, το κέρδισε (Αρμενία 0-3, Λουξεμβούργο 0-2, Ρουμανία 0-1, Λιχτενστάιν 0-2, Ισραήλ 0-3).

Πρόταση: Κρίσιμο ματς, φουλ άμυνα θα παίξουν αμφότερες για να μην δώσουν δικαίωμα στον αντίπαλο να σκοράρει, ένα γκολ -για όποιον το πετύχει πρώτος- θα είναι μισή νίκη και παραπάνω! Στα πρώτα 45’ η ισοπαλία είναι παραπάνω από πιθανή και το Χ ημίχρονο είναι εξαιρετική επιλογή και αποδοτική στο 1,88 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.