estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

«Διαστημική» Σίτι: Με εξάρα το Κύπελλο και... εγχώριο τρεμπλ (vid)!

Το γεγονός ότι αποτελεί την κορυφαία ομάδα της Αγγλίας τη φετινή σεζόν επιβεβαίωσε η Μάντσεστερ Σίτι, κατακτώντας και το Κύπελλο επί της Γουότφορντ με το εμφατικό 6-0 και κάνοντας το εγχώριο τρεμπλ.

Μάλιστα, το συγκεκριμένο σκορ αποτελεί ισοφάριση της μεγαλύτερης νίκης στην ιστορία του θεσμού (την είχε σημειώσει η Μπέρι επί της Ντέρμπι πριν από σχεδόν έναν αιώνα και πάλι με 6-0), ενώ ταυτόχρονα η ομάδα του Γκουαρδιόλα γίνεται η πρώτη στην ιστορία του αγγλικού ποδοσφαίρου που πετυχαίνει εγχώριο τρεμπλ.

Ταυτόχρονα, ο Ραχίμ Στέρλινγκ μετατράπηκε μόλις στον τέταρτο παίκτη στην ιστορία του θεσμού που πετυχαίνει χατ-τρικ.

Η εικόνα του αγώνα

Ο Περέιρα έχασε μεγάλη ευκαιρία να ανοίξει το σκορ για τη Γουότφορντ στο 11ο λεπτό, όμως ο Έντερσον πραγματοποίησε σωτήρια απόκρουση. Το σκορ άνοιξε ο Νταβίντ Σίλβα στο 26ο λεπτό, με τον Στέρλινγκ να κάνει το 2-0 στο 39′ ύστερα από πάσα του Ζεσούς. Στην επανάληψη ήταν η σειρά του Ντε Μπρούινε να πάρει τη σκυτάλη στο σκοράρισμα (σ.σ. αναδείχθηκε μάλιστα και MVP του αγώνα), «γράφοντας» το 3-0 στο 61′, μόλις έξι λεπτά μετά την είσοδό του στον αγωνιστικό χώρο.

Ο Ζεσούς ανέβασε το δείκτη του σκορ σε 4-0 με πλασέ στο 68ο λεπτό, για να ακολουθήσουν άλλα δύο γκολ του Ραχίμ Στέρλινγκ στο 81′ και στο 87′, ολοκληρώνοντας τη θριαμβευτική νίκη.

Μάντσεστερ Σίτι: Έντερσον, Γουόκερ, Κομπανί, Λαπόρτ, Ζιντσένκο, Μπερνάρντο Σίλβα, Νταβίδ Σίλβα (79′ Στόουνς), Γκιουντογάν (73′ Σανέ), Στέρλινγκ, Μαχρέζ (55′ Ντε Μπράινε), Γκαμπριέλ Ζεζούς

Γουότφορντ: Εουρέλιο Γκόμες, Κίκο, Μαριάπα, Κάθκαρτ, Χολέμπας, Καπουέ, Ντουκουρέ, Χιουζ (73′ Κλέβερλι), Ρομπέρτο Περέιρα (66′ Σαξές), Ντίνι, Ντεουλοφέου (66′ Γκρέι)