estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Γουλβς – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Προημ. FA CUP): Προσοχή, «Λύκοι»

Προημιτελικός για το Κύπελλο Αγγλίας (21:55). Νοκ άουτ, σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση κι εφόσον χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι.

* Στο πρωτάθλημα ήρθαν ισόπαλες στον πρώτο γύρο στο Old Trafford με σκορ 1-1. Θα αγωνιστούν ξανά στο Molineux για τον δεύτερο γύρο στις 2/4.

Η Γουλβς θα μπορούσε να πάρει ακόμα και τη νίκη κόντρα στην Τσέλσι την προηγούμενη αγωνιστική, ωστόσο το γκολ του Αζάρ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων άφησε την ομάδα του Νούνο Εσπίριτο Σάντο με την απογοήτευση για τον τρόπο με τον οποίον ήρθε αυτή η ισοπαλία και, φυσικά, τον έναν βαθμό. Πλέον είναι στους 44β. στο πρωτάθλημα και βρίσκεται 7η μετά από 30 αγωνιστικές έχοντας μπροστά τις μόνο τις ομάδες του top6 της Premier. Αυτό κι αν λογίζεται επιτυχία για τον Πορτογάλο τεχνικό… Κόντρα στη Γιουνάιτεντ, ο αμυντικός Μπένετ θα αγωνιστεί κανονικά καθώς η ποινή του ισχύει στο πρωτάθλημα ενώ την εστία θα υπερασπιστεί ο Ρούντι που έπαιζε εξαρχής στους αγώνες κυπέλλου κι όχι ο βασικός στο πρωτάθλημα, Ρουί Πατρίτσιο. Χιμένεζ (30/12) και Ζότα (25/6) στην κορυφή της επίθεσης για τους «Λύκους» που στο Molineux μετράνε πέντε νίκες και μια ισοπαλία σε πρωτάθλημα και κύπελλο, 4/6 over.

Η Valentina Fradegrada… φέρνει την άνοιξη! (pics+vd)

H Γιουνάιτεντ κινείται ήδη σε ρυθμούς Μπαρτσελόνα στο CHL, στο πρωτάθλημα βρίσκεται πλέον στην 5η θέση μετά την ήττα από την  Άρσεναλ (2-0) στο Λονδίνο (και με παιχνίδι περισσότερο από την Τσέλσι που την ακολουθεί κατά πόδας) και το Κύπελλο είναι η μόνη εγχώρια διάκριση που μπορεί να διεκδικήσει η ομάδα του Όλε Γκούναρ Σόλσκιερ.
Ο Νορβηγός δεν υπολογίζει στους Μάτα (Μ, 18/2), Σάντσες (Ε, 17/1) και Γιάνγκ (Α, 23/2). Αμφίβολοι είναι ο φορ Λουκάκου (27/12), ο χαφ Ερέρα (19/2) και ο Λίνγκαρντ (ΜΕ, 22/4). Ο Ρομέρο θα υπερασπιστεί την εστία των «Κόκκινων Διαβόλων» όπως συμβαίνει στους αγώνες Κυπέλλου. Ο 23χρονος Περέιρα (9/1) ψάχνει τις ευκαιρίες του για να σταθεροποιηθεί στην ενδεκάδα του Σόλσκιερ κι ο Νορβηγός θα του δώσει και απόψε χρόνο. 3/4over 3.5 & g/g στα τελευταία της Γιουνάιτεντ.

Πιθανές ενδεκάδες:

Γουλβς (3-5-2): Ρούντι – Μπένετ, Κόαντι, Μπολί – Ντόχερτι, Ντεντόνκερ, Νέβες, Μουτίνιο, Χόνι – Ζότα, Χιμένες

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (4-3-1-2): Ρομέρο – Νταλότ, Λίντελοφ, Σμόλινγκ, Σο – Πογκμπά, Μάτιτς, Ερέρα – Περέιρα – Μαρσιάλ, Ράσφορντ

Πρόταση: Η Γουλβς δεν αστειεύεται στο Molineux και η Γιουνάιτεντ -που ενδεχομένως βγάλει και κούραση- δεν θα έχει εύκολο βράδυ στα West Midlands. Επιλογή να σκοράρουν και οι δύο, στο 1.80 το g/g στη Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.